Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Açıkcası resti çekti zaten , kararından vazgeçecek gibi durmuyor.
Ev parası 200 bin nasıl biriktirebiliriz ömrümüz yetmez.
Ben evi beğenmemezlik etmiyorum kendi evimiz olsun istiyorum :/
3 sene içinde düşünyoruz , daha resmiyete döklmedi canım..

Kızlar hoşgeldiniz

Canım senin neyin var ?
Hoşbulduk :)

Ben kalbimden rahatsızım kuzum bunu bilir ve ona göre davranırdı ama umrunda değilim aklıma çok kötü şeyler geliyo kalbim sıkışıyo kaybettim kendimi

öff saçmalama canım kendine gel bak kızıyorum kötüysen hemen hastaneye durma öyle ya aklına kötü şeyler getirme bu ayrılık ikinizide yıprattı gerdi farkındaysan oda kendinde değildirki öyle davranıyordur sen bir sakin

Merhaba Tuğçecim Sorun bunlar :/

Sagom canım benim teşekkür ettim

Tubaaa noluyo kuzum bi anlat ya bi sakin ol bi nefes al noluyo

Canım senin sorununu okudum şimdi,ya şimdi evlendikten sonra kim bebeğin altını temizleyecek yok bilmem kim evde yemek pişirecek sohbetlerine girmeyin canım,ayrıca bunu erkeklerden beklemeyin,şimdi tamam der yaparım der,ama köprüyü geçince yapmaz takmaz bileOnun için şimdiden bu tür sohbetlere girmeyin ilişkiniz yıpranır canımBenimkisi de küçük bi tavsiye tabiki sizin için en iyisini siz bilirsiniz yine de

Son düzenleme:

anladım canım ya bildiği bir şeyler olmasa ısrar edermiki? bilemedim ailesi öyle istiyor oda bir şey diyemiyor olabilirmi
öffff dertler bitmiyorki hiç ya

Sagom canım benim teşekkür ettim

Tubaaa noluyo kuzum bi anlat ya bi sakin ol bi nefes al noluyo

Sen herşeyini verirsin o arkasına bakmadan gider işte . . Bensiz yapabileceğine o kadar emin ki . Şuan ne yapacağımı şaşırmış durumdayım ağzım yüzüm bi tuhaf oldu aglamaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…