Makyaj Ürünleri Catherine Arley ve Flormar Hakkındaki Düşünceleriniz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ca kullanmadım hç.flormarın ojelerini alıorum güzel yani oje bildiimiz ama rujundan we allığından memnun kalmadım

C.arleyin pudrasını kullanıyorum çok uzun zamandır ve değiştirmeyide düşünmüyorum çok güzel,flormarı ise pek beğenmiyorum sadece ojeleri güzel bence geçenlerde rimelini aldım ama hiç beğenmedim

Catherine Arleyin ürünlerini Kocaelide Nerde Bulabilirim beni bilgilendirebilecekmisiniz Arkadaşlar_? fisfisfis

flormarın terecota allıgının üzerine allık tanımam ben vazgeçilmezlerim arasındadır bi çok arkadaşımda benim sayemde başladılar bu ürüne benden size tavsiye mutlaka deneyin kızlar

canım hangı ozellıgı ıyı kalıcılıgımı rengımı renkse hasngı tonu

flormarın ürünlerini 6 senedir falan almadım yenilediyse bilmiyorum önceden ca pudra kullanmıştım 5 numara galiba fena değildi. ca nın gene 5-6 sene önce anldığım simli bi ruju var 1.5 milyona almıştım:)
onu hala severek kullanıyorum kendime çok yakıştırıyorum hemen de çıkmıyo.

nerden buLAbiLirim diye soran arkdaşLArr... qeneLLikLe çarşı pazar we 1 miLyoncu qibi yerLerde buLunuyo :) ama fiyatına bakmamak qerek harbidende 10 numara bişii :)

flormarın rujunu kullanıyorum suya filan dayanıklı coook memnunum gecen gün de dipliner aldım ondan da memnunum akmıyor ama 1 kerecik kulandım haaa birde flormarda %50 indirim var bu aralar indirim sayesinde birde far bazı yerine göz morluklarını kapatmak için biiş aldımhihoyyyt

Catherine Arleyin pudrasını ,farını,rujunu kullanıyorum süper bence yumuşacık.flormar ında göz kalemini oda cok güzel ben cok memnunum göz kalemi deseler flormarı tek gecerim ben cok begeniyorum ikisinide

ben de ara sıra catherine arleyin pudrasını sabitlemek için falan kullanıyorum. fiyatına göre oldukça başarılı bence.

ben her iki markanın da ojelerini kullanıyorum ve çok memnunum..oje gibi cilde direkt temas etmeyen bişey için çok pahalı markalardan alışveriş yapılmasını anlamsız buluyorum..

florman ürünleri çok güzel ben çok seviyorum CATHERİNE ARLEY 07 putrasını çok seviyorum

lmaz:bende catherine arley in rimelini aldım güzel duruyo ama silince iki gün göz altın mosmor oluyo cıkmıyo kolay kolay

arkadaşlar bende cetherine arley in hem rimelini hem kalemini kullanıyorum ve çok memnunum
en önemlisi bana alerji yapmadı....
flormarda iyiydi ama belli bir süre sonra bana alerji yaptı

arkadaslar flormar fondöten kullanan var mı? yeni fondöten almayı dusunuyorum ama ne alacağıma karar veremedim CADIARZU böle nası diiim sürünce okulda filan hocaların fond kullandımı anlamayacağı kadar doğal dursun istiyorum :lepi: önerebileceğiniz bi marka var mı acaba? (en fazla 50-60 TL verebilirim ) şimdiden tesekkurler:smiley-cool:

ben kullanıyorum sheer make-up çok güzel kapatıcı ve yoğun ben memnunum fiyatı da ucuz 15 lira falandı galiba

merhabalar....
flormarı bazı arkadaşlarımız tavsiye ediyor.bu tavsiyelerden yola çıkarak bende farlarını kullanmak istiyorum benim bulunduğum yer biraz küçük ama 4lü farlarına 19 tl diyorlar sizce uygun mu
yoksa başka bir yere mi şehire mi baksam ne dersiniz kullanan arkadaşlar?

ben catherine arley hiç kullanmadım yorum yapamiciim
ama flormarın terracota allığını yıllardır kullanırım çok da memnunum ama mesela rimel ve lipglosslarını hiç beğenmemiştim o ayrı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…