Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Geçmiş geçmemişsee can yakıyor kuzum.
İzlerini atamadım henüz çok taze bu sebepten olsa gerek
Çok ağır adımlarla toparlanabiliyorum

seni okadar iyi anlıyorum ki bende aynı acıyı yaşadım ama eminim sana zaman herşeyin gerçekten ilcacı sana nedek boş gibi suan ama bu günlerde geçicek canım

seni okadar iyi anlıyorum ki bende aynı acıyı yaşadım ama eminim sana zaman herşeyin gerçekten ilcacı sana nedek boş gibi suan ama bu günlerde geçicek canım

Biliyorum kuzum bu forum iyi geliyor bana zaten geçiicek dahada ...

Su perisi canım, bütün güzellikler onun olsun ah etmiyorum ben ona.
Pişman değilim yaşadığım hiçbişeyden.
Herşey çok güzeldi bitek bu son yakışmadı bize o kadar.
Onun dışında bişey takmıyorum kafama iyiym ben güçlüyüüümm:KK24:

işte böyle tatlımm böyle güçlü ol helal olsun senin kadar güçlü olmayı bende çok isterin biliyormusun :KK19:
eğer bu yaşamış olduğun şeyi bir başkası yaşamış olsa gerçekten kolay kaldıramaz dı i
bundan sonra en içten dileklerim le diliyorum ki herşey gönlünce olsun bir daha hiç mutsuz olmassın o gülen yüzün hiç aglamaz
daha seni evlenidrecez :) çeyizlerini paylaşacaksın burda gelinliğini kınalığını
bu durumuna gün gelecek sadece güleceksin.. :):)

işte böyle tatlımm böyle güçlü ol helal olsun senin kadar güçlü olmayı bende çok isterin biliyormusun :KK19:
eğer bu yaşamış olduğun şeyi bir başkası yaşamış olsa gerçekten kolay kaldıramaz dı i
bundan sonra en içten dileklerim le diliyorum ki herşey gönlünce olsun bir daha hiç mutsuz olmassın o gülen yüzün hiç aglamaz
daha seni evlenidrecez :) çeyizlerini paylaşacaksın burda gelinliğini kınalığını
bu durumuna gün gelecek sadece güleceksin.. :):)

Amin canım inşallah güzel şeyler konuşalım :KK52:

Amin canım inşallah güzel şeyler konuşalım :KK52:

gitti
inanamıyorum
biz neleri aşmıştık
böyle bi sebepten bitti dedi

böyle bir sebepten yazık etmiş sevginize .. aşkınıza onca emeğe
ben bu sebepten dolayı olduğuna kesinlikle inanmıyorum bir rüya için ilişki bitmez altında başka nedenler var. eminim ki var
son zamanlarda bir sıkıntısı bir derdi mi var dı ? üstünü kappattığınız ya da ne biliyim halledemediğiniz.
Burnuma kötü kokular geliyor ama öyle değildir inşallah. biraz ayrıntılı antabilirmisin canım . . çok üzüldüm bu arada neden herkez ayrılığa gidiyor böyle kızlar ne oluyor böyle ilişkilere :KK43:

X