Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Evet balım ben bitirdim .
Kizla konuşmak istedim ama izin vermedi sakladığı bi şeyler olduğunu düşünüyorum.
Bitti dedim pişman olucaksin benim için bitmedi dedi . .

İyi yapmışsın kuzum içine sinmiyorsa böylesi daha iyi.
Zaten kendini affettirmeye çalışır illaki.

Evet balım ben bitirdim .
Kizla konuşmak istedim ama izin vermedi sakladığı bi şeyler olduğunu düşünüyorum.
Bitti dedim pişman olucaksin benim için bitmedi dedi . .

Eneee neden karşı çıkmış ki konuşmana :44:

Er geç sapır sapır çıkar ortaya sakladığı bişeyler varsa balım ya :26:

Numarayı ele geçiremez misin bi şekilde:KK15::26:

Öyle olursa hönk olmaz ablam kungfu style geçiş yapmış olur benim annem :KK9:

Ama bu yöntemi keşfederse baya baya dökülürüm hanii :KK1::KK1:

Heheheheh :KK1: Bütütn kurtları dökersin :KK9:

O zaman,

Pekmez: Sevgilimle ateşli saatler yaşadık :KK37:
Pekmezin Annesi: Seni yosma kalk :KK57:

:KK60:

sağol canım inşallah

çok sağol canım

kızlar size bişey sorcam.benim işyerinde bir adam var işle ilgili bir anlaşmazlık olmuştu geçen haftalarda aramızda.kendisi 30 yaşında bekar dayı dayı gezen bi tip.çok kompleksli biridir kendileri.son zamanlarda soru soruyorum işle ilgili cevap vermiyo çok saygısız biri ve ben burda çalışmaya başladım başlayalı ufak bir şey gördüğünde takar ona görmemezlikten duymamazlıktan gelir.herkese öyle yani.ama ben çok rahatsız oluyorum şu dosya nerde diyorum cevap vermiyo.dayanamadım müdüre gittim söyledim oda bişey yapmadı.nasıl davranmalıyım sizce bende ona cevap vermeyip aynı saygısızca tavrı göstermelimiyim.yani huzursuzluktan kavgadan hiç hoşlanmam ve alakasız biri ama aynı işyerinde sürekli görmek zorundayım çok rahatsız oluyorum triplerinden

Görmemezlikten gelin soru sormayın başkasına sorun .
Kusura bakmayın ama öküz heriff sinir oldum :26:

Eneee neden karşı çıkmış ki konuşmana :44:

Er geç sapır sapır çıkar ortaya sakladığı bişeyler varsa balım ya :26:

Numarayı ele geçiremez misin bi şekilde:KK15::26:

Diyo ki neden musallat edeceksin ki tekrar ben hallettim işte.
Ama o kızla konuşmam lazım yoksa ben rahatlayamayacam uyuyamıyorum sinirden. Şuan kızın numarasını bulmam zor kuzum

Leplepi ben de pm istiyorum ama detaylııı..

Ya da Mathi iletsin bana

Ne yalanı olduğunu şey edemedim :26:

Hahahah dokunmuş sana dokunmuuuşş.

bizimkinin kuzeni ekledi beni şuan feysten abla dediği biri :26:

He valla dokundu gece gece.... :KK1:

Neyse kızlar ben çıkayım artıkın dizi izleyip uyuyacağım hatta izlerken bile uyuyabilirim :KK16:

Sizi iyi geceler, güzel muhabbetler... :KK54:

Atayım balım ben çok sakinim şuan şarkınım saf yerine koyulduğumu düşünüyorum hatta aptal :KK53:

Tamam bekliyorum kuzum pekmez atarım ben sana.

BU arada içimde öyle büyük bi sıkıntı var ki patlayacağım neredeyse nedenide yok :KK14:

Görmemezlikten gelin soru sormayın başkasına sorun .
Kusura bakmayın ama öküz heriff sinir oldum :26:

bende böyle bir tiple hayatımda ilk defa karşılaştım.tuhaf geldi.sonuçta işyeri orası o ukalalığı yapamazsın.ama müdürden yüz buluyo tabi.bende mecbur kalmadıkça sormuyorum.bu kadar kabasını görmemiştim.sanki kendini ezdirmemek için ezmeye çalışıyor gibi.nasıl bir psikoloji anlamadım.bu sefer ben kendimi cidden ezik hissetmeye başladım

X