Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

adam konuşmuyo bile arayıp sormuyo :KK19:
kuzum sende gereksiz yapmışsın azıcık :KK1:
benim öküz saç boyalarının koduna kadar biliyo :KK1:

Canım ilk önce öyle yaparlar ya kendilerini haklı görürler hep.
Sonradan biz tepkisiz kalınca başlarlar düşünmeye.
Ay onu falan bilse boğardım herhalde ben bu kadar kıskanmazdım onu daha doğrusu belli etmezdim bi anda oldu :26:

Canım ilk önce öyle yaparlar ya kendilerini haklı görürler hep.
Sonradan biz tepkisiz kalınca başlarlar düşünmeye.
Ay onu falan bilse boğardım herhalde ben bu kadar kıskanmazdım onu daha doğrusu belli etmezdim bi anda oldu :26:

herşeyi bilen koca iyi olur :KK1:
mesela ben herşeyi ona sorardım nasıl alıyım nasıl yapıyım .
bana çok yardımcı olurdu.
özür dile gönlünü al :KK16: :KK19:

kafasına attım resmen ama çok içime oturdu sonra oturdum ağladım yüzüne bile bakmadım çok özlediğim halde :KK50:

Ağlama kuzum yaa o çok üzdü seni iyi yapmışsın öyle davranmakla ne kadar üzdüğünü anlar heralde artık :KK19:

fıratım benimm :KK1:
annesi çok yükleniyo bebeye yaa :KK1:
yaparız yaparız yrdımcı olurum sana fikir veririm :KK1:

He ya yazık çocuğa hep yanağında bi şaplak izi :KK1:Bi de şeyin düşer diye korkutuyo ya ona da çok gülüyorum :KK1:

Ver bebeeem tabi ya hiç bi fikrim yok benim şu an :44::KK25:

herşeyi bilen koca iyi olur :KK1:
mesela ben herşeyi ona sorardım nasıl alıyım nasıl yapıyım .
bana çok yardımcı olurdu.
özür dile gönlünü al :KK16: :KK19:

Bende sorarım kuzumda anlamazdı bazı şeylerden ben öğretirdim şimdi bişeyi bildiğini duyunca sinirlendim :KK1:
Sakinleşiyimde biraz öyle ararım zaten bi kaç saate kendisi mesaj atar özür dilersem şımarıyor :)

Niye canım ne oldu ?

ya dün bunlara misafir geldi iki saat boyunca tek mesaj atmadı normalde atardı sorardı ne yaptığımı bende unutuldum yazdım biraz tartıştık ben özür diledim sabahtan bu saat olmuş tavır yapıyor sosyoloji final notum açıklanmış ona bakıyorum diyorum diyor ki sen netin de takıl arkadaşlarınla konuş çıktığın zaman konuşurz bende ağzıma ne geliyorsa saydım yeter ya bende insanım üzülüyorum özür dilememe rağmen sabahtan beri tavır yapıp durdu barışalım diye konuştum uzamasın aramz kötü olmasn dedim anlamadı anlamadı ya :KK47::KK47::KK47::KK4::KK4:

ya dün bunlara misafir geldi iki saat boyunca tek mesaj atmadı normalde atardı sorardı ne yaptığımı bende unutuldum yazdım biraz tartıştık ben özür diledim sabahtan bu saat olmuş tavır yapıyor sosyoloji final notum açıklanmış ona bakıyorum diyorum diyor ki sen netin de takıl arkadaşlarınla konuş çıktığın zaman konuşurz bende ağzıma ne geliyorsa saydım yeter ya bende insanım üzülüyorum özür dilememe rağmen sabahtan beri tavır yapıp durdu barışalım diye konuştum uzamasın aramz kötü olmasn dedim anlamadı anlamadı ya :KK47::KK47::KK47::KK4::KK4:

Canım senin kafana taktığını biliyor ya ondan uzatıyor sanırım benimkide öyle bazen.
Bende öyle o zamanlarda hiçbir şey demiyorum düzel iyi davran bana vs diye...
O zaman kendiliğinden düzelmek zorunda kalıyor zaten.

