Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

ne oldu :26:.............

Mutsuzum
Beni sevdiğinden çok emin olduğum bir sevgilim var bende çok seviyorum .
Gerçekten çok seviyorum. Canımdan bir parça.
Cebinde son parası kalsa onu da verecek biri.
Bişeyim eksik olsa hemen giderir.
Çok iyi adam gibi adam.
Temizliği yüzüne vurmuş bir insan.
Bir o kadar da sadık.
Birtek yanlışı görmedim .
Sigara , içki bilmez , evden işe işten eve.
Çok çalışkandır mesela.
Başta çok sakindi şuan benimde sayemde sinirli bir insan oldu.
Onun haricinde kafamda oturmayan şeyler var.
Mesela evlenince bende çalışacağım ama bana yardımı olmayacak ev işlerinde.
Çocuk olacak mesela altını değişemezmiş .
Şuan oturdukları evde biz oturacağız sözde ev onun ama ben orada oturmak istemiyorum satamazmış. ev parası 1 lira eksk olmayana kadar para biriktirip ev alırmış. Ev ordaymış gelmiyorsam kendim bilirmişim.
Diyorumki bankadan çeker kendi evimizi kendimiz alırız yok ev varken ne gerek varmış. Sanki evin tapusu onda gibi.
Biliyorum huzursuzluğumu anlatabildim mi tam olarak

Son düzenleyen: Moderatör:

canım keşke sevdiğim bırakmasaydı yanımda olsaydıda çocuğumun altını değişmeseydi istediği yerde otururdum
benim sevdiğimde aynı sevdiğin özlelliklere sahip dürüsttü mertti sadıktı ama gitti işte
herkes böyle bir sevgilisi olsun diye ne kadar bekliyor dua ediyorlar
hani tavırları terstir haklısında bence büyütülecek sorunlar değil yaşın kaç bilmiyorum beni yanlış anlama ama insan kaybedince anlıyor gerçekten
o dediği evde ailesimi kalıyor yani evleneceğiniz zaman ailemle mi kalacağız diyor???

Canım tabi ki haklısın ama ben artık mantığımla kalbim arasında sıkışıyorum.
Hani bir şarkı var sevgimiz yetersiz bence bir süre görüşmeyelim diye sevgimizde o kadar yeterli ki kopamıyoruz.
Alışkanlık kesinlikle değil bundan emnim.
Evet ev şuan ailesinin oturduğu ev.
Ben zaten çok korkağım ev giriş kat ve mutfak çok küçük.
İnsan evinde mutlu huzurlu olmak istemez mi .
Kestirip attı zaten o eve mahkum ediyor.
Evi sat diyorum babamın nasıl satayım diyor sözde onun ama.
Ben diyorum ki madem öyle sözde senin bizim kendimize ait bir evimiz olsun.
Kredi çeker öderiz neymiş bu yaşına kadar hep borç ödemiş zorluk çekmişler bayağ..
Yok ailesiyle oturmayacağız canım.
23 e girdik ikimizde

anladım tatlım ne olacak peki sen orda oturmak istemiyorsun oda olmaz diyor siz nişanlımısınız yada ne zaman düşünüyorsunuz bu ev işi size çok sorun olacakmış gibi geliyor sen kesin kararlımısın o eve gitmem mi diyorsun canım sevdiğin yanında şükür hani karışmak gibi olmasın ama orada otursanız hep orada oturacak değilsiniz ya biraz birikim yaparsınız beraber çıkarsınız oradan hem kira derdide yok ikinizde çalışırsanız birikim yaparsınız istediğiniz gibi olur sonra erkekler farklı bir anda patlarda Allah korusun sonumuz benzemesin mantığın bastırmasın fazla sonuçta ailesiyle kalmayacaksınız valla çok korkar oldum ben artık seninki bunalıp beğenmiyorsan bitti demesin nolur düşün bunlarıda emin ol o zaman çok daha mutsuz olacaksın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…