Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Aklımdaki başıma gelicek ya benim hayırlısı anladım sanırm dur ben sana pm atıcam sen dediğim doğruysa burdan doğru yaz ekleyeceğin varsa özel msj beklerim ama

Madurum dilimin kurbanı oldum , ama pişmanmıym hayır
Ha birde tanıyan bilen anlar zaten sıkıntı yok ama yasak galiba tirstm

Kendime söz vermiştim, bakmıcaktım her baktığımda canım yanıyor.
Ah aptal kafam.

Aynen kuzum ya sürekli bakmamak için silmiştim hala merak ediyorum sözümü tutmam gerek aman ya ne zormuş bu işler

tabikide kuzum abla diyebilirsin:)))

6 yıl değil 6 ay oldu.doktora göre 1 yıl denemeliymişim ama ben şu anki gündemimde bu olduğu için yazıverdim öyle işte

Çok pardon ben yanlıs görmüşüm ne istersen yazabilrsn abla
Umarım bir an önce olur bebiş çok bekletmez sizi

tabikide kuzum abla diyebilirsin:)))

6 yıl değil 6 ay oldu.doktora göre 1 yıl denemeliymişim ama ben şu anki gündemimde bu olduğu için yazıverdim öyle işte

evet canım bir yıl geçmeden hiç bir şekilde müdahale etmiyorlar, umarım her şey gönlünce olur ve bebeğini kucağına alırsın

Evet canım
Teşekkür ederim pekmez inki kadar güzel olmasada
Ay teşekkür ettim leplepim

Aklımdaki başıma gelicek ya benim hayırlısı anladım sanırm dur ben sana pm atıcam sen dediğim doğruysa burdan doğru yaz ekleyeceğin varsa özel msj beklerim ama
Evet doğru tahmin

Sen daha ilginçsin ablam o zaman En birinci sensin bu konuda

Yazık neye uğradığını şaşırmıştır

Bana da işte seslenirler tamam derim kalkıyorum derim soru sorarmış annem bi sürü onları cevaplarmışım doğru yanlış saçma sapan Muhebbetimi de eder döner devam edermişim uykuyaa

Son düzenleme:
Sorma canım sen bilmezsin baya konu olmustu pekmezin ismi özel mesajlarda bi arkadasla bana anlatmıstıda neyse

Madurum dilimin kurbanı oldum , ama pişmanmıym hayır
Ha birde tanıyan bilen anlar zaten sıkıntı yok ama yasak galiba tirstm

Çatlaklar

Hahah
Kızlar biz ayrıldıkk şaka gibi ve ben ağlayamıyorum şuan
Evet kuzum sanırım şoktasın sen
Ne oldu da bu noktaya geldiniz :44:

Hee ilgincim uyku konusunda daha ilginç olduğum durumlar da var ama anlatmayayım iyice rezil olurum

Pekmez uyurken....

Pekmezin Annesi: Kızım dün ne yaptın?

Pekmez: Sevgilimle ateşli dakikalar yaşadık

Pekmezin Annesi: Hönkk

Çok pardon ben yanlıs görmüşüm ne istersen yazabilrsn abla
Umarım bir an önce olur bebiş çok bekletmez sizi

sağol canım inşallah

evet canım bir yıl geçmeden hiç bir şekilde müdahale etmiyorlar, umarım her şey gönlünce olur ve bebeğini kucağına alırsın

çok sağol canım

kızlar size bişey sorcam.benim işyerinde bir adam var işle ilgili bir anlaşmazlık olmuştu geçen haftalarda aramızda.kendisi 30 yaşında bekar dayı dayı gezen bi tip.çok kompleksli biridir kendileri.son zamanlarda soru soruyorum işle ilgili cevap vermiyo çok saygısız biri ve ben burda çalışmaya başladım başlayalı ufak bir şey gördüğünde takar ona görmemezlikten duymamazlıktan gelir.herkese öyle yani.ama ben çok rahatsız oluyorum şu dosya nerde diyorum cevap vermiyo.dayanamadım müdüre gittim söyledim oda bişey yapmadı.nasıl davranmalıyım sizce bende ona cevap vermeyip aynı saygısızca tavrı göstermelimiyim.yani huzursuzluktan kavgadan hiç hoşlanmam ve alakasız biri ama aynı işyerinde sürekli görmek zorundayım çok rahatsız oluyorum triplerinden

Öyle olursa hönk olmaz ablam kungfu style geçiş yapmış olur benim annem

Ama bu yöntemi keşfederse baya baya dökülürüm hanii

Anlat anlat biz bizeyik şurda

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…