Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Hoşbuldum şekerlerim :KK1:
Fb ile burası aynı anda cok zor oluyo arkadaslarım susmuyo bu ara :KK1:
Nasılsınız ?

Hoşbuldum şekerlerim :KK1:
Fb ile burası aynı anda cok zor oluyo arkadaslarım susmuyo bu ara :KK1:
Nasılsınız ?
Mathi pekmez nerde canım,uzun zamandır görüşmüyoruz burda:26:
Fb ney canım?:44:
Bu arada iyi sayılırım,başım çok ağrıyor iki gündür,ialç alıyorum ama hala devam ediyor:KK43:
Sen nasılsın,nasıl gidiyor hayat?

Son düzenleme:
İyiyim ben canım aynı pekmezle bende karısalamıyorum ne zamandır öyle :26:
Bu arada kızlar benim kaçmam lazım uyucam yarın akşam buralardayım ama gecede olurum sanırım pekmezde gelir galiba:26:

Ben geldiiim :KK3:

Ya kuzularım benim bu aralar canım sıkkın durgunlaştım iyice ondan yazmıyorum hiç buraya keyfinizi kaçırmayım diye:KK31::KK31:

Bi bakınıp çıkıyorum:KK31:

Ben geldiiim :KK3:

Ya kuzularım benim bu aralar canım sıkkın durgunlaştım iyice ondan yazmıyorum hiç buraya keyfinizi kaçırmayım diye:KK31::KK31:

Bi bakınıp çıkıyorum:KK31:
Pekmezim nie kaçıyosun bizden tatlım,bizim bi sorunumuz olduğunda sana anlatıyoruz ama di mi,biz burda arkadaşız ya anlattıklarınla canımızı sıkmazsın kuzum benim:KK31:

Pekmezim nie kaçıyosun bizden tatlım,bizim bi sorunumuz olduğunda sana anlatıyoruz ama di mi,biz burda arkadaşız ya anlattıklarınla canımızı sıkmazsın kuzum benim:KK31:

Yok balım ya kaçmak değil yani hep aynı şeyler ben bile kendimden sıkılmış bıkmış durumdayım dokunsalar salcam salya sümük:KK31:

Bi de hani bi derdim yok gelip burda arkadaşlarıma kuzularıma surat asmak istemiyorum:KK31:

başlatmayın şimdi dertlerinizden.dertmiş sizin derdiniz dertmi benimkinin yanında .......

bepanthen diye bi krem varmış. kullanan varmı nasıl bişey....

X