Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Bebişler 15 dk sonra cıkıcam çünkü neden halil var izlemezsem çatlarım zaten hastaymış çocukcaaz

ayy canım gitme bende sıkılıyorum öldüm sıkıntıdan bu arada dönüş yaptı beyefendi pizza borcum varmış 63:

Kuzum bence durumu o senin kadar abartmıyor.
Sende sakin ol umursamaz ol biraz bakalım ne olacak

Kuzum bi fazlan yok ki yaa

Bu arada albümünü kaldırdın mıı :44:

İvit kaldırdım sevdicekle falan da resmimiz vardı sonra kaldırdım :)
Ben kaçıcam az sonra Alil zamanı bea

İzleyiiiinnnn :61: [video=youtube;EaPl5pt5jyE]http://www.youtube.com/watch?v=EaPl5pt5jyE[/video]

Halaa eski geceyee günaydııınnn

Son düzenleme:
bebeim dün yeni yine yeniden kavga ettik olmazsa olmazımız zaten o benim dediklerime taktı ben onun dediklerine böyle ikimzde çatladık

Olsun bebeğim mühim değil bunlar düzelir her şey sakin olmaya çalışın

İvit kaldırdım sevdicekle falan da resmimiz vardı sonra kaldırdım :)
Ben kaçıcam az sonra Alil zamanı bea

Ama ama ama ben göremedim onuuu

Çatlarım kız :18:

üzülmemek elde değil benim gibi balık burcu olanlar hayatın bittiğini sanıyor acıyıda çok derin yaşıyorum

Kuzum ama her sorunu böyle takarsan ilişkinizden mutlu olacak bi taraf çıkaramazsın kii :26:
Bazı şeyler boşvermen gerek

Ama ama ama ben göremedim onuuu

Çatlarım kız :18:

Kuzum ama her sorunu böyle takarsan ilişkinizden mutlu olacak bi taraf çıkaramazsın kii :26:
Bazı şeyler boşvermen gerek

Ben sana atarım sonra Koyduum halil parçasını dinliiinnn

Kuzum bence durumu o senin kadar abartmıyor.
Sende sakin ol umursamaz ol biraz bakalım ne olacak

canım o benden takınıtılı ya o kadar iyi tanıyorumki mesela o kadar güzel günlerimiz oldu onları düşünmezde benim dediğim tek kötü lafa bakar üzülür üzer kendini mahveder yapamıyorum der gider bir hafta sonra tutuşur gelir böyle yani

böylelerinden koşarak uzaklaşcaksın, elindeyken kıymet bilmeyen salaklar.
Ay çok doluyum kusura bakma balım

böylelerinden koşarak uzaklaşcaksın, elindeyken kıymet bilmeyen salaklar.
Ay çok doluyum kusura bakma balım

bebeim ne kusuru uzaklaşamıyorum işte ben demin mantığını kullan duygularını değil dedin ama ah bu duygular yok mu olmuyor işte

ya bebeim kendine gel lütfen ya aç güzel hareketli bir şarkı hadi bakiim

Nefret ediyorum günlerdir içime atıyorum
Dayanamıyorum ya dayanamıyorum
Rabbim sen görüyosun bi ışık göster bana ya bıktımm
Gücüm yok benim bu kadar güçlü değilim ben bu yaşadıklarıma katlanamıyorum
Hazmedemiyorum deliricem, korkuyorum kendimdennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Bana yine geldiler gerçekten geldileeeeeeeeeeeeeer

tatlım dün istihareden konuştuk bir örnek daha duydum bugün annem sürekli dini sohbetlere gider orada bir kadının kızı bir evlilik yapıp boşandı tekrar istemeye geldiler kızı annesi sohbeti veren hocadan rica etmiş isthareye yatması için hoca iyi görmemiş ve hayırsız engel ol olmasın demiş annesi kıza söylemiş bunu kız aman istiharede neymiş öyle şeylere inanma anne ya demiş kız evlendi 3 ay evli kaldılar gelmiş yine boşanacakmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…