Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Eneee Eylülüm gelmiş :KK1:

Burdayım ben ya forumun derinliklerine dalıp gitmişim valla kusura bakma kuzum :KK1:

Nasılsın:KK16:

Farkettimm balımm :KK1:

İyiyim ya seen?

Bi rüya gördüm etkisindeyim. Rüyamda birine aşık oluyorum ve adamın yüzü gözü mimikleri hala aklımda :26:

Farkettimm balımm :KK1:

İyiyim ya seen?

Bi rüya gördüm etkisindeyim. Rüyamda birine aşık oluyorum ve adamın yüzü gözü mimikleri hala aklımda :26:

İyiyim ben de balım aynıyım yine :KK1:

Kııız rüyadaki adam kriterlerine uyuyo muydu bari :KK1:

Hayırlara gelsin inşallah balım :KK23::KK23:

İyiyim ben de balım aynıyım yine :KK1:

Kııız rüyadaki adam kriterlerine uyuyo muydu bari :KK1:

Hayırlara gelsin inşallah balım :KK23::KK23:

Bilemiyorum balım aynen şöyleydi.

Şimdi benim anket gibi bişeyim var birilerine imzalatmam gerek ve biride bu adamın evi.

Kapıyı çalışıyorum açıyo evde tekmiş bekar zaten belli. Hemen korkup diyorum ki çok vaktinizi almıcam babam bekliyor falan.

Giriyorum oturuyorz işimi hallediyorum. sonra diyorum ki tek kişi için bu ev fazla byük değil mi? Ne büyüğü küçük bile diyor.

Sonra gezmek istiyorum evi gezdiriyor odasında bi turuncu renkte üst görüyorum. Buda sizin değil sanırım diyorum. Hani aşık olmuşum çoktan sorguluyorum.

Benim diyor. Maçlarda giydiğim forma diye ekliyor. Tamam diyorum ve evden çıkıyorum ayakkabılarımı bağlarken eğiliyorum oda benimle eğiliyo konuşuyoruz biraz.

Numaramı alıyor. Sonra giderken onu yanağından öpüyorum bu kadar ama adama aşık olduğumu hissettim.

Bilemiyorum balım aynen şöyleydi.

Şimdi benim anket gibi bişeyim var birilerine imzalatmam gerek ve biride bu adamın evi.

Kapıyı çalışıyorum açıyo evde tekmiş bekar zaten belli. Hemen korkup diyorum ki çok vaktinizi almıcam babam bekliyor falan.

Giriyorum oturuyorz işimi hallediyorum. sonra diyorum ki tek kişi için bu ev fazla byük değil mi? Ne büyüğü küçük bile diyor.

Sonra gezmek istiyorum evi gezdiriyor odasında bi turuncu renkte üst görüyorum. Buda sizin değil sanırım diyorum. Hani aşık olmuşum çoktan sorguluyorum.

Benim diyor. Maçlarda giydiğim forma diye ekliyor. Tamam diyorum ve evden çıkıyorum ayakkabılarımı bağlarken eğiliyorum oda benimle eğiliyo konuşuyoruz biraz.

Numaramı alıyor. Sonra giderken onu yanağından öpüyorum bu kadar ama adama aşık olduğumu hissettim.

Vaaay ev var sporla ilgileniyo vs vs :KK53::KK53: Kız rüyada bile kıskanıyoruz adamları var ya nolcek halimiz bilmem :KK1::KK53: Şaka şaka :KK1:

Kuzum güzel bi rüyaymış yaa ama benim yorumlama yeteneğim hiiiç yoktur :44:

Hadi bakalım bi de çıkıyomuş aynen böylee :KK52:

Vaaay ev var sporla ilgileniyo vs vs :KK53::KK53: Kız rüyada bile kıskanıyoruz adamları var ya nolcek halimiz bilmem :KK1::KK53: Şaka şaka :KK1:

Kuzum güzel bi rüyaymış yaa ama benim yorumlama yeteneğim hiiiç yoktur :44:

Hadi bakalım bi de çıkıyomuş aynen böylee :KK52:

yok len onları yaşarken hemen vicdan azabım kapıyı çalıyor.

