Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Diyo ki neden musallat edeceksin ki tekrar ben hallettim işte.
Ama o kızla konuşmam lazım yoksa ben rahatlayamayacam uyuyamıyorum sinirden. Şuan kızın numarasını bulmam zor kuzum

Nası halletmiş onu ayrıntılı bi şekilde anlattı mı balım??:44:

Yani vermemesi sıkıntı gerçekten benimkine öyle bi mesaj gelse numarayı istesem al sen konuş der direk zaten. Nasıl ki bana erkekten mesaj gelince ben ona veriyosam numarayı aynı şeyi o da yapar :26:

Ayrıca senin sevdiceğin seni tanımıyo mu konuşmadan öğrenmeden rahat edemiceğini bilmiyo mu niye böyle yaptı ki :KK4::KK4::KK47:

Kendi en başında halletmiş olsaydı o mesaj hiç gelmezdi bi kere:KK19::KK19:

leblebi msjı at artık ya neler olyo cıkıcam az sonra ben:26:

He valla dokundu gece gece.... :KK1:

Neyse kızlar ben çıkayım artıkın dizi izleyip uyuyacağım hatta izlerken bile uyuyabilirim :KK16:

Sizi iyi geceler, güzel muhabbetler... :KK54:

İyi uykular ablam :KK54:

Naber ablacm nasılsın dedi. şok ben :26:

Canım bence seninki kendini sürekli gündemde tutmaya çalışıyo ya :KK14:

Yok feysine kardeşiyle ilgili yazılar yazmalar yok kuzenine eklettirmeler :KK19:

Kusura bakma sert konuşuyosam ama sinir oldum kendine gelmene bi müsade etmedi yani :KK19:

Tamam bekliyorum kuzum pekmez atarım ben sana.

BU arada içimde öyle büyük bi sıkıntı var ki patlayacağım neredeyse nedenide yok :KK14:

Eneee hayra yor kepeleğim ya :26:

Canlarım kaçıyorm şimdi leblebim yarın msj atıcam sana öptüm hepinizi bu arada leblebm benim o sende ekli olan face e erişimim yok şifre sorunları yüzünden haberin olsun :KK54:

Konuşma olabildiğince normal seyrinde :26:

Şimdi sana sinirlidir ve seni anlamıyodur kuzum biraz dank etmeli..
Facesine girdim de yarın arkadaşlarıyla görüşme planları yapmıs bu kadar da değerliymisim işte ama benim hiç canım yanmiyo kizlar tuhaf değil mi :KK53:

Sana 10kere anlattım pekmez kafa :KK1:
Neyse attım mathildam a o iletir sana kuzum :)

Bu kadarını bilmiyodum ama ki beeen :26:

Kuzum sürekli gizlemeye çalışmış resmen sen zorla söylettirmişsin ya :KK47:

Kim demişsin söylemedi demiş e nerden öğrenmiş onun o kız olduğunu o zaman :44: Konuşmuşlar mı acaba telefonu açmış mı ki kız da sana açmadı diyoo :44:

Offff kozalak anam kozalak bunlar yaaa :KK47::KK47::KK47::KK47:

Facesine girdim de yarın arkadaşlarıyla görüşme planları yapmıs bu kadar da değerliymisim işte ama benim hiç canım yanmiyo kizlar tuhaf değil mi :KK53:

Yuh artııık :KK47::KK47:

Yuh yuh yuh yuh yuh :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

Sana gelme planı yapması lazımdı beee bu ne rahatlık:KK4::KK4::KK4:

Kuzum üzülme zaten bak o arkadaşlarıyla buluşma planı bile yapmış yani :KK19:

Ama bitmedi pişman olucaksın demeyi iyi biliyoooo :KK19:

Özür dileyip ağlayıp zırlayıp geldiği zaman süründür kuzum iyice. Her şeyi de öğren güzelce:KK22:

Bu kadarını bilmiyodum ama ki beeen :26:

Kuzum sürekli gizlemeye çalışmış resmen sen zorla söylettirmişsin ya :KK47:

Kim demişsin söylemedi demiş e nerden öğrenmiş onun o kız olduğunu o zaman :44: Konuşmuşlar mı acaba telefonu açmış mı ki kız da sana açmadı diyoo :44:

