Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Ayy allah aşkına ne bu tavırları ya.
Anlatıyosun ya önce sinirleniyorm ki balım.
Yazık değil mi sana ya
suçlu olduğumu düşünüyorum bende
o yüzden birşey demiyorum
yarın görüşcez bakalım nasıl davrancak

kızçeler dün gelemedim ya kardeş çıkmadıki geleyim elimden aldı pc yi
esmerim ayrılmadık konuşuyoruz ama nasıl konuşuyoruz çok soğuk sanki duyguları değişmiş gibi bana karşı hani konuşma isteği gelmezde zoraki konuşursun ya ben öyle hissettim yarın görüşelim mi işin yoksa dedim ben normalde sevinirdi sen görüşmek isteyeceksin ben işimmi var diyeceğim derdi sevinirdi dün dediki bu aralar yoğunum işler çok eğer olmazsa haber veririm görüşürüz dedim yok sen görüşmek istediğinde söylersin o zaman görüşürüz yani ortada bir şeyde yok ona çok kötü bir şeyde demedim yapmadım bir havalara girmiş konuşmak istemiyorsan çeker giderim diyorum onada yok diyor böyle karmaşık bir haldeyiz işte

mathim gelince ilk sayfaya yazdığın şeyi kaldırırmısın şu tarihte yüzük taktılar olan şeyi

sanki sen azıcık büyütüyosun bacım

canım bana karşı eskisi gibi değil ama ben öyle hissediyorum sordum kendisine saçmalama öyle bir şey olsa söylerdim dedi ama ben niye böyle hissediyorum o zaman
eskisi gibi değil sanki zorla konuşuyor gibi ben bunları gördükcede kötü hissediyorum kendimi

biraz sessiz kalki özlesin balım seni .
üstüne gitme gittikçe kötü olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…