Hani ne çabuk unuttun diyor. Sonra kendime söyleniyorum 'senin neyine aşk, nasıl güveneceksin şimdi' diye :KK14:

yok len onları yaşarken hemen vicdan azabım kapıyı çalıyor.

Hani ne çabuk unuttun diyor. Sonra kendime söyleniyorum 'senin neyine aşk, nasıl güveneceksin şimdi' diye :KK14:

Yok kuzum bence vicdan azabı çekmemelisin :KK14:

Sen elinden gelen her şeyi yaptın sonuçta:KK34:

Evet orasıda öyle ama yani 14 gün geçmiş neyime benim böyle aşk meşk bilemedim

bu rüyadan etkilendim ama besbelli :KK1:

Kuzum geçen günle ilgisi yok bence çünküüü 2 kişiyi aynı anda idare edenler de var sonuçta :KK1:
Önemli olan atlatabilmen :KK23:
Ama tabi güven meselesi önemli yani onu onarmak zaman alabilir:44::26:

Eyluuuuul kuzucum ruyamda seni gordum ben.. yani yine bu konuda sohbet ediyorduk sen bize 'cok aci cektim ama hayatimin asil askini buldum galiba, asik oldum yeni biri var' diyordun :KK53: Hatta resmini de gosteriyordun ama hatirlamiyorum suan :KK1: :KK53:

Yok artik simdi pekmezle konusmalarinizi okudum da sen de mi boyle bir ruya gordun ?? :KK53::KK53::KK53::KK53:
Kiiz gercek mi olcak aceep :KK1: :KK1: :KK53:

ay şimdi cevapveriyorum ile aryz nin rüyasına giren erkek aynı erkek olursa düşer bayılırım :KK52:

Kuzum geçen günle ilgisi yok bence çünküüü 2 kişiyi aynı anda idare edenler de var sonuçta :KK1:
Önemli olan atlatabilmen :KK23:
Ama tabi güven meselesi önemli yani onu onarmak zaman alabilir:44::26:

Aynen fazlaca alıcak zamanımı bebeğim biliyorum. Aniden çıktım kuzum misafir geldi pc mi kurtarmam gerekti :KK53:

Eyluuuuul kuzucum ruyamda seni gordum ben.. yani yine bu konuda sohbet ediyorduk sen bize 'cok aci cektim ama hayatimin asil askini buldum galiba, asik oldum yeni biri var' diyordun :KK53: Hatta resmini de gosteriyordun ama hatirlamiyorum suan :KK1: :KK53:

Yok artik simdi pekmezle konusmalarinizi okudum da sen de mi boyle bir ruya gordun ?? :KK53::KK53::KK53::KK53:
Kiiz gercek mi olcak aceep :KK1: :KK1: :KK53:

Kuzum sen ne diyosun ciddi misin ay şuan şoktayımm :26:
ay şimdi cevapveriyorum ile aryz nin rüyasına giren erkek aynı erkek olursa düşer bayılırım :KK52:

Hahaha esmerim şuan korktum diyebilirim :KK52:

ben geldimmmmmm :KK16:

arzy bu büyük gelişme bebeim ya hadi hayırlısı bak cevapveriyorumda görmüş rüyasında bu güzel bir gelişme :KK1:

bende rüyamda pekmezi gördüm valla:KK1:

ben geldimmmmmm :KK16:

arzy bu büyük gelişme bebeim ya hadi hayırlısı bak cevapveriyorumda görmüş rüyasında bu güzel bir gelişme :KK1:

bende rüyamda pekmezi gördüm valla:KK1:

Kızz şuan çok şaşırdım cevapveriyorumda böyle diyince hakkaten şaşırdım ben ilk defa bu kadar bi rüyadan etkilenmiştim zaten:KK1:

X