Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Ben kurdum bize bu sene turşu bi bidon valla çok güzel oldu

Ayy çok severim turşuyu da

Sus bak gece gece yine acıktırtma beni

Karşıdan bakmayla anlayacak kadar iyi bi doktormuş (!) demek

Üzerinde mi yazıyomuş sanki

Off çok kötü ya geçmiş olsun

Kas yırtılması dinlenerek geçer mi kii:44:

İmkanınız var tabi görüşün ne güzel

Ablam sen ne öğretmenisin ??:44:

İngilizce canım...

E tabi benim başımda b askerlik şeysi olmayınca hneüz bilemiyorum

Başına gelince öğrenirsin sen de kuzu

Sağol ablam teşekkür ettim gençlik tabi

Ehh öyle tabe gençlik, gerçi ben de genç sayılırım daha 20 li yaşlarımdayım

Hissettim ingilizce

Hee başka yerden öğrendin deme seni seni

his ablam ,ılk ne zaman gelıyorlar gıdınce

Acemilik bitince geliyorlar canım tabii kendileri isterlerse acemilik de her yere göre farklı sürüyor, bazı yerlerde bir ay bazı yerlerde 75 gün

Ortada hiç bi şey yokken sizin yüzünüzden açtım askerlikle ilgili şeysiler okuyorum ulen

İngilizce günlüğünü gördüm ama sanki bi böyle fizikçi havası var gibi geldi

Şey sorucam konudan konuya atlıyorum biraz ama 17:) acemilik süresi doğuya gidip gitmeyeceğine göre mi değişiyo:44:

Öyle canım yaa askerdekiler böyle işte bilmiyorum eşim vurulduğu iğnelerden kaynaklı iyim acımıyor diyor ama sanırım bu şekilde nasıl geçer bilmem, mehtaba geldiğinde burada bir doktora bakıtırız olmadı :44:

His ablam valla adından tahmin ettim

Kıss adımla ne alakası var yabancı değil ki.. Bizim baş harflerimiz de ondan

Ortada hiç bi şey yokken sizin yüzünüzden açtım askerlikle ilgili şeysiler okuyorum ulen

Hehehe ehh öğrenmekte fayda var bir topluluğa girdiğinde muhabbeti geçince saf saf bakmazsın işte

İngilizce günlüğünü gördüm ama sanki bi böyle fizikçi havası var gibi geldi

Şey sorucam konudan konuya atlıyorum biraz ama 17:) acemilik süresi doğuya gidip gitmeyeceğine göre mi değişiyo:44:

hayır oluum piyade denizci vs olmana bağlı oluyomus öyle yazıyo

askerlık cok kotu esımın moralı sıfır eee halıyle acısıda en yakını olan benden cıkıyor ,sabretmeye calısıyorum ama tak dedı ıkı gundur bagırıp cagırmalar ,ısteklerı,her sey

Bi krem vs verseymiş o bile rahatlatırmış ya

Baktırın bence de :26:

askerlık cok kotu esımın moralı sıfır eee halıyle acısıda en yakını olan benden cıkıyor ,sabretmeye calısıyorum ama tak dedı ıkı gundur bagırıp cagırmalar ,ısteklerı,her sey

Canım ya zor bir dönemden geçiyorsunuz . .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…