Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Evet kuzum belkide görmedi ona yazdığımızı .s

Ya ben bu gece buralardayım ya gidip bi stok mu yapsam odama mandalina, muz , elma , su temel ihtiyaçlar :KK1:
Bi de odamda wc-banyo olsaymış tam olurmuş :KK1:

kizlar kendi topiğimiz varken başka yerlere gitmeyelim :) hepiniz iyi ki varsınız, kaç aydır burdayım hepinizi çok sevdim seviyorum . Çok yakın arkadaşıma açamadiğim sorunlarımı burda ki dostlarma anlattım. Yeriniz başka :)

kizlar kendi topiğimiz varken başka yerlere gitmeyelim :) hepiniz iyi ki varsınız, kaç aydır burdayım hepinizi çok sevdim seviyorum . Çok yakın arkadaşıma açamadiğim sorunlarımı burda ki dostlarma anlattım. Yeriniz başka :)

Kesinlikle öyle balım bende kimselere anlatmadığım şeyleri anlattım paylaştım sizinle.. Depresyona bile hep birlikte girdik biz :KK1:

Evet kuzum belkide görmedi ona yazdığımızı .s

Ya ben bu gece buralardayım ya gidip bi stok mu yapsam odama mandalina, muz , elma , su temel ihtiyaçlar :KK1:
Bi de odamda wc-banyo olsaymış tam olurmuş :KK1:

O zamanda sandalyeden kalkmaya üsenirdin:) bende gece burdayım :)

mathi sana özelden bahsettiğim şeye emin gibiyim. . Konuları bile aynı bu kadar olur :) beni kk nin ajanı yapsınlar konular çözülür:) artık insan sarrafi oluyorum yavaştan. .

mathi sana özelden bahsettiğim şeye emin gibiyim. . Konuları bile aynı bu kadar olur :) beni kk nin ajanı yapsınlar konular çözülür:) artık insan sarrafi oluyorum yavaştan. .

Kimmiş o dediğin özelden yazsana çok merak ettim balım birlikte girelim bu işe :KK1:

çok uzun bi aradan sonra piliç ori karşınızda....:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
ne var ne yok millet bensiz neler yaptınız....
bi değişiklik varmı yumurtlayın bakalım....:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

çok uzun bi aradan sonra piliç ori karşınızda....:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
ne var ne yok millet bensiz neler yaptınız....
bi değişiklik varmı yumurtlayın bakalım....:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Ablam en büyük değişiklik biz hep beraber depresyona girdik uzunca yazışmadık sonra çıktık bugün nasip oldu bu kalabalık daha senden naber nasıl gidiyor :KK61:

X