Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

mesaj atıyor şu an
çok sitemli
ama bitirmeye niyetli insan msj atmaz değil mi

tabiki atmaz bak gördün mü canım benim söylediğim cktı onun niyeti ayrılık felan değil.
canı sıkkın sizin bu olaylar da olunca üst üste gelen bir patlama sadece şimdi düzeltmeye çalışacaktır durumu. hatasını anlamış bile

ya canım bize misafir gelsin 5 dk atmayayım msj kıyametler kopar kendisi 2 saat atmayıncada sinirlerim bozuldu özür diledim kaç kere ama tavır yapmaya devam etti uzatma büyümesin kötü olmayalım dedim tavır yapmaya devam etti insanda moral mi bırakıyorsun dedi en son nete girdim diye tavır yapınca koptum bende artık yeter dedim kırışacağı şeyler söyledim oda daha atma msj bende atmam dedi

Ne diye mesajlar atıyor canım?
bunları hakketcek ne yapmış
mahvetmişim herşeyi
ya böyle bir anlık öfkesiyle ikimizide mahvediyor

Ablacmm esmerimle sevgilisi tartışmş arayıp bitti demiş çocuk..

Sagopamda tartışmış oda msj atmıyomuş atarsa bitermiş yani öyle diyor kafam karıştı valla

ay canım çok güldürdü bu mesajın bu halde bile beni

biran benim sevgilimi anlatıyon sandım
kendisi 2 3 saat atmaz cevap atar olmazz saniyesinde benden cevap gelir yoksa hemen başlar napıyorsun sen neden cevap vermiyosun şu bu .
biz net yüzünden de çok kavga ederdik en sonunda neyim var neyim yok kapattım kurtuldum valla çok rahatım şimdi canım erkekler böyledir böyledir böyledir .
kendilerine gelince hiç birşey yok ama bize gelince oo kavga kıyamet.
sen bakma onun öyle demesine bırak biraz üzerine gitme. sakinleşsin ondan sonra konuşursunuz güzelce. kızmadan bağırmadan sakince.
bunlar halledilmeyecek şeyler değil inan tatlım hadi üzülme artı aa. bak senin kide biranlık sinirle demiş canı sıkkın belli
tipik erkek halleri bunlar

Ablacmm esmerimle sevgilisi tartışmş arayıp bitti demiş çocuk..

Sagopamda tartışmış oda msj atmıyomuş atarsa bitermiş yani öyle diyor kafam karıştı valla

herkese klasik bi söz yazayım ozaman kapatın şu üzüntülü sohpeti neşeli şeylerden konuşalım...

gideni bırakın gitsin.....

dönerse senindir,
dönmezse zaten hiç senin olmamıştır....

herkese klasik bi söz yazayım ozaman kapatın şu üzüntülü sohpeti neşeli şeylerden konuşalım...

gideni bırakın gitsin.....

dönerse senindir,
dönmezse zaten hiç senin olmamıştır....

Aynen ablacımm.
Enee bi fırat paylaşiyim gülek mi?

canım kapatayım msnleride kapat diyorum bırakmıyor ki girmemide istemiyor kapatmamıda face falan yok zaten büyük yemin ettirdi ggirmiyorum artık dondurdum

kızlar sizin öküzler sizi niye üzüyor....
öyle ya benimkide laf mı
eşek hoşaftan ne anlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…