Makyaj Ürünleri Catherine Arley ve Flormar Hakkındaki Düşünceleriniz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
flormarı tercih ederim.. diğeri de ii ama flormarlarla karşılaştırırsanız farkını görceksiniz.evt flormarın allıkları çok güzel ve fiyatları çok uygun

bu zamana kadar lancaster'dan clinique'e kadar bi çok pahalı kozmetik ürün kullandım ama aralarında en çok flormar'ın pudrasından memnun kaldım.lancester'ın allığı suratımı dayak yemiş gibi gösteriyordu dağılmıyordu bi türlü. pudrası ayrı rezaletti kuruttu,hiç de iyi kapatıcı özelliği yoktu. flormarın pudrası da allığı da çok iyi. bi de benim cildim sorunludur baya sivilce falan çıkar hemen ama flormarda asla öyle birşey olmadı. terracota serisi hele iddia ediyorum diğer çok pahalı markalardan kat kat daha iyi. ama göz kalemini hiç beğenmedim feci aktı gözümde, arkadaşıma verdim. göz kalemi konusunda da tesadüfen golden rose'un emily marka göz kalemlerini denedim kesinlikle çok iyi, akmıyor, bulaşmıyor ve kalıcı. gözü de acıtmıyor. catherine arley hiç denemedim ama bence ekonomik markalar arasında flormar dururken catherine arley falan kullanmak saçma. flormarı tercih ederim yani

fiyatları ve kullanımı güzel ürünler, ama kansorejen mi bilmiyorum açıkcası..hangisinden tam olarak emin olabiliyoruz ki..eşim fen bilgisi öğretmeni ve hep der ki "işin içine kimyasal giriyorsa kansorejen riski vardır"

kızlar bende c.a pudrasını kullanıyorum ve uzun süreler ama bi ara değiştireyim dedim avon orflime ve bir çok marka denedim gene c.a döndüm gerçekten çok güzel bi ürün bidaha asla değiştirmiycem

ya kızlar valla anlamıyorum ne yani pahalı marka kullananlar kansere yakalanmıyo mu? yada pahalı kozmetikler insanı kanserden koruyo mu? vadesi yeten ölüyo sonuçta :) bi tanıdığımız günde 4 paket sigara içiyo kötüsünden ve içki kullanıyo adamın kokusunu 100mt alabilirsiniz yani babam günde 2 paket sigara içiyodu iyisinden akciğer kanserinden vefat etti tanıdığımız o adam hala turp gibi duruyo hatta inanmicaksınız öksürmüyor babam öksürürken nefesi kesilirdi..:KK43: yani c.a ve flormarda çok ucuz değil sonuçta nerde 4lü far 3 milyon nerde 3lü var 20 milyon.!!! sonuçta ucuz ürünlerden mutlaka farkları var ben flormarın herşeyinden memnunum c.a nın sadece pudrasını kullandım çok iyiydi

catrin arleyin pudrasını aldım 6 milyon verdim baya karasız kaldım ama kullandım nemlendirici üstüne uyguladım acayip ii sonuc aldım.. 7-8 saat hiç bozulmadan tazelemeden kaldı... ama korkmuyorda degilim nedense...

flor marın pudrasının üzerine pudra tanımam fiyatıda çok ucuz ojeleride harika rimelide güzel ama son aldığım rimeli kurudu nieseyse almıcm rimelnden bi süre kızgınım hala. flor mar öğrenci markasıdır fiyatı uygun olduğu için. ayrıca ben kullanmıorm siyah göz kalemi yeşil we mavi kullanıorm ama siyahıda harika bi çok arkadaşm çok memnun

öyle markette denk gelmişti flormarın yeşil göz kalemini almıştım ifdare eder işte
catherine arley ruj almıştım rengini beğenmiştim şeftali rengi ama kokusu pek güzel değil kalııclığıda normal..
geçen haftada flormar o yuvarlak kutuda toz sim farlardan aldım sedefli onlar güzell
dünde alışveriş merkezinde denk geldi flormar far aldım 4 lü renkleri güzeldi

flormar'ın dudak parlatıcısını,ojesini ve allığını kullanıyorum, hem fiyatları uygun hem de kalitesi güzel,memnunumhihoyyyt

ya kızlar valla anlamıyorum ne yani pahalı marka kullananlar kansere yakalanmıyo mu? yada pahalı kozmetikler insanı kanserden koruyo mu? vadesi yeten ölüyo sonuçta :) bi tanıdığımız günde 4 paket sigara içiyo kötüsünden ve içki kullanıyo adamın kokusunu 100mt alabilirsiniz yani babam günde 2 paket sigara içiyodu iyisinden akciğer kanserinden vefat etti tanıdığımız o adam hala turp gibi duruyo hatta inanmicaksınız öksürmüyor babam öksürürken nefesi kesilirdi..:KK43: yani c.a ve flormarda çok ucuz değil sonuçta nerde 4lü far 3 milyon nerde 3lü var 20 milyon.!!! sonuçta ucuz ürünlerden mutlaka farkları var ben flormarın herşeyinden memnunum c.a nın sadece pudrasını kullandım çok iyiydi

