Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Sogopam mathinin dediği gibi az bilem istedin:KK1:Allah sana da mathinin yaşadığı ilişkinin aynısını versin,sen de çohh mutlu olursun inş:KK16::KK16:

:KK1:Nasıl gidiyo neler yapıyosun ?

İyi sayılırım ne olsun,hep aynı heç değişiklik yoh valla:KK24:
Sen nasılsın,nasıl gidiyor kuzum??
Asıl sen unuttun bizi,buralara uğramaz oldun ya??

İş güç ya vaktim olmadı pek, abim de gelince bi süre ona devrettim gönlünce oynasın, normal hayata uyum sağlasın diye :KK1:
Okulun açılmasını bekliyorum ben de, yarın harç yatıracağım kısmetse ders seçeceğim falan.
Önümüzdeki hafta bi aksilik çıkmazsa küçük bir operasyon geçireceğim korkuyorum azıcık dua edin bana :26:

İş güç ya vaktim olmadı pek, abim de gelince bi süre ona devrettim gönlünce oynasın, normal hayata uyum sağlasın diye :KK1:
Okulun açılmasını bekliyorum ben de, yarın harç yatıracağım kısmetse ders seçeceğim falan.
Önümüzdeki hafta bi aksilik çıkmazsa küçük bir operasyon geçireceğim korkuyorum azıcık dua edin bana :26:
Ne oprerasyonu kuzum:44:İnş kazasız belasız geçer:KK14:

Ne oprerasyonu kuzum:44:İnş kazasız belasız geçer:KK14:

Ya büyük bişey değil, çenemde yer olmadığı için yirmilik dişlerim alınacak. çıkmadıkları için yarıp alacaklar ve ben korkuyorum gerçekten ilk kez ameliyatımsı bişey olacağım için :18:

Ya büyük bişey değil, çenemde yer olmadığı için yirmilik dişlerim alınacak. çıkmadıkları için yarıp alacaklar ve ben korkuyorum gerçekten ilk kez ameliyatımsı bişey olacağım için :18:
Ne tuhaf bi oprerasyon ya ilk defa duydum:KK14:
Peki bu sorunun sende olduğunu nasıl anladın,acıma fln olmadan doktora gidilir mi ki:44:
Benim yirmilik dişlerim çıkmış mıdır aceba bunu bile bilmiyom:KK1:
Germe kendini kuzum,ne var ya uyuşturacaklar diş mineni hiç acı duymıycan:KK14:

X