Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Senin yaş kaçtı canım acaba çıkmadı mı ki daha?
Bu salak yirmilikler çok acılı ve ağrılı bir çıkma evresi yaşatıyorlar bana. Doktorum her kontrolde bakıyor zaten ne durumdalar diye. Artık alınma vakti gelmiş dedi. Cerrahtan randevu falan aldık işte artık ağrılarımdan kurtulacağım onlar alınırsa. Baya diş etini yarıp içinden dişi söküp dikecekler. Anlatırken dehşete düştüm :18:

Bikaç aya 20 yaşına gircem canım...
Ule görende teksas katliamı olcak ağzındaNe korkuyon be,uyuşturacaklar hiç acı çekmiycen bilem,bana inan

Kuzuumm bende oldum o ameliyatı sağ alt 20lik alındı benim diperlerininde alınması lazım ama henüz aldırmadım
Benden sana tavsiye 2 gün falan sadece sıvı ile beslen benim gibi dikişin ilk günden patlamasın ağzımdaki dikiş pat diye patlamıştı ilk gün

Yok yok mercimek çorbasını dayıycak annem zaten

Yok canım özele gücüm yetmez devlet baba sağolsun
Yaa çok mu acıyacak canım :18:
Çok korkuyorum :44:

Balım uyuşturmak için 5-6 kez iğne yaptı benim doktor onu bekledi bi 15 dk falan sonra aeliyat için baska bi odaya aldı beni bide hemşire işte 10 dk sürmedi dişimin alınıp damağın dikilmesi hiç hissetmedim hatta ameliyat sırasında doktor beni konusturdu falan soru sordu :) ama sonrasında yüzümün yarısı saatlerce uyusutu ve dikişim patlamıstı tekrar gittim falan uzun bi süre ağzının içi bi garip oluyo ama sonra geciyo tabi :) Korkmana gerek yok bence benim dişimi kırarak aldı ide 3 parçada

Benim de uyuşmuyor ya her seferinde dozu aşıyorum.
Korktum iyice ya başka bişiyler konuşalım

Son düzenleme:
kızlar iyi akşamlar ne var ne yok...
bensiz günleriniz nasıl geçiyor...özledinizmi beni...

kızlar iyi akşamlar ne var ne yok...
bensiz günleriniz nasıl geçiyor...özledinizmi beni...

Çok farklı bi şey ablam foto koyucam ben aşkımla olan buluşmamızdan bi kare ama koyamadım nedense mesaj atacağım bende isteyenler vardıda :)Sende neler var :)

Çok farklı bi şey ablam foto koyucam ben aşkımla olan buluşmamızdan bi kare ama koyamadım nedense mesaj atacağım bende isteyenler vardıda :)Sende neler var :)

bende hiç bi değişiklik yokki...günler su gibi akıp geçiyor boş boş...
bende görcemmi foto...

Ayarlamaya çalışıyorum umarım göreceksiniz ayarlaybilirsem :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…