Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

o gidip hemen face açtı bende açtım yanlışmı yaptım :KK14:

Ya bence bunu o haketmiş bi kere önce açarak. ama muhakkak yüzyüze gelin, kavga etmeden güzelce konuşun. Neden ayrıldınız, sorun neydi, çözülemez miydi, çözmek mi istemiyorsunuz. Ama Allah aşkına ilişkileri, birbirinizi bu kadar kolay silip atmayın.

canım posta girişin dolu msj gönderemiyorum :KK14:

o gidip hemen face açtı bende açtım yanlışmı yaptım :KK14:

Bebeğim boşalttım atabilirsin.
Yanlış falan yapmadın, kısasa kısas.
Madem öyle işte böyle deme şeklidir bu.
Hem suçlu hem güçlü.
Sakın yılmıcaksın bak 16 gün oldu.
Dün gece benimki merak ettim diye mesaj attı.

Ya bence bunu o haketmiş bi kere önce açarak. ama muhakkak yüzyüze gelin, kavga etmeden güzelce konuşun. Neden ayrıldınız, sorun neydi, çözülemez miydi, çözmek mi istemiyorsunuz. Ama Allah aşkına ilişkileri, birbirinizi bu kadar kolay silip atmayın.

azıcık üste yazdım hemen :KK14: ben silip atmadım hiç bir zaman hep dediki bırakmayağım elini vazgeçmeyeceğim ama her kavgada bırakıp giden o oldu ben hiçbir zaman ayrılmazdım 1 yıl olacak neredeyse belki 50 kere ayrılmışızdır hepsindede o ayrılıp gitti benimde hatalarım olmadımı elbette oldu ama onunda oldu ve ben o hatalra rağmen bırakmadım :KK14:

Hem suçlu hem güçlü.

Sebep? yazsaydın. :KK1:

off sorma bebeğim çok sevmekten böyle oluyor ya bana dedi keşke eskisi gibi olsaydında az sevseydin bundan büyük lafmı var çok sevmek yaramıyor vallah ya

Böyle mi söyledi gerçekten :KK53:
Hay varya çok söz varda banlanıcam diye yazamıyorum.
İşte kapasiteleri o kadar küçük ki o sevgiyi kaldıramıyorlar, ağır geliyor onlara.
Ama daha çok yeni kuzum belki anlar hatasını daha çok erken.
Hem böylece denemiş olursun, çabalayıp çabalamadığını.
İnan bu şekilde anlıyorsun gerçekten seni hakedip haketmediğini..

Hem suçlu hem güçlü.

ya pişman olacak buda ama istemiyorum ben daha bıktım ben hep bırakıp gitmesinden dedim senden tek isteğim bırakmamandı çok mu şey istedim bana dediği uzatma Allah yolunu açık etsin :KK14:

azıcık üste yazdım hemen :KK14: ben silip atmadım hiç bir zaman hep dediki bırakmayağım elini vazgeçmeyeceğim ama her kavgada bırakıp giden o oldu ben hiçbir zaman ayrılmazdım 1 yıl olacak neredeyse belki 50 kere ayrılmışızdır hepsindede o ayrılıp gitti benimde hatalarım olmadımı elbette oldu ama onunda oldu ve ben o hatalra rağmen bırakmadım :KK14:

o zaman bekle, dönecek göreceksin.

ya pişman olacak buda ama istemiyorum ben daha bıktım ben hep bırakıp gitmesinden dedim senden tek isteğim bırakmamandı çok mu şey istedim bana dediği uzatma Allah yolunu açık etsin :KK14:

Ah kuzum benim öyle iyi anlıyorum ki seni.
Kıyamam yaa ...

Böyle mi söyledi gerçekten :KK53:
Hay varya çok söz varda banlanıcam diye yazamıyorum.
İşte kapasiteleri o kadar küçük ki o sevgiyi kaldıramıyorlar, ağır geliyor onlara.
Ama daha çok yeni kuzum belki anlar hatasını daha çok erken.
Hem böylece denemiş olursun, çabalayıp çabalamadığını.
İnan bu şekilde anlıyorsun gerçekten seni hakedip haketmediğini..

gerçekten sevse böyle yapmaz ama zerre kadar benide bu sevgimide haketmiyor yav ben ki masraf etmesin diye yemek teklifini reddettim kafede otururken bile bir şey istemedim ya şuanda bunlar aklıma geliyor ya neler yapmadım ki onun için ama yok sevmekle hata etmişim işte ben

gerçekten sevse böyle yapmaz ama zerre kadar benide bu sevgimide haketmiyor yav ben ki masraf etmesin diye yemek teklifini reddettim kafede otururken bile bir şey istemedim ya şuanda bunlar aklıma geliyor ya neler yapmadım ki onun için ama yok sevmekle hata etmişim işte ben

Çok düşünmeyeceksin yavrum bunları. O düşünsün boşver.

Meraba kızlar,ben geldim:KK6:
Sogopam bıraktığım gibisin tatlım ya,o kadar laf yaptım sana ama hala aynısın,azcık dinle beni,üzme fazla kendini fazla da bu konuda konuşup aklına getirme o hayırsızı:KK14:

çok yalvardım daha önce yazık etmesin bize diye hep hayalleri söyledim çok çabaladım ki bırakmasın o yine yalvaracağımı bekliyorki biraz havalara girsin ama yok yeter yoruldum çünkü hep ben çabaladım

Hayır bak sakın yapma bunu. Bırak o düşünsün. gerçekten seviyorsa yapar bişeyler. Kuzum bak dinle tecrübe konuşuyor. Hepimiz yaşadık bişeyler. Sabret. Umursama, en azından öyle davran.

Meraba kızlar,ben geldim:KK6:
Sogopam bıraktığım gibisin tatlım ya,o kadar laf yaptım sana ama hala aynısın,azcık dinle beni,üzme fazla kendini fazla da bu konuda konuşup aklına getirme o hayırsızı:KK14:

canım anlattım soranlara tekrar :KK14: iyi olacağım üzülmeyeceğim

Ne oluyorsa bi anda oluyor yalnız.

Uzun zamandır burada şu sebeple bitti diyen biri olmadı.

Hep erkeklerin bahanesi sebebiyle bitiyor.

Sagopa mesela seninde sebepsiz nerdeyse,

hani çözülmeyecek bi konu değil ama o uzatma diyor.

Yani anlamıyorum ya bulaşıcı hastalık mı var

Erkekten erkeğe geçen :KK14:

Hayır bak sakın yapma bunu. Bırak o düşünsün. gerçekten seviyorsa yapar bişeyler. Kuzum bak dinle tecrübe konuşuyor. Hepimiz yaşadık bişeyler. Sabret. Umursama, en azından öyle davran.

yapmam zaten canım farkına vardım bende çok pişman oldum bu kadar peşine düştüğüm için bu sefer yapmam o hatayı

X