Makyaj Ürünleri Catherine Arley ve Flormar Hakkındaki Düşünceleriniz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

avonu savunmak için demiorum ama son kullanma tarihleri yazıo,yane yabancı ürünlerde olduu gbi türk ürünlernin çoğundada aynı şeklde yazıo belki ondan anlamamışsındır,küçük yuvarlak kutunun içinde öreneğin 12 m yazıyorsa 12 month yane 12 ay,açıldıktan 12 ay snra btio süresi dmek

Son düzenleyen: Moderatör:
ben önceden catherine arleyin farlarını kullanmıştım renkleri çok hoşuma gdiodu yine gdip alıcam,flormarında göz kalemini ve farlarını kullanıorum

ebru şallı flormarın mankenide acaba hangi ürünerini kullanıyo

alakası yoktur canım emin ol. dergide roportajı vardı, bahsettiği markaların hepsi tekin acar markalarıydı, dior, estee, clarins vs. cilt bakımı da dermalogica, sebamed, murad dı. bide bephantene hergün dudağıma sürerim demişti. çok çok iyi hatırlıyorum, flormar ve onun gibi bir marka kesinlikle yoktu roportajda. yerimseniben o kadının cilt bakımı ve pilates hakkındaki tüm roportajlarını kaçırmadan okuyorum da :lepi:

ebru şallının bu markayı kullanacağını sanmıyorum.ben flormarın allığından memnunum herkesinde hoşuna gider sorarlar markası ne diye.ojeleride var ama idare eder.4lü sedeflı falarını almıştım onuda kullanıyorum memnunum.c.a.hiç kullanmadım.çok ünlü markalara verecek okadar param yok ne yazık kı ama cildim için ne iyiyse onu kullanmaya çalışıyorum.pudra ve fondöten kullanmıyorum.flormarın gözkalemınide kullandım kötü değil bence.

oooooo ztn herkes reklamını yaptıı ürünleri kullansaydı =) ama bide şöle düşünün işe yaramayan kimsee ii gelmeen markalar varlığını sürdürümez,herkesin cilt yapısı farklı kimine ii gelcek kimine kötü..bunu denemeden anlaamaız =))

canım flormarın hangi pudrasını kullanıyorsun true colour pretty mi,krem pudrasımı...bende almayı düşünüyorum ama kararsızım..a.s.

canım ben flormarın pudrasını taa lise sondayken almıştım 5 sene geçti üstünden
pembe kapaklıydı ve en açık rengiydi benim kullandığım
ben o dönemler çok sivilceliydim fondöteni de sık sık süremiodum. flormarın pudrasını arkadaş tavsiyesiile almıştım arada bi kullanıyodum memnundum
sonra lancaster da denedim ama memnun diilim hala durur evde, flormarınki çok daha iyiydi. şimdi de pudra fln kullandıım yok zaten

Son düzenleme:

ebru şallı flormarın mankenide acaba hangi ürünerini kullanıyo

evet ben de hiç kullandığını sanmam.. aynı şekilde cansu dere de bi ara avonun yüz modelliğini yapıyodu tek bi ürününü alıp yüzüne sürceni sanmıyorum
şimdi de reese witherspoon avonun modeli.. hele ki bi hollywood yıldızının avon vs. gibi ürünler kullanacağını hiç tahmin etmem nars, mac, chanel vs kullanıyor onlar daha çok:icecream:

flormarın göz kalemi ilk göz kalemim benim ve bilinçsizce aldım kullandım 1 milyona almıştım ozaman sürme yakışmassa atarım diye ama süper çıktı çok hoşuma gitii acemiler i.çin özellikle yağ gibi kayıyo ve ondan vazgeçemdim asla ...

c.arley pudradan asla vazgeçmem tam kapatıcılık ve makyaj altı için süper bir ürün makyajı sabitliyor ve kullanım süresini uzatıyor hele 5numaranın uymayacagı ten rengi yok

flormarın mor maskrası varmı ?? akmave bulaşma yapıyormu kızlar bilginiz varmı acaba?

Flormarın ojelerini hep beğenmişimdir. zaten benim en çok kullandıklarımdan olan 310 ve 128 numaralı ojeleri tüm zamanların favorisidir. a.s
geçenlerde 016 numaralıyı aldım koyu bordo gibi duruyor şişede, frenchimi çıkarınca deneyeceğim, nasıl durduğunu da yazarım.
Yakın zamanda aldığım "Glittering star eyeliner" isimli simli göz kalemlerini kesinlikle tavsiye ederim. Çoğunlukla siyahını kullanıyorum, yeşilini de çok beğendim, uygun kıyafetlerle sürüyorum. Farlarını ve kesinlikle terracotta allığını da çok beğenerek kullanmaktayım, bunları da tavsiye ederim.:lepi:

flormarın terecota allıgının üzerine allık tanımam ben vazgeçilmezlerim arasındadır bi çok arkadaşımda benim sayemde başladılar bu ürüne benden size tavsiye mutlaka deneyin kızlar

Flormar güzel bir marka.Göz kalemleri güzel özellikle yeşil ve gri den vazgeçemiyorum gözlerimde renkli herkes bayılıyor:),ojeler güzel,ilk allığımda flormar terracottaydı süper duruor tavsiye ederim süper bir görüntüsü var:)

kızlar bnde catherine arleyin patakremini aldım şimdilik menunum bakalım bide pudrasını merak ediorum

cnm ztn birlikte kullanmak için istemiorum dha önce pudra kullanmadım sanırım pata krem brz dha yağlı oluo pudraya göre bnm cildimde yağlı ondan hangsi dha ii gelir denemek istiorum :) tşk edrm

hayırlı olsun memnun kaldıgına sevindim gözaltına aydınlık için bir açık ton uygulaması yapıyorsan aynısnın 3numarasını dene derim güzel günlerde kullangamyoncuiremsugamyoncuiremsu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…