Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

tm3 ile alıyor evet ygs+lys1+lys3 sınavlarına girmen gerekiyor yani sadece sözel yetmez lys matematik geometride yapman lazım 25 binin içine giremezsen pdr gelmez

Evet onalrı biliyorum ama tm nin sınavına girmiyipte sözelin sınavına gireyim diyorum olamz mı?

Evet onalrı biliyorum ama tm nin sınavına girmiyipte sözelin sınavına gireyim diyorum olamz mı?

ya olur tabiki edebiyat yapacağın için tm puanlarında hesaplanacak ama pdr için çok iyi mat geo gerekiyor yeterli puanı alamazsın sözel yaparak fullesen yine olmaz

Hadi ya, çok zor işim o zaman

matematiğin yoksa imkansız gibi bir şey çünkü ygsdede yapmak zorundasın lysdede 50 soru var yani ama mat varsa zor değil eğer pdr gerçekten istiyorsan mattan geodan temel oluşturarak başlayabilirsin antremanlarla mat kitabından çalışarak

matematiğin yoksa imkansız gibi bir şey çünkü ygsdede yapmak zorundasın lysdede 50 soru var yani ama mat varsa zor değil eğer pdr gerçekten istiyorsan mattan geodan temel oluşturarak başlayabilirsin antremanlarla mat kitabından çalışarak

Ya 9. sınıf matematiğim var yani ygsde yapabilirim ama lysde yapabilir miyim onu bilmiyorum açıkçası, seneye dershaneye gideceğim aam yeterli olurmu ki?

X