Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

kavga ettik geçen ayrılıyorduk az daha :26:

bu fikri arkadaşımada söyledim
bende öyle yapıyım dedi
bu sene herkes bunu yaparmış birde :KK52:

Ay canım üzüldüm ama halletiyseniz her şeyi sorun yok...

Güzel fikir gerçekten sadece tek o küçük mü olur diye düşündüm ben :)

Evet canım çevremde çok gördüğüm için ben normal karşılıyorum artık :)

ben ilkokuldayken sigara içen arkadaşlarım vardı canım
o yüzden hiç şaşırma

Benim de vardı geçen sene içen arkadaşlarım düşün yani 14 yaşında :KK53:
Ama erken yaşta içenleri görünce hep çok şaşırıyorum, dedem de o civarlarda başlamış 40 yıl sonra hala içiyor :KK43:

Benim de vardı geçen sene içen arkadaşlarım düşün yani 14 yaşında :KK53:
Ama erken yaşta içenleri görünce hep çok şaşırıyorum, dedem de o civarlarda başlamış 40 yıl sonra hala içiyor :KK43:

Sigara kötü bi alışkanlık annemde içiyor onada bıraktırmaya çalışıyorum ama dinlemiyor hem annem için hemde sevgilim için üzülüyorum ama yapcak bir şey yok gibi...

Kaç kere bıraktırmaya çalıştım ama olmadı kendi sağlığı onun düşünmesi lazım diye oluruna bıraktım bende...
bırakmazsan bende başlıcam dedim
neler neler yaptım beni seviyorsan bırakırsın dedim
yok
önemli olan kendilerinin istemesi

Sigara kötü bi alışkanlık annemde içiyor onada bıraktırmaya çalışıyorum ama dinlemiyor hem annem için hemde sevgilim için üzülüyorum ama yapcak bir şey yok gibi...

Evet yapacak bir şey yok maalesef, kişinin bırakmayı önce kendisinin istemesi gerekiyor ama o da olmuyor yani.. Bırakamıyorlar. Gerçi ben babama zorla bıraktırmıştım 1 sene boyunca uğraşmıştım, ama şimdi yine başladı içiyor arada tek tük :63:

Kızlar ben çıkıyorum şimdi, matematik sınavım var yarın ona çalışmam gerekiyor, bileşke fonksiyonlar falan :18::18:
Öptüm sizi görüşürüz :)

bırakmazsan bende başlıcam dedim
neler neler yaptım beni seviyorsan bırakırsın dedim
yok
önemli olan kendilerinin istemesi

Evet yapacak bir şey yok maalesef, kişinin bırakmayı önce kendisinin istemesi gerekiyor ama o da olmuyor yani.. Bırakamıyorlar. Gerçi ben babama zorla bıraktırmıştım 1 sene boyunca uğraşmıştım, ama şimdi yine başladı içiyor arada tek tük :63:

Aynen dediğiniz gibi ilk önce kendilerinin istemesi lazım umarım olur...

X