konu sadece ölmek değilki bu tarz ürünlerde. kansorejen etkilerinide bi kenara bırakırsak, işin içinde kimyasal ürünler varsa ve oranında-- ve doğru malzeme kullanılmıyorsa cilt daha erken yaşlanır kırışır ve belki cilt kanserine neden olabilir. mesela rujlarda kurşun var ve çok tehlikeli, düşünsene yılda ne kadar ruj yutuyosun istemeden. ha tabi bu kurşun oranı bazı çok iyi markalarda da olabiliryor.fiyat kalite ilişkisi her zaman işlemiyor. kimyager değlim bilemem içindeki maddeleri zararlımı değilmi ama ben alırken daha çok cildime alerji yapıp yapmamsına bakıyorum.buarada bende flormarın fondötenini aldım çok memnun kaldım.ki bi dolu marka kullandım ve bu fondötenin yapısı çok güzel.başka ürününü denemedim. c. a bilmiyorum kullanmadım hiç:içelim:

benim çocuklugumdan beri var c.arley her markayı alırım i.d nin 78liraya toz fondotenini kullanırım ;ama üstüne illa bir c.arley 5numarayı geçecem zemini sabitliyor makyajı taşıyor uymadıgı ten rengi yok bir deneyin görün vazgeçemeyeceksiniz önemli olan renkli kozmetikleri cilde direk tatbik etmemek iyi temizlenmiş bir cildin üzerine güneş korucuyu uygulayın ohh beslenmiş,iyi bakılmış cilde kozmetik neyler

bu zamana kadar lancaster'dan clinique'e kadar bi çok pahalı kozmetik ürün kullandım ama aralarında en çok flormar'ın pudrasından memnun kaldım.lancester'ın allığı suratımı dayak yemiş gibi gösteriyordu dağılmıyordu bi türlü. pudrası ayrı rezaletti kuruttu,hiç de iyi kapatıcı özelliği yoktu. flormarın pudrası da allığı da çok iyi. bi de benim cildim sorunludur baya sivilce falan çıkar hemen ama flormarda asla öyle birşey olmadı. terracota serisi hele iddia ediyorum diğer çok pahalı markalardan kat kat daha iyi. ama göz kalemini hiç beğenmedim feci aktı gözümde, arkadaşıma verdim. göz kalemi konusunda da tesadüfen golden rose'un emily marka göz kalemlerini denedim kesinlikle çok iyi, akmıyor, bulaşmıyor ve kalıcı. gözü de acıtmıyor. catherine arley hiç denemedim ama bence ekonomik markalar arasında flormar dururken catherine arley falan kullanmak saçma. flormarı tercih ederim yani

canım flormarın hangi pudrasını kullanıyorsun true colour pretty mi,krem pudrasımı...bende almayı düşünüyorum ama kararsızım..a.s.

ben c.a nın pudrasını kullandım,cildim çok kuru olmasına rağmen bozmadı cildimi , nerdeyse 10 yıl olacak kullanmya başlayalı, gece yatmadan mutlaka iyice temizlerim cildimi.
geçen sene de flormar kullanmaya başladım ondan da memnunum zaten cildim için bi dünya para veriyorum kremlere (hassas bi cildim var çünkü), kozmetikte biraz ucuza kaçıyorum ama zararını görmedim çok şükür.
sonuç olrak c.a nın ve flormarın pudrasından memnun kaldım

valla ikisini oje dışında hiç kullanmadım da, geçenlerde yeni şeyler deniyim şeklinde flormarın standına baktım, ne kadar kötü ya ürünlerin ambalajları, en kalitesiz plastikten yapılmış gibi kafamçokkarıştı öyle ambalajları olduğu sürece mükemmel ürünleri olsa bile almam ben, şekilci bir insanım sanırım makyaj kutuma öyle birşey sokmam yanii :lepi: hihoyyyt

ben flormarın ojelerini ve allığını kullanıyorum ve memnunum. flormara önceleri ben de hiç güvenmezdim ama allığını bi deniyim bakalım mantığıyla alıp çok beğendim, hiçbir problem de yaratmadı bende. flormar öncesi lancaster allık kullanıyordum, onun öncesinde de chanel powder blush. lancasterdan ne pudra ne allık olarak hiç memnun kalmadım. suratımı dayak yemiş gibi iğrenç bi renge sokuyodu ve dağılmıyodu bi türlü aldığıma çok pişman oldum, ama flormarda böle bişi hiç olmadı. yüzüme kalitesiz ürün sürmemeye özen gösteririm ben de, ama flormara çok güveniyorum artık. sanırım ucuzluğunun nedeni de piların dediği gibi ambalajların dandik olmasına bağlıyorum ben. çantaya falan koymaya hiç gelmiyor hakkaten ambalajları, makyaj çantama kutusuyla beraber koyuyorum o nedenle.

diyeceğim odur ki, flormar allığımın renginden de kalıcılığından da, verdiği tondan da gayet menunum. ama göz kalemlerini hiç beğenmedim feci akıyor. onun dışında da fondötenini vs. kullanmadım, catherine arleyden ise hiçbişi kullanmadım bi fikrim yok o nedenle.

gözenek tıkamayan her ürüne açığım markası ambalajı hiç fark etmez..zaten bu tür ürünler kaliteli de oluyor..flormarın ojeleri güzel gerçekten de...ca nın pudrası var elimde ama hiç kullanmadım...cildimde pek sorun yok..bu tür markaları kullanırsam cildim bozulur diye düşünüyorum...yüze kullanılacak şeylerde biraz kaliteye önem vermekte yarar var bence...şakkıdı

X