Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

evet balım :KK1::KK1::KK1: napalım ya amann inş. istediğimiz kiloya ulaşırız bizde

Tek dileğim bu :KK1: pekmez uyudur belkim buralarda diil eylülle de görüşemiyoruz dün fbden konustuk ama tubik ortalıkta yok fbde de bi rastladım konusamadk sonra rastlayamadım :26:

Tek dileğim bu :KK1: pekmez uyudur belkim buralarda diil eylülle de görüşemiyoruz dün fbden konustuk ama tubik ortalıkta yok fbde de bi rastladım konusamadk sonra rastlayamadım :26:

nirdesiniz ya :KK25:
kız özledim valla ya gelsinler artık konuşalım yine benim fb de yok :KK50:

Ay kızlar şu sitedeki falda bize ayrılık gözüktüğünü barışsak bile bi yerde bitceğini falan söylediler çok kafama taktım aramızda aylardır kötü zaten uzatmaları oynuyoruz gibi :KK50:

Ay kızlar şu sitedeki falda bize ayrılık gözüktüğünü barışsak bile bi yerde bitceğini falan söylediler çok kafama taktım aramızda aylardır kötü zaten uzatmaları oynuyoruz gibi :KK50:
Fala inanma falsız kalma tuğçe boşver aklına takma bu kadar düşünmek kötü yapar insanı:KK31:

Bebeğim sen takılma öyle şeylere. Biz birazda bu tarz falları içimizi rahatlatmak için baktırıyoruz ama bazen istemediğimiz şeyler de söyleniyor. İlla söylenen gerçek olacak diye bir şey yok ki değil mi?
Kaderde varsa olur, hayırlı olan neyse o olur hayatım. :KK31:

canım bu hayatta her şey elimizde biliyorsun dimi hatalardan ders alıp düzelmek düzeltmekte elimizde daha beter batırmakta fal yüzünden karamsar olma geçeklik payı yok yani boşver hiç takılma boşu boşuna ne moralini boz nede sevdiceğininkini boz hiç belli olmaz ne olacağı

Canım banada pek olumlu şeyler çıkmadı aksam bende cok üzüldüm cok taktım ama birazda bişeyler bizim elimizde..mesela bana 2 yıl önce bi kadın fal baktı cok anlıyomuş vs dediler baktırdım sen sevgilinle 1 yıla ayrılacaksın dedi kadın bakalı 2 yıl oldu maşallah diyeyim ayrılk vs yok yani kopamıyoruz bi türlü :KK1: fala inanma falsız kalma :)

X