Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

bbbbbbbbeeeeeeeeennnnnnn geldddimmmmmmmmmmmmmm...............:KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33:

başlatmayın şimdi dertlerinizden.dertmiş sizin derdiniz dertmi benimkinin yanında .......

bepanthen diye bi krem varmış. kullanan varmı nasıl bişey....

hoşgeldin ablam.
Ben kullanıyodum hızmam var arada iltihap oluyodu ona sürüyodum işe yarıyodu.
Yanık içinde kullanıyolarmmş

hoşgeldin ablam.
Ben kullanıyodum hızmam var arada iltihap oluyodu ona sürüyodum işe yarıyodu.
Yanık içinde kullanıyolarmmş

yani yara felan için cilt bakımı değil öylemi....yada el bakımı gibi...apartmanda bi komşu söyledi dee kızlar bilir bi sorayım dedim...

başlatmayın şimdi dertlerinizden.dertmiş sizin derdiniz dertmi benimkinin yanında .......

bepanthen diye bi krem varmış. kullanan varmı nasıl bişey....

Ablam ne için kullanacaksın? Yara yanık pişik kremi o iyi oluyo yani yanıkta yarada falan ama pişikte denemedim hiç:KK1:

Bu muydu kuzum ya allah başka dert vermesin,boş yere üzülüyosun benden söylemesi:KK34:
Hem bak neler anlatacam sana gel özele neler yumurtlıycam:KK1:
Amin amin başka dert vermesin tabi rabbim ama sıkıyo işte canımı :KK31:
Ya kuzum bi de yeri falan belli olacak o da strese soktu beni iyice:KK31:
Hadi anlat bakalım bekliyorum :KK61:

yani yara felan için cilt bakımı değil öylemi....yada el bakımı gibi...apartmanda bi komşu söyledi dee kızlar bilir bi sorayım dedim...

Ablam bakım için hiç duymadım ama sivilce izleri sivilce için falan kullananda oluyor sonuçta kimyasal bi ilaç
Hatta ecza deposunda çalışıyodum bi ara ordaki eczacı bunu tavsiye etmişti yara yanık falan için

suratımda sorun yokta bakım kremi olarak kullanıyoruz dediler....yok be suratıma sürmem anladım popiş kremi...:emir_bebek:

X