Offff kozalak anam kozalak bunlar yaaa :KK47::KK47::KK47::KK47:

Konunun hiç elle tutulur bi tarafı yok farkındayım mide bulandırıcı şeyler geliyo aklıma .
Kaç gündür düşünüyorum, ben önemli olmayan önemsemediğim birine aylar sonra mesaj atmam özellikle hayatında biri olduğunu bile bile . .
Illa ki olmuş bişeyler ama bilmek hakkım değil galiba . .
Kız önce kim olduğunu soylememis numarami silmişsin boşver demis bu söyle demis söyleyince bana mesaj atma demis güya oda atmamış. Kizla ben konuştum daha önce öyle yok he atmam diyecek karakterde bi kiz değil. Ve biz bittik pekmezm galiba benim onca emek verdiğm ilişki hayaller kurduğum adam gözümde bitti

Yuh artııık :KK47::KK47:

Yuh yuh yuh yuh yuh :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

Sana gelme planı yapması lazımdı beee bu ne rahatlık:KK4::KK4::KK4:

Kuzum üzülme zaten bak o arkadaşlarıyla buluşma planı bile yapmış yani :KK19:

Ama bitmedi pişman olucaksın demeyi iyi biliyoooo :KK19:

Özür dileyip ağlayıp zırlayıp geldiği zaman süründür kuzum iyice. Her şeyi de öğren güzelce:KK22:

1 2 kere dedi görüşelim konuşalım diye istemedim.
Umrunda olsaydım bu şekilde davranmazdı dışarı çıkmazdı arkadaşlarıyla.
Benim inancım kalmadı artık pekmezim heyecanım kalmadı ben ki çok gözyaşı döktüm bizim için çok mücadele verdim böyle bi sonu asla hak etmedim. Bundan sonrası ona kaldı ben değil ama o pişman olacak. Ve biliyon benim numarami değiştirmişti ama kendi numarasını değiştirmek gibi bi düşüncesi asla olmadı

1 2 kere dedi görüşelim konuşalım diye istemedim.
Umrunda olsaydım bu şekilde davranmazdı dışarı çıkmazdı arkadaşlarıyla.
Benim inancım kalmadı artık pekmezim heyecanım kalmadı ben ki çok gözyaşı döktüm bizim için çok mücadele verdim böyle bi sonu asla hak etmedim. Bundan sonrası ona kaldı ben değil ama o pişman olacak. Ve biliyon benim numarami değiştirmişti ama kendi numarasını değiştirmek gibi bi düşüncesi asla olmadı

Konunun hiç elle tutulur bi tarafı yok farkındayım mide bulandırıcı şeyler geliyo aklıma .
Kaç gündür düşünüyorum, ben önemli olmayan önemsemediğim birine aylar sonra mesaj atmam özellikle hayatında biri olduğunu bile bile . .
Illa ki olmuş bişeyler ama bilmek hakkım değil galiba . .
Kız önce kim olduğunu soylememis numarami silmişsin boşver demis bu söyle demis söyleyince bana mesaj atma demis güya oda atmamış. Kizla ben konuştum daha önce öyle yok he atmam diyecek karakterde bi kiz değil. Ve biz bittik pekmezm galiba benim onca emek verdiğm ilişki hayaller kurduğum adam gözümde bitti

Ah balım yaaa :KK50:

Çok kötü şeyler bunlar :KK50:

Bunları da hiç hak etmedin yani :KK50:

Elin kızı adamı kullanıyo bildiğin arayıp sormuyo işi düştükçe bi alo dio ve bunu adı birliktelik oluyo. O zaman o kızlar nası el üstünde tutuluyo. Biz de böööyle değer verdikçe hırpalanıyoruz işte :KK50::KK50:

Var bu işin altında bi pislik sanki kurcalamak gerek :KK30:

Ayrıca sen numaranı ne diye değiştirdin ki o zaman ne anlamı kaldı yanii. Seni rahatsız etmesinler diye huzurunuz kaçmasın diye değiştirdiyse senin numaranı kendininkini de değiştirecek o zaman !!:KK4:

X