Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

böyle bir sebepten yazık etmiş sevginize .. aşkınıza onca emeğe
ben bu sebepten dolayı olduğuna kesinlikle inanmıyorum bir rüya için ilişki bitmez altında başka nedenler var. eminim ki var
son zamanlarda bir sıkıntısı bir derdi mi var dı ? üstünü kappattığınız ya da ne biliyim halledemediğiniz.
Burnuma kötü kokular geliyor ama öyle değildir inşallah. biraz ayrıntılı antabilirmisin canım . . çok üzüldüm bu arada neden herkez ayrılığa gidiyor böyle kızlar ne oluyor böyle ilişkilere :KK43:
bizim ilişkimize herkes imrenirdi canım
daha dün gece dedi ya
beni bırakma yapamam sensiz diye
moralim bozuktu başka sebeplerden dolayı benimde
üstüne bu rüya tuz biber oldu
o soğuk konuştukça bende öyle davrandım
sonra kavga ettik iş büyüdü

o soğukken ben moral vermemişm yanında olmamışım

şaka mı ya gerçekten inanamıyorum moral verecek birini mi bulacakmış ne yapacakmış böyle ayrılma sebebimi olur ya moral vermedin lafa bak
hiç üzülme bebeim sakın pişman olur olmasa da boşver gitsin seven böyle bir sebeple bırakmaz sevdiğini ya

gitti
inanamıyorum
biz neleri aşmıştık
böyle bi sebepten bitti dedi

Nee . bir ruya yuzunden mi yani ? Ayrildiniz mi yani ? Off esmerim benim ya kiyamam ben sana eminim anlayacak hatasini, boyle bir sebepten bitirmenin deli sacmasi oldugunu anlayacak ve tipis tipis geri gelecek.. Off cok sinirlendim gercekten neler oluyor bunlara yaaa .

daha dün gece dedi ya

sinirle söylemiştir canım ya belki anladığım kadarıyla büyümicek bi sebepken olmuş olan

sizin nedeniniz ne canım ne oluyor böyle of of :KK5:

canım 2 saat msj atmadı bende tavır yaptım sonra özür dilememe rağmen bugün gün boyu tavır yaptı kaç kere özür diledim üstelik anlayışsız falan oldum en son dayanamadm bende boşalttım içimi daha atma msj dedi bende sende atma dedim öyle canım işte :KK14:

şaka mı ya gerçekten inanamıyorum moral verecek birini mi bulacakmış ne yapacakmış böyle ayrılma sebebimi olur ya moral vermedin lafa bak
hiç üzülme bebeim sakın pişman olur olmasa da boşver gitsin seven böyle bir sebeple bırakmaz sevdiğini ya
sonra büyüdü işte o bişiler söyledi ben söyledim sinirle :KK43:

daha dün gece dedi ya

anladım . bak canım böyle diyen bir erkek ama eğer sözünün eri ise adam gibi adam ise bunu en iyi bilen sensin . bu sebeplerden dolayı tutarda sevdiğini bırakmaz bırakamaz .
her şey daha çok yeni çok üst üste gelmiş ve bir patlama olmuş anladığım kadarıyla bu patlama sonucunda altan alma durumları olmayıncada her şey karmakarışık olmuş.
aslında o da ayrılmak istememiştir ben bunu anladım sana o dediği sözden dolayı. senin yanında olmaman veya ona destek olmaman bazı konularda onu çok kırmışdır
benim sevdiğim neden olmadı benim yanımda gibi düşüncelere kapılmıştır o daha pişman olacak bunlar anlık olmuş. hele biraz sakinlesin bak gör nasıl arayacak seni. nasıl pişman olacak.
bunlar sadece bir anlık patlama sen hiç sıkma canını lütfen..

Nee . bir ruya yuzunden mi yani ? Ayrildiniz mi yani ? Off esmerim benim ya kiyamam ben sana eminim anlayacak hatasini, boyle bir sebepten bitirmenin deli sacmasi oldugunu anlayacak ve tipis tipis geri gelecek.. Off cok sinirlendim gercekten neler oluyor bunlara yaaa .
evet beni üzende o
ortada birşey olsa neyse ya

anladım . bak canım böyle diyen bir erkek ama eğer sözünün eri ise adam gibi adam ise bunu en iyi bilen sensin . bu sebeplerden dolayı tutarda sevdiğini bırakmaz bırakamaz .
her şey daha çok yeni çok üst üste gelmiş ve bir patlama olmuş anladığım kadarıyla bu patlama sonucunda altan alma durumları olmayıncada her şey karmakarışık olmuş.
aslında o da ayrılmak istememiştir ben bunu anladım sana o dediği sözden dolayı. senin yanında olmaman veya ona destek olmaman bazı konularda onu çok kırmışdır
benim sevdiğim neden olmadı benim yanımda gibi düşüncelere kapılmıştır o daha pişman olacak bunlar anlık olmuş. hele biraz sakinlesin bak gör nasıl arayacak seni. nasıl pişman olacak.
bunlar sadece bir anlık patlama sen hiç sıkma canını lütfen..
mesaj atıyor şu an
çok sitemli
ama bitirmeye niyetli insan msj atmaz değil mi

kızlar benim şimdi çıkmam lazım kendinizi iyi bakın üzmeyin kendinizi herşey olacağına varır ama eminim herşey yoluna girecektir görüşürüzz

canım 2 saat msj atmadı bende tavır yaptım sonra özür dilememe rağmen bugün gün boyu tavır yaptı kaç kere özür diledim üstelik anlayışsız falan oldum en son dayanamadm bende boşalttım içimi daha atma msj dedi bende sende atma dedim öyle canım işte :KK14:

bunlar küçük sorunlar aslında benim ki kimi zaman saatlerce atmaz ama ben büyütmem çünkü bunlar ilişkiyi çok yıpratan şeyler
bir mesaj yüzünden veya aramadı diye sonuçta bunlar sevgi göstergesi değildir ki tatlım çok mesaj atınca çok arayınca seni çok sevdiği anlamına da gelmez aslında .
onun canı bir şeye sıkılmış birşeyler olmuş . bizde böyle kavga ettiğimiz zamanlar tavır yapmama rağmen ters teperdi ama neden bambaşka olurdu
sizinkide sinirle olan bir durum ortada bir şey yokken büyümüş. konu sen sormadın mı canım ne oluyor bir tavır yaptık diye vs.
gör bak kesin başka bir durum oldu başka bir şeye sıkıldı canı sana patladı ayrılık değil bu işin sonu böyle küçük sebeplerden gerçek bir ilişki bitmez
gönlünü ferah tut sen..

Merhaba kızlar, arada takip ediyordum...
Çok üzüldüm anlam veremiyorum. :26:
Bir rüya yüzünden denmiş? :KK31:

X