Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

seneye ne alacağım çok merak ediyorum:26: :KK1::KK1: anneler gününde annesinede eşarp almayı düşünüyorum bu hediye işi beni bitirdi ya :KK1:

Dur kız seneyi düşünme daha :KK1: Bende annesinin doğum gününde eşarp almıştım tabi ikinci doğum gününde almadım bir şey sadece aramıştım. Babası var abisi var oooo :KK1:

Kavanozları napcaz canım bildiklerimiz değilde şu değişik olanlar daha güzel duruyor ya :)

$canim_annem_kavanozu_anneye_365_sevgi_mesaji_dolu_kavanoz-12001.jpg canım bunun gibi bir kavanoz bulsak çok güzel olacak birde o kilitli kalp çok hoşuma gitti ya :KK1:

Dur kız seneyi düşünme daha :KK1: Bende annesinin doğum gününde eşarp almıştım tabi ikinci doğum gününde almadım bir şey sadece aramıştım. Babası var abisi var oooo :KK1:

valla bende annesine bir kere alacağım hediye bir iş sahibi olursam hep alırım da öğrenciyiz sonuçta fazla bu kadarı :KK1::KK1:

Eki Görüntüle 602957 canım bunun gibi bir kavanoz bulsak çok güzel olacak birde o kilitli kalp çok hoşuma gitti ya :KK1:

valla bende annesine bir kere alacağım hediye bir iş sahibi olursam hep alırım da öğrenciyiz sonuçta fazla bu kadarı :KK1::KK1:

Evet canım işte bende o kavanozlardan istiyorum kristal gibi sanırım. Önündede yazı var ama biz ne yapıcaz oraya ?

Bi iş sahibi olalımda bütün herkese hediye zaten :KK1:

Evet canım işte bende o kavanozlardan istiyorum kristal gibi sanırım. Önündede yazı var ama biz ne yapıcaz oraya ?

Bi iş sahibi olalımda bütün herkese hediye zaten :KK1:

canım orada şu yazı yazıyor

$18193.jpg elimizle böyle bir kağıt hazırlar yapıştırırız oraya $18194.jpg buda arkasında yazılan sanırım

Eki Görüntüle 602967 kalplerde tam bu şekilde olmalı

Son düzenleme:
X