Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Ben geldim kızlar evde misafir var yetişmeye çalışıyorum ama :KK1:
Bu arada heyecanla beklediğim spor salonu açılmış sonunda kurs olayını iptal ettim spora başlıycam:KK1:

hoşbuldum öyle heralde :) hemen tanışalım ben özlem istanbulda yaşıyorum aslen üviv. bu sene kazandım ç.kalede çeko okuyorum şuan yarıyıl tatili için ailemin yanındayım öyle işteee :KK1:

Adaşm gelmiş görüşemedik ki te ne zamandır:KK3:

Ben geldim kızlar evde misafir var yetişmeye çalışıyorum ama :KK1:
Bu arada heyecanla beklediğim spor salonu açılmış sonunda kurs olayını iptal ettim spora başlıycam:KK1:

hoş geldin canım :) resimlerini gördüm bu arada çok yakışıyorsunuz sevdiğinle Allah ayırmasın canım :)

hoşbuldum öyle heralde :) hemen tanışalım ben özlem istanbulda yaşıyorum aslen üviv. bu sene kazandım ç.kalede çeko okuyorum şuan yarıyıl tatili için ailemin yanındayım öyle işteee :KK1:

Memnun oldum canım aynı yaşıtız o zaman :)
Bende Tuğçe 4 aydır Antalyada yaşıyorum bu sene üniversite sınavına tekrar hazırlanıyorum geçen sene istediğim bölüm gelmedi öylee :)

canım kırılmasın fazla diye çok düzleştirici kullanmaktan yıpranıyor beslensinler diye :KK14:dökülmüyor çok şükür

Ay benimde sürekli kırılıyor aslında düzleştirmem ayda bir iki kere fön çektiririm bi fakat sanki her gün düzleştiriyormuş gibi kırılıyor :26:

X