çatı muayenesi yaptıranlar...

nur_sun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2008
10
0
44
kızlar çarşamba günü randevum var ve çatı muayenesi için vaktim geldi. ben çok korkuyorum. doktorum bunu biliyor. eğer hala hazır değilsem de yapmayacak.2-3 gündür kendimi epey hazırlamıştım ama biraz önce okuduğum muayene detaylarından sonra yine hıçkırıklara boğuldum((
bu muayene nasıl yapılıyor, detayları neler? gerçekten de dr. elinin yarısını içime sokacak mı? çok mu acıyacak?
ayyyy! ben kendimi o halde muayene koltuğunda düşünemiyorum. galiba korkmamın en temel sebebi de bu! :
lütfen yardım....:1no2:

canım valla bana bugün yapıldı 1 dk bile sürmüyo ama canım çok yandı yalan değil dr elini yumruk yapıp oaraya bakıyo kemiklere falan ben bağırdım haliyle iyiki dru tekmelemedim valla ana olmak zor iş annemin kıymetini daha iyi anlıyorum şimdi ama bekledikçe stres oluyo yaptır biran önce 1 dkıcık unutma geçti benim

bende cuma günü oldum ama doktorum öyle yumruğunu falan sokmadı sadece iki parmağını soktu öyle bi acı falan olmadı 5-10 sn sürdü korkulcak bişey yok rahat ol

Arkadaşlar ben de Cumartesi günü çatı muayenesi yaptırdım. Nur-sun cum öyle korkulacak hatta ağlayacak hiçbirşey yok. Eliyle muayene yapıyor ama öyle çok da fazla can acıtmıyor. Kendini kasarsan belki daha fazla acıyabilir. Sana tavsiyem kendini rahat bırak. Zaten bir iki dakika sürüyor. Herkese hayırlı doğumlar dilerim..

bende bugün yaptırdım kızlar..kendinizi kasmayın sorun yok...:):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…