Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Kimseyi dış görünüşüyle yargılamam ama kızı face de arayıp buldum tırnağım dahi olamaz pekmez ya
Biliyorum beni seviyo kaybetmek istemiyo ama ben ne olursa olsun bilmek istiyorum ama eksiksiz anlatsa hoş karşılarım o kızı savunuyo gibi numarasını vermemekte ne demek . .
Beni kimse arayıp sormazdı ki kendi kendine kuruntu yapıyordu ve bana sormadan numaram değişti iş başvurusu yapmıştım arasalar ulaşamayacaklar.
Rahatsızlığımı biliyo üzülünce tansiyonum düşüyo kalbim sıkışıyo aptal aptal üzmeye devam ediyo

...............................................................
[/B]

Son düzenleme:

Olamaz tabii yaa ne olcak :100::100:

Kuzum benimkinin de var böyle üzülünce nefesi daralır falan ama sinirlenince tutamıyorum kendimi sonra da hastaneye kaldırılınca ne yaşadığımı ben biliyorum işte

Siniri soğusun biraz da mantıklı düşünmeye başlar anlar hatasını çikiletam sonra da dört döner peşinde

Sen üstüne çok gittiysen korkup yalan söylemiş olabilir. Ha doğru bişey mi bu yaptığı tabi değil ama insan panik anında ne yapacağını bilemez

Bizim de başımıza geldi biliyosun anlatmıştım üzerine yeminler etmişti ama sonra açıklamıştı işte ha tamamen ikna oldum mu haır olmadım bi kere o güveni yitirdi ama affettim sonuçta

O da bi sağlıklı düşünsün de anlayacak ne yaptığını

Arkadaşlarıyla konuşması da şöyledir belki hani çok üzülmüştür daralmıştır bi başına :26:

benimki de daralınca saat kaç olursa olsun dışarı çıkar mesela illa yürür yani boş boş sonra beynine oksijen gitmeye başlayınca eskiye döner

Belki öyle bişeydir o durum da :44:

eylülcum bunlar kafanı karıştırmaya çalışıyor gibi dikkatli ol fazlaca düşünme şuan ben pek sağlıklı şeylerde düşünemiyorum zaten

Pekmeez yorumunu düzenle bebişim

Bilemiyorum öylemi değilmi ama ben takmıyorum.
Paso çok güçlüsün diyip duruyor kız.

Ben de onun sayesinde 2kez hastaneye taşındım .
Eger öyle bişeyi varsa çok yüklenme çocuğa sağlık bu hafife alınmıyo .
Kuzum bide sen mi çok iyisin yoksa ben mi çok kötü :26:
Ben onu affetsem bile eskisi gibi olabileceğimi düşünmüyorum hakkını yemem hala aşkım diye hitap ediyo yumuşatmaya çalışıyo ben tersleyince hemen oda tuhaflasiyo benim suçum ne diyo kizla bi konuşsam rahatlarm ama yok .
Allah sonumuzu hayr etsin beni ağlatın yoksa yine hastanelik olucam

Öyle balım ya şükür bayadır bunu yaşamadık dikkat ediyorum artık zira ödüm pohuma karıştıydı sabaha kadar

Bende var azcık bacım ya biliyosun beni yani

Immm iyice ısrar et o zaman sen balım ya de ki ver numarayı konuşup rahatlayım böyle yaparak güvenimi yitiriyosun de

Aryz siliyim miii yani :44:
Bence plan bunlar hepsi oyunun bi parçası
İyice paranoyak oldum hee

Enee leblebim ben çok ne diyim saf mıyımdır nedir :26:

Balım inattır vermez numarayı ne halleri varsa görsünler biraz yokluğumla terbiye olsun

[video=youtube;bmCRWGLdCe4]http://www.youtube.com/watch?v=bmCRWGLdCe4[/video]

Leplepim sana gelsin ağla diyeee korktum valla he bişey olmasın ağla da :26::26:

Enee leblebim ben çok ne diyim saf mıyımdır nedir :26:

Görüldüğü üzere bende safmısım ama hala silebilirsin bırak düşünmemeye çalış böyle giderse unutmakta güçlük çekersin sanane güçlü bi kızsınmış üzülüyo mu üzülmüyo mu onu mu öğrenmeye çalışıyo nedir sinirlendim bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…