kendinin dediğine bak ya bir havaya girmişsin trip yapıyosun bir kendine bak önce beni deli ettin kanser ettin yeter bana tek msj atma daha kes sesini aramız kötü mü olacak diyorsun umrumda olmaz çünkü sen ancak beni suçla

bende dedim sende beni verem ettin kız gibi tavır yap ancak sabahtan beri özür dilememe rağmen uzattın tavır yaptın sen kes sesini umrunda olmadığı için bu haldeyiz sende bana msj atma :KK14:

kendinin dediğine bak ya bir havaya girmişsin trip yapıyosun bir kendine bak önce beni deli ettin kanser ettin yeter bana tek msj atma daha kes sesini aramız kötü mü olacak diyorsun umrumda olmaz çünkü sen ancak beni suçla

bende dedim sende beni verem ettin kız gibi tavır yap ancak sabahtan beri özür dilememe rağmen uzattın tavır yaptın sen kes sesini umrunda olmadığı için bu haldeyiz sende bana msj atma :KK14:

Sakin ol tatlım...

Canım senin kafana taktığını biliyor ya ondan uzatıyor sanırım benimkide öyle bazen.
Bende öyle o zamanlarda hiçbir şey demiyorum düzel iyi davran bana vs diye...
O zaman kendiliğinden düzelmek zorunda kalıyor zaten.

ya bir nota bakman 20 dk sürüyor zaten değil mi diyor bana biz bugün konuşmayalım hiç diyor oduna bak ya çok meraklıyım sanki seninle konuşmaya
teyzem gelecek diyorum ya oğluyla yada eşiyle gelir diyorum iyi oturur sohbet edersiniz oğluyla numaranı verirsin diyor beni çileden çıkardı bu ne ya böyle off

ya bir nota bakman 20 dk sürüyor zaten değil mi diyor bana biz bugün konuşmayalım hiç diyor oduna bak ya çok meraklıyım sanki seninle konuşmaya
teyzem gelecek diyorum ya oğluyla yada eşiyle gelir diyorum iyi oturur sohbet edersiniz oğluyla numaranı verirsin diyor beni çileden çıkardı bu ne ya böyle off

Adamı katil ederler gerçekten böyle küçük şeyleri uzatmamak lazım ama onlar bazen her şeyi büyütmeyi seviyorlar.

Adamı katil ederler gerçekten böyle küçük şeyleri uzatmamak lazım ama onlar bazen her şeyi büyütmeyi seviyorlar.

terbiyesizleşme diyor bana ne dediysem terbiyesizlik edip ya ellerim titriyor sinir hastası oldum çıktım ya atmayacağım msj kesinlikle

Sagopam sakin ol canim gercekten haklisin bir sey diyemiyorum ama bunlarin hepsi boyle ya. Canini sıkmya degmez. Dedigin gibi arama sorma mesaj atma sen tepkisiz kalinca o dayanamaz mesaj atar zaten diye düsünüyorum.. Ama kendini hirpalama..

Sagopam sakin ol canim gercekten haklisin bir sey diyemiyorum ama bunlarin hepsi boyle ya. Canini sıkmya degmez. Dedigin gibi arama sorma mesaj atma sen tepkisiz kalinca o dayanamaz mesaj atar zaten diye düsünüyorum.. Ama kendini hirpalama..

elde değil canım benim ya özür dilemişim lütfen büyütme uzatma ki kavga etmeyelim diyorum insanda moral mi bıraktın diyor bana dedim sakinleş düzel öyle msj at konuşalım benimde sinirlerimi bozuyorsun çünkü tamam dedi bir saat sonra attı msj yine aynı görende sanacak sülalesine küfür ettim yani o kadar büyütüyor her şeyde böyle ya çok uzatıyor tartışmaları en ufak tartışma çok büyük kavgayla bitiyor yeri geliyor ayrılıyor bende insanım ya bıktım yemn ederim artık

Son düzenleme:
X