Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Allah allah böyle kücük bir seyi neden bu kadar büyüttü ki? :26:
Baskasinin sinirini senden cikariyor olabilir mi? Gerci ona da hakki yok. Bence biraz kebdi haline birak akli basina gelir..

Allah allah böyle kücük bir seyi neden bu kadar büyüttü ki? :26:
Baskasinin sinirini senden cikariyor olabilir mi? Gerci ona da hakki yok. Bence biraz kebdi haline birak akli basina gelir..

bıraktım zaten canım ben msj atmam o kadar atma dedi çünkü niye atayım deli etti akşam akşam ya sorunun ne derdin ne psikolojik sorunun mu var dedim döktüm içimi oh rahatladım

bıraktım zaten canım ben msj atmam o kadar atma dedi çünkü niye atayım deli etti akşam akşam ya sorunun ne derdin ne psikolojik sorunun mu var dedim döktüm içimi oh rahatladım

Canim haklisin tabu ama bence sen yine de cok agir konusma hakliyken haksiz duruma düsmüs olursun bu sefer iyice üste cikar :26:

Üzülmeyecem diyorum kendi kendime söz veriyorum ama olmuyo . .
Size ne oldu tatlım dert ne

canım çok uzatıyor olayları ya en ufak tartışma çok büyük kavgalara dönüşüyor benden çok dırdırcı tavır yapıyor bu halinden çok bıktım o bana patladı bende ona msj atma daha dedi bende ona dedim öyle

bize misafir gelsin 5 dk geç cvp vereyim dünyanın tavırını yapar uyur dün misafir vardı onlarda 2 saat yazmadı bende unutuldum dedim özürde diledim sonra olayı büyüttükçe büyüttü sabrım buraya kadar boşalttım içimi bende kız gibi tavır yap ancak ben barışmak için uğraşmasam uzatacak daha sorunun derdin ne psikolojik sorunların mı var senin iyi değilsin bugün yeter artık yetti dedim dilin papuç kadar beni geçtin dedim ohh iyi ettim

Takma çok kuzucum siniri geçince o atar sana mesaj. Siniri geçince konuşursun sakince bana böyle davrandığında üzülüyorum diye

Takma çok kuzucum siniri geçince o atar sana mesaj. Siniri geçince konuşursun sakince bana böyle davrandığında üzülüyorum diye

canım o böyle benden çok dır dır edince benim konuşma isteğim gelmiyor hiç o yüzden bugün msj atmasa ikimiz içinde en hayırlısı olacak

Benim lanet olasıda öyleydi uzatır uzatır beni yer bitirirdi . Ama şimdi kendi suçlu susuyo ben konuşunca suçlu oluyorum .
Allah bunlara akıl fikir vere . .

Benim lanet olasıda öyleydi uzatır uzatır beni yer bitirirdi . Ama şimdi kendi suçlu susuyo ben konuşunca suçlu oluyorum .
Allah bunlara akıl fikir vere . .

amin canım amin ya valla bende bittim artık sabır sabır bir yere kadar uyardım abartıyorsun diye daha o gün kıyametleri kopardı konuşmaya çalışıyorum olmuyor güzel güzel söylüyorum olmuyor yani dövebilsem kırılmadık kemik bırakmam derdiniz ne ya ne büyütüyorsunuz bende konuşunca hep suçlu oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…