Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Hoşbuldum pekmezimm iyiyim bugün uzun zamandır görmediğim bi arkadaşımdaydım yeni geldim çok iyi geldi valla :KK61: Sende durumlar nasıl ?

Tuğçem hoşbuldum bebeğim kullanıcı kontrol paneline gir profili düzenle de görürüsün zaten ordan yaptım yeni özellik :)
Sen nasılsın ?

Bilmiyordum ben bitanem çok teşekkür ederim :)
İyiyim bende aynı derslerle uğraşıyorum :KK1:

Az kaldı demi canım şubattaydı ?
Askerlik zor gerçekten ben bile şimdiden dert ediyorum. Allah sabır versin sana.

İyi her şey tamamen düzeldik gibi bizim 2 buçuk senedir güven sorunumuz var maalesef ara ara o gündeme geliyor.

Öyle canım malesef ya evet :KK31:
Amin balım sağol :KK61:
Sen mi ona güvenmiyosun yoksa o mu sana güvenmiyo yoksa karşılıklı mı :44:

Hoşbuldum pekmezimm iyiyim bugün uzun zamandır görmediğim bi arkadaşımdaydım yeni geldim çok iyi geldi valla :KK61: Sende durumlar nasıl ?

Tuğçem hoşbuldum bebeğim kullanıcı kontrol paneline gir profili düzenle de görürüsün zaten ordan yaptım yeni özellik :)
Sen nasılsın ?

Aynı benim valla Mathim ya aynı aynı aynı işte evdeyim yine :KK31:
Canım sıkıldı iyice :KK50:

Kizlar ben geldim :)
Benimki temizlikte yapar yemekte :)
Ay çok şanslıyım sanki :)
Ama odundur azıcık bana da anasına yardım ettiği gibi eder mi bilmem :)

benimkide anasına yemek yapar evin tozunu alır siler falan
diyor ben yemekte yaparım temzilikte ama inanmıyorum ya :KK25:

Öyle canım malesef ya evet :KK31:
Amin balım sağol :KK61:
Sen mi ona güvenmiyosun yoksa o mu sana güvenmiyo yoksa karşılıklı mı :44:

İlk başlarda o bana güvenmiyordu bazı sebeplerden dolayı.
Bende son zamanda ona güvenmiyorum karşılıklı oldu yani.
Güvensiz bir ilişki yürümez ama biz 2 buçuk yıl nasıl yürüttük anlamıyorum bide 4 aydır ayrı şehirlerdeyiz :26:

İlk başlarda o bana güvenmiyordu bazı sebeplerden dolayı.
Bende son zamanda ona güvenmiyorum karşılıklı oldu yani.
Güvensiz bir ilişki yürümez ama biz 2 buçuk yıl nasıl yürüttük anlamıyorum bide 4 aydır ayrı şehirlerdeyiz :26:

Eneee kötü olmuş ya :44:
Aşılamayacak türden güvensizlikler mi :44:

Yok bebeğim yapmadım ya kavanoz almaya vaktim falan olmadı.
Napsam diye hala düşüncelerdeyim kesin karar versem alıcam başlıycam yapmaya.
Sen naptın ?

bende daha kavanoz alamadım kırmızı kartonda alamadım çok uğraşıracak ama olsun değer
ya 365 tanemi olacaktı o kalplerden biz o kadar yazı nereden bulacağız :KK1::KK1::KK1:

Hoşgeldin canımm nasıl gidiyor çalışmalar başlamışsın :KK61:

canım daha yeni başladım türkçeyle başlangıcı yaptım biraz çalıştım işte çok sıkılıyorum ya sanki boğuyorlar beni o masaya oturunca ama bırakmam mecburum kazanamaya :KK14::KK14:

Daha iyiyim canım teşekkür ederim :KK61:
Benim durumum şu gruba giriyor ama buna kanaat getirdim bugün, " Yalnızlık müziğin bile seni dinlemesidir."
Bende sendrom buna doğru gidiyor :KK61:

canım benim kendini yalnız hissetme mutsuzluk verir hep sana birazcık dayan şubatta işe başlayacaksın değil mi

bende daha kavanoz alamadım kırmızı kartonda alamadım çok uğraşıracak ama olsun değer
ya 365 tanemi olacaktı o kalplerden biz o kadar yazı nereden bulacağız :KK1::KK1::KK1:

Ay bende yazabildiğimiz kadar yazalım diye düşündüm nerden bilsinler içinde kaç tane olduğunu :KK1:

canım daha yeni başladım türkçeyle başlangıcı yaptım biraz çalıştım işte çok sıkılıyorum ya sanki boğuyorlar beni o masaya oturunca ama bırakmam mecburum kazanamaya :KK14::KK14:

canım benim kendini yalnız hissetme mutsuzluk verir hep sana birazcık dayan şubatta işe başlayacaksın değil mi

Haklısın canım az kaldı zaten şubatta başlıycam şubat sonu gibi belkide iyi oldu kışta işe gitmek eziyet geliyo bana :26:

X