Makyaj Ürünleri Catherine Arley ve Flormar Hakkındaki Düşünceleriniz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

cnm bak ben kozmetikciyim ve dükkanımda bu markaları satıorum.zaten konuyuda bu yüzden açtım .ikiside gerçekten ucuz ve kaliteli.bi dene güven bana..:1hug:

cnm bak ben kozmetikciyim ve dükkanımda bu markaları satıorum.zaten konuyuda bu yüzden açtım .ikiside gerçekten ucuz ve kaliteli.bi dene güven bana..:1hug:

ya ben hep satan kişilere sorarım peki sen kullanıyomusun diye kullanıyosada göster derim.. senin gösterecek halin yok ama hangi ürünlerini kullanıyosun onları söylesen.. bide cok satıyomu. kötüleniyosada bunun nedeni ne olabilir sence.. pudra almak istiyorum işin aslı ama cokta para vereblirmiyim bilmiyorum.. kullanmıskende ii bişey kullanmak istiyorum o nedenle cevap verirsen memnun olurum canım.. tesekkür simdiden
a.s.a.s.:1hug:

ya ben bugün flormarın sitesine baktım ebru sallı mankenligini yapmıs ayrıca ürünler detaylı anlatılmıs bana pekte kötü olabilecegi hissini vermedi..

kızlar ben 3-4 senedir flormarın far kalem ve rujlarını kullandım. çok güzel tavsiye ederim. çünkü kendini yeniledi. farları süper sedefli olanlar çok iyi. bu hafta pembe mor 2 li far aldım sedefli çok hoş durdu. bir ucu siyah bir ucu beyaz göz kalemi aldım. kalemleri akmıyor. rujlarından parlak olanları çok hoş duruyor.yerimseniben
ama mascara allık pudram loreal değişmez.
farlarda değişik markalar da kullanıyorum. a.s.

sakın kullanmayın bence kullannacağınız en kötü ürün loreal yada max faktor olsun cilt çok önemli

canım ben flormar kullanıyorum. gözlerim hassas hemen kızarır ve kaşınır. hiç bir zararını görmedim. yeni serileri çok güzel.
sadece aldığımız yere dikkat etmek gerekir. pazardan seyyardan almayınca sorun yok.

bak pudra olarak kesinlikle catherine arley derim mesela geçenlerde sürdüm pudramı allığımı bi tane müsteri geldi senin yüzünde ne var ondan istiyorum ddi bnde verdim yüzümde catherine arley 65 no pudra ve 06 no allık vardı allıklar 10 ytl civarı pudralarda öyle çok ucuz gerçekten:1rolleyes:kötülemesinin sebebini gerçekten anlamadım

Son düzenleme:
C.A in pudrasını kullanmıştım,fena değildi.
flormar ın pudra,far,ojelerini devamlı kullanırım,çok memnunum.

flormarın göz kalemini almıştım ve bence berbat birşeydi ucuz ama kalitesiz kurşun kalem gibiydi ben memnun kalmadım... Ojelerini kullanıyorum fena değil...

tam olarak neyini beğenmedin anlamadım.neyi kurşun gibi ne alaka???
flormar göz kalemi çok beğenilir

Ben beğenmedim beğenip kullananlar olabilir çok kuru ve sert sürerken ben zorluk çektim bu yüzden memnun kalmadım... Golden rose göz kalemi de uygun ve flormar göz kaleminden daha iyi diyebilirim....

kızlar ben fondoten olarak flormar kullanıyorum çok ama çok seviyorum pudramda carmina transparan pudra ondanda memnunum daha önce birçok makyaj ürünü kullandım ama yüzümde yoğurt gibi durdu flormar çok doğal geliyor bana sizce kaç tane makyaj malzemesinin üzerinde son kullanma tarihi yazıyor ??? çoğu katkı maddeli..öyle yada böyle ben bana yakışanı alıyorum(ayrıca tozdan alerji olan bi cildim var ama fond. bana alerji yapmadı. denediğim diğer ürünlerin çogu yaptı max factor mesela

sizce kaç tane makyaj malzemesinin üzerinde son kullanma tarihi yazıyor

bak bu cok hosuma gitti... flormarın üstünde tüm ürünlerinin üstünde yazıyormu kullanma tarihleri

Evet cnm malesef hiç birinde yazmiyor gerek avon olsun gerek diger markalar olsun eve gidince bi bakiyim hatirlayamadim ama şunu söyleyim çogunda yazmiyorrrrrrrrrrr.yazmayanlarda katki maddesi var bozulmayi önlemek için uzun süre dayaniyor..araştirip bu konuyu yazacağim tek tek marka isimleri vererek:teytey:

kızlar c.a çok güzel ya kınayanları bende şiddetle kınıyorum:) flormarında göz kalemleri iyidir asansörlü olanları dayanıksız biraz çabuk kırılıyor ama rujları ve farlarıda iyidir yani.bence pahalı marka güvenli marka değildir kendinize uygun olanı seçin herzaman:)

Evet dün bakacağim demiştim marka ve son kullanma tarihlerine
flormar fondöten kullaniyorum:son kullanma tarihi yok
pastel kapatici :son kullanma tarihi var
carmina pudra:son kullanma tarihi var
avonda :son kullanma tarihine rastlamadim

bilginize

Tüm ürünlerin üzerinde son kullanma tarihi olmalı. İnnova ürünlerinde oluyor galiba. Ucuz kötüdür. Pahalı iyidir düşüncesini doğru bulmuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…