Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Prettyim ben öyle düşündüm yani balım üzülme bence bunun için :26:

Bu arada düşüncelerin için dee teşekkür ederim

peki size bir soru,ben de cevabını çok merak ediyorum doğrusu:44:
Aşk;birini hiç tanımadan,sohbet etmeden olabilecek bişey midir?
Birini sadece görerek aşık olunabilir mi sizce

Konuşmadan hoşlanma olur bence en fazla ya :44: Dış görünüşü beğenirsin ama düşünce yapısı ne hiç bilmediğin bi insana aşık olamazsın. Olduğunu sanarsın:44: T

Konuşmadan hoşlanma olur bence en fazla ya :44: Dış görünüşü beğenirsin ama düşünce yapısı ne hiç bilmediğin bi insana aşık olamazsın. Olduğunu sanarsın:44: T
Ben de hep aşık olmak için duyguları fazla katmamk lazım,mantık olmalı diyodum sonra bi insanı iyice tanımadan etmeden aşık olmak saçmalıktır derdim

Ben de hep aşık olmak için duyguları fazla katmamk lazım,mantık olmalı diyodum sonra bi insanı iyice tanımadan etmeden aşık olmak saçmalıktır derdim

Ya uzun bi süre aynı ortamda durduysan okul veya iş gibi o zaman hani az çok tanırsın bi şekilde konuşmadan da. Ama karşı kaldırımdan geçen çocuğa da aşık olunmaz heralde pat diye

Ya uzun bi süre aynı ortamda durduysan okul veya iş gibi o zaman hani az çok tanırsın bi şekilde konuşmadan da. Ama karşı kaldırımdan geçen çocuğa da aşık olunmaz heralde pat diye
Peki sadece meraba meraba iyi günler bu sohbetin dışına çıkmadan da birine aşık olunur mu
Bu laflardan kim kimi tanıyıp anlayabilir ki:44:

Selaaaaam
Soruya cevap veriyorum;
Bence tanımadan aşık olunmaz ama olduğumuzu zannederiz.
O "hoşlantı" bi süre sonra alışkanlığa dönüşür.
Sonra bağımlılık yapar, sonra takıntııı
Öyle sürer gider.
Benim ilkokuldan beri sevdiğim bi çocuk vardı aynı sokakta otururduk.
O başka şehirde okuyordu. Her yaz geldiğinde tekrar aşık olurdum o gidince unuturdum,
gelince yine aynı şey Ne manyakmışım ya
ama çocukluk tabi, olur böyle şeyler

As hoşgeldin.cevap için de tşk.

Hoşgeldiiin

Ay ben de küçükken döverdim erkekleri ya hep bi vurma durumum vardı aşk meşk kafa basmıyodu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…