Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

İyi değilim bitanem valla artık alıştım mutsuzluğa :)
Sen nasılsın ?

canım benim biraz oluruna bıraksan bak her şerde bir hayır vardır sen dua et bekle hakkında hayırlısı iki buçuk yıllık bir ilişki içinde emek var o kadar anılar var öyle kolay bitemez ki alışma mutsuzluğa bu hatalardan ders al bir daha yapmamaya çalış canım benim boşuna yıpranmayın bu yaşta gerçekten insan sonra çok pişman oluyor

Canım bırakamıyorum çünkü o beni arayıp sormuyor ya öyle ağrıma gidiyor ki. Ben ne yapsam bendemi bundan sonra bi daha arayıp sormasam diyorum e oda aramıycak ne olcak

Canım bırakamıyorum çünkü o beni arayıp sormuyor ya öyle ağrıma gidiyor ki. Ben ne yapsam bendemi bundan sonra bi daha arayıp sormasam diyorum e oda aramıycak ne olcak

canım benim yalnız kalmak istiyor demek ki hem çok üstüne düşersen daha uzatırsın bu süreyi
yani aradın sordun msj attın bir sonuca ulaşabildin mi o istemese zorla olacak değil o belliki yalnız kalmak istiyor sende zaman bırak zamanla düzelecek bence

Anladım anladım canım teşekkür ederim

iyi ozaman, allah huzur ve mutluluktan ayırmasın inş..

hoşbulduk canım iyiyim çok şükür sen nasılsın :) nasıl gidiyor hayat

ii çok şükür sagopa nolsun uğraşıyoz işte sende tam ben gideceğim sıra geldin kuzum haa
neyse gene konuşuruz

sinir oluyorum balım ya tubige bişeyler sorcektim hemide yea

gelince sor hesabını benim yerimede haa

kıslar ben çıkıymde evin işlerini yapim acik, kendnize ii bakın gene görüşürüz, hoşçakalınn

O zaman bi daha hiç aramayım canım bu zor benim için ama mecbur yapıcam

vay ben nerelere gidem tamam kuzum görşelim yine lütfen kolay gelsin sende kendine çok iyi bak

Kolay gelsin sana kendine iyi bak

tuğçem kahvaltı yapcem bende kardeşten önce yaparsam pc yi kapabilirim o zaman devam ederiz burda olursan

kendini üzme bak biz bir ay ayrı kaldık düzeldik yine çok şükür olacağı varsa olur düzelir üzülme hiç dua et sen bebeim

hiç aramada demiyorum ama sürekli aramada kuzum bak o yalnız kalmak istemiş belliki ilgiyi kes demiyorum sor ama öyle her zaman değil bırak seni merak etsin özlesin

Sürekli aramıyorum artık bitanem zaten dün spora giderken haber vermemiş neden haber vermedin diye sordum unuttum demek ki eve gidiyorum zaten tuğçe diyor.
Çok arada arayım bundan sonra daha dikkat edeyim hesap sormayım o konuları açmayım düzelsin artık benimde sabrım taşıyor böyle olcaksak ayrılalım daha iyi.

Tamam bitanem bende çıkıcam zaten yine konuşuruz çok teşekkür ederim desteğin için kendine çok iyi bak

çok iyi anlıyorum bebeim seni ama çok düşme üstüne zaten ayrılmak istese çoktan ayrılırdınız biraz yalnız kalın düşünün unutun olanları zamanla ondaki öfke geçer seni sevdiğini anlar anıları hatırlar düzelir sen üzülme kuzum

bende yüzüğümü fırlatıp attımm :) :)

Noluyo len bi de gülüyo

Bana 2gündür tuhaf davranıyo benimde senin gibi fevri çıkışlarım var dayanamıyorum içimde ne varsa söylüyorum. Yüzüğü şuan takasm yok. Belki biz hata ettik daha erkendi

Kuzum sordun mu peki neden böyle davranıyormuş sana sebep ne ?

Kimleri görüyoruz kimleri görüyoruz..

Balım ne iş yapıyodu ya sorucam ama hep unutyorum özelden yazsana :26:

sarduşum merak ettim yahu nerelerdesin :26:

anamm milette kaşgöz işaretimi yapıyonuz siz gene birsürü ziyaretçi takmışınız peşinize,
kaşınz gözünüz oynamasın kıslaarrr

Balım bizim ziyeretcimiz bitmiyo çok seviliyorz takipteler hep

ben celdum uşaklar

Balım nasılsın :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…