Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Fala inanma falsız kalma tuğçe boşver aklına takma bu kadar düşünmek kötü yapar insanı:KK31:

Bebeğim sen takılma öyle şeylere. Biz birazda bu tarz falları içimizi rahatlatmak için baktırıyoruz ama bazen istemediğimiz şeyler de söyleniyor. İlla söylenen gerçek olacak diye bir şey yok ki değil mi?
Kaderde varsa olur, hayırlı olan neyse o olur hayatım. :KK31:

canım bu hayatta her şey elimizde biliyorsun dimi hatalardan ders alıp düzelmek düzeltmekte elimizde daha beter batırmakta fal yüzünden karamsar olma geçeklik payı yok yani boşver hiç takılma boşu boşuna ne moralini boz nede sevdiceğininkini boz hiç belli olmaz ne olacağı

Canım banada pek olumlu şeyler çıkmadı aksam bende cok üzüldüm cok taktım ama birazda bişeyler bizim elimizde..mesela bana 2 yıl önce bi kadın fal baktı cok anlıyomuş vs dediler baktırdım sen sevgilinle 1 yıla ayrılacaksın dedi kadın bakalı 2 yıl oldu maşallah diyeyim ayrılk vs yok yani kopamıyoruz bi türlü :KK1: fala inanma falsız kalma :)

Ay kızlar çok haklısınız seviyorum böyle şeyleri merak ediyorum kötü çıkıncada hemen kafaya takıyorum bide tam aramız bozuk olduğu zamana denk gelince.
Düzeliyoruz ama yavaş yavaş konuştuk her şeyi bi dahada bozulmaz inş düzelmek biraz zaman alcak gibi ama bunada şükür :)

Ay kızlar çok haklısınız seviyorum böyle şeyleri merak ediyorum kötü çıkıncada hemen kafaya takıyorum bide tam aramız bozuk olduğu zamana denk gelince.
Düzeliyoruz ama yavaş yavaş konuştuk her şeyi bi dahada bozulmaz inş düzelmek biraz zaman alcak gibi ama bunada şükür :)

Konuştunuz mu canım? Haydi hayırlısı :KK1:

Lovefairy kuzum bence sen haklısın yani kibarca açıklamaya çalışmışın kendisi hala tepki göstermeye çalışıyor.
Kaç yaşında bu bayan büyük sanırım bizden ?

Lovefairy kuzum bence sen haklısın yani kibarca açıklamaya çalışmışın kendisi hala tepki göstermeye çalışıyor.

Bilmiyorum balım.
Bir saygısızlık yapmışsam üzülürüm.
Ama bir yanlış göremiyorum kendimde.:44:

Biz Lovefairyimle gayet kibar bir sekilde derdimizi anlatmaya calistik kadin olayi nerelere cekti :KK19: Oku bak anlarsin :KK31:

Bana hergün 14 şubat yeaa :KK16:
Kuzum yüzük taktık4 gün önce :KK16:
Aşığım mutluyumm şükürler olsun :KK1:6:
Sen nasılsın

Ayy ayy seni çok mutlu gördüm balım nasıl sevindim anlatamam her şey düzelmiş o zaman :KK16:
Hayırlı olsun bu arada yüzükler için :KK1:
Bende iyiyim bizim aramız yine kötüydüde düzeliyoruz 2-3 aydır var bi uğursuzluk bizde :)

X