Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Ya sabahtan okula gittim ama hep aklimda Eylul'e ruyayi anlatmak vardi
Ben de pekmezle konustuklarinizi gorunce oha falan oldum yani bir an

Ya sabahtan okula gittim ama hep aklimda Eylul'e ruyayi anlatmak vardi
Ben de pekmezle konustuklarinizi gorunce oha falan oldum yani bir an

Ayy kuzum yaa ben inanamadım halaa

Şaka maka şuan korkuyorum çok değişik bişeyy Rabbim hayırlara vesile etsinde.

Adamın evini bile hatrlıyorum o kadar hoştu ki bi site böyle duvar yok camdan olur ya giriş kat bahçesi var yağmur yağıyordu cama vuruyodu damlalar falan hepsi hala aklımda:26:

Kızz şuan çok şaşırdım cevapveriyorumda böyle diyince hakkaten şaşırdım ben ilk defa bu kadar bi rüyadan etkilenmiştim zaten

hayır birde aynı gece görmüşsünüzya rüya bende şok oldum
bende oekmezin şu saçlarını hatrılıyorum bir renkli renkli bir yüz maskesi tarifi verdim bana diyordu kız verdiğin maske hani etkiliydi hele bir işe yaramasın ben sorarım sana bu aralar maskelerle kafamı bozdum da

Hahah renkli saç görünce benimde aklıma pekmez geliyor nedense bilinçaltı işte

Hahah renkli saç görünce benimde aklıma pekmez geliyor nedense bilinçaltı işte

evet canım bilinçaltı ya neyden etkileniyorsak onu görüyoruz bazılarına anlam veriyoruz bazılarına veremiyoruz işte anlam veremediklerimiz korkutucu tuhaf oluyor
öff psikoloji kesin bu dersten bütteyim ya bu dersi gördüm göreli psikolojim darma duman olmuş

Canim insallah hayirlara vesiledir dedigin gibi.. Korkma canim korkucak bir sey yok belki de ayni adami gormusuzdur de o senin kaderindir
Olamaz mii olabilirrr

bende bi ara saçlarımla kafayı bozmuştum
kkda saçı çok uzun bir kız vardı onu gördüm rüyamda küt kestirmişti saçlarını
oh canıma değsin diyordum

Gerçekten etkiliyor o ders kuzum
Bende piskoloğa söyledim rüyalarımı. Biz bişey yapamayız tamamen bilinçaltın o dedi.

uyumuşum ya sabah gördüm uyuyorsundur diye rahatsz etmek istemedim kzum

anladım bebeğim herşey yolunda mıı:26:
Canim insallah hayirlara vesiledir dedigin gibi.. Korkma canim korkucak bir sey yok belki de ayni adami gormusuzdur de o senin kaderindir
Olamaz mii olabilirrr

Len hatırla şu adamı. Benim gördüğüm tertemiz yüzü olan beyaz tenli böyle köse derler yaa sakalsıızz bi adamcağızdıı

Gerçekten etkiliyor o ders kuzum
Bende piskoloğa söyledim rüyalarımı. Biz bişey yapamayız tamamen bilinçaltın o dedi.

[/B]

evet tatlım onlara birşey yapamazlar işte günlük hayatta açığa vuramadığımız duygularımızı bilnç altına itiyoruz yada çok etkilendiğimiz olayları rüyalarımızda açığa çıkıyor oda
ama psikoloji dersinden nefret ediyorum ben ya çalışma isteği gelmiyor gelişim psikolojisiymiş şu psioloji bu psikoloji yiter yani ben bütteyim kesin alttan alcam bu dersi öff kim bu dersi koydu bu bölüme

Valla hatirlasam durmam soylerim ama hatirlaniyorum ki :26:
Ya hayirlayip hatirlamamam onemli degil onemli olan seninle ilgili ayni ruyalari gormus olmamiz

Son düzenleme:
öğretmenlik okuduğum için
bizde de var böyle dersler
eğitim psikolojisi yok çocuk psikolojisi
kuramlar cart curt

Sosyolojii balım. Bi öğretmenim var avukat. Ve sosyoloji okucam çünkü bizim gibi hukukla uğraşanların insan piskolojisinide bilmesi gerekiyor dedi.
Valla hatirlasam durmam soylerim ama hatirlaniyorum ki :26:
Ya hayirlayip hatirlamamam onemli degil onemli olan seninle ilgili ayni ruyalari gormus olmamiz

Ühühüh len bekliyorum aceba benim ki pişman olup dönecek mi?
Tekrar aşık mı olacağım?
İşte bu yorumdan sonra anladınız ki benim aklım daha onda yani bu rüya bi hiç

öğretmenlik okuduğum için
bizde de var böyle dersler
eğitim psikolojisi yok çocuk psikolojisi
kuramlar cart curt

canım o kuramlar beni öldürecek zaten ya saçma sapan adamlar kalkıp saçmalamışlar onlardan sorumluyuz bizde ya biz 4 yıl psiokoljiyi ayrıntılı göreceğiz birde rehberlik ve psikoljik danışmanlık derside eklenecek felsefe ölüm onu hiç demiyorum bir sosyoloji dersini seviyorum işte kafayı yemem yakındır

kıyamam ya
yaparsın sen canmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…