Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

belliydi zaten içine attığın günlerce hiç bahsetmedin ondan bende diyorum atlatmaya çalışması bu kadar kısa süreremi merak ettim :26:
ya niye isyan ediyorsun ki bebeim nolur kendine gel üzülme dünya sadece onun etrafındamı dönüyor biraz yardımcı ol kendine gün geçtikçe iyi olacaksın böyle yaparsan olmaz ki

Rabbim herkes için hayırlısı neyse onu nasip etsin.
Benim içinde yatcak biri olsada keşke ben biliyorum kendim yatsam göremem

Olanları hazmedemiyorum ben.
ağlamaktan başım tuttu şuan ağrıdan duramıyorum.

Rabbim herkes için hayırlısı neyse onu nasip etsin.
Benim içinde yatcak biri olsada keşke ben biliyorum kendim yatsam göremem

bak o kadar konuştuk demedik mi insanın kaderinde evleneceği kişi değişmezmiş diye istersen 20 yılını ver çok deli aşık ol eğer o insan senin alnında yazılı değilse olmaz
seni haketmediği için Allah seni daha iyilerine layık gördüğü için izin vermedi sakın isyan etme ona sen şuanda imtihandasın eğer isyan edersen bu durumdan kurtulamazsın içinde keder gam eksik olmaz sabır acı meyvesi tatlıdır demişler sabret sen kurtulacaksın bu durumdan senin için hayırlı değilmiş demek ki bak ayrıldığınız günden beri hiç beklemediğin şeyler yapmış gizli sence böyle bir insan için üzülmeye değer mi senin gibi birini zor bulur anlar zamanla ama onun gibilerine sokak başı rastlarsın sen dua et rahatlatır seni bebeim

Sustum, iyiyim artık balım.
Kim için ağlıyorum dedim kendime.
Değer mi? Adam kim bilir kiminle gülüyor şuan.
Ona gözyaşımı helal etmiyorum.

Sustum, iyiyim artık balım.
Kim için ağlıyorum dedim kendime.
Değer mi? Adam kim bilir kiminle gülüyor şuan.
Ona gözyaşımı helal etmiyorum.

canım benim inan değmez ya kıymış size çekip gitmiş hayatına bakıyor sen kendini perişan ediyorsan halen daha onun için bir şeyler yapıyorsun bak
Allaha isyan etme dua et dert veren o keyfinde mi veriyor sanıyorsun seni sınıyor iyi bir kulmusun değilmisin diye imtihan ediyor eğer sen bir kul yüznden Allah isyan etme
sabret en büyük derdinin bile dermanını verir sana inan buna şükredeceksin belli bir zaman sonra iyikide bitmiş yanlış kalpte harap olmadan diyeceksin

Mesaj için sağol balım hemen yaptım yazanları..

yolu doğru olanın yükü ağır olurmuş o yük senin üstünde şimdi bu krizler normaldir ama sakın isyan etme bebeim
geçecek bitecek bu acılarında

yolu doğru olanın yükü ağır olurmuş o yük senin üstünde şimdi bu krizler normaldir ama sakın isyan etme bebeim
geçecek bitecek bu acılarında

Etmicem balım, Rabbim beni sınıyor ve ben bu sınavı isyan etmeden vericem.
Çok yorgunum çok bitkinim ve biliyorum ki güneş en zifri karanlıktan sonra doğar.
Ben en karanlıktayım ve bana bi ışık yakıcak Rabbim, bekliyorum..

Mesaj için sağol balım hemen yaptım yazanları..

canım her kötü olduğunda yap onu rahatlatıyor valla huzur doluyor insanın içi ne demek bitanem bak burdakler senin çevrendekiler hep senin yanında ne güzel annen destek sana zor olacak ama olacak yani atlatacaksın

evet canım benim düşünme daha uykusuzsan uyumayı dene yemene dikkat et şimdi sen bir şeyde yemiyorsundur

canım her kötü olduğunda yap onu rahatlatıyor valla huzur doluyor insanın içi ne demek bitanem bak burdakler senin çevrendekiler hep senin yanında ne güzel annen destek sana zor olacak ama olacak yani atlatacaksın

Hep diyorum ya balım forum olmasa napardım bilmiyorum yani..
evet canım benim düşünme daha uykusuzsan uyumayı dene yemene dikkat et şimdi sen bir şeyde yemiyorsundur

Kahvaltı yapmadığım bi gerçek sadece bi kase bebe büskivisyle sütten mama yaptım yedim.

Saat 5te kursum var bağlama. Bu kafayla gitmem pek anlamsız ama gideceğim.

Hatta biraz erken gidip abimlere uğrayım yeğenlerimi görmek kafamı dağıtır :26:

öğğ kız mama ne kilo almak için mi o alıyormusun peki
hadi şimdi git güzel yemeğini ye süslen püslen çık evden unutma sen değerlisin yani bu kadar üzülmeyi haketmedin değerinin farkına var bırak bunun farkında olamayan üzülsün sen niye üzülesin

Kilo almak için evet balım şuan pek faydasını görmedim ama güzel geliyo bana ondan yiyorum birazda

Paçoozzz bakımsız bişeyim şuan ama hemende toparlanamam boşver bugünlük böyle olsun

Kilo almak için evet balım şuan pek faydasını görmedim ama güzel geliyo bana ondan yiyorum birazda

Paçoozzz bakımsız bişeyim şuan ama hemende toparlanamam boşver bugünlük böyle olsun

peki canım nasıl istersen ama iyi gelir toparlanmaya bak

Eylül mama mı yiyosun ben mama bile yemiyorum hiş bişey yemiyorum
Ben böyle yemega seviyaam
Fırat geldi aklıma :) bu arada selam kizlar :) :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…