Casus Program

Leopardesenlitayt

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2016
127
126
Merhaba, merak ediyorum eşinin telefonuna casus program yükleyen var mıdır? Dün eşim iş arasında eve uğradı ve telefonuna bakmak istedim. Verdi bana ama sonra panik ve sinirle almaya çalıştı. Konuşmuyorum şu an. Bilenler inceliklerini biraz anlatabilir mi?

merhaba,

ben yaptim...cookkolay ...ama tel i eline alman lazim...ve herseyden once bir firmayla anlasman lazim onlar ne yapman gerekir soyleyip anliyorlar..gerci ben yapamadim ve o firmadan bir kisi yapmisti...

tum pisliklerini ortaya cikardim ve bosandim...

cok zor ,cook saglam bir sinir sistemin varsa pekcok seyi goze aliyorsan yaptir..ama belki de cehalet mutluluktur...hersey senin ruh, karakter,cesaret vs vs yapina bagli..
kolay gelsin.

merhaba,

ben yaptim...cookkolay ...ama tel i eline alman lazim...ve herseyden once bir firmayla anlasman lazim onlar ne yapman gerekir soyleyip anliyorlar..gerci ben yapamadim ve o firmadan bir kisi yapmisti...

cok zor ,cook saglam bir sinir sistemin varsa pekcok seyi goze aliyorsan yaptir..ama belki de cehalet mutluluktur...hersey senin ruh, karakter,cesaret vs vs yapina bagli..
kolay gelsin.
O nasıl bişey neyi takip ediyor, konuşmaları mı?
Ben whatsup web biliyorum bi tek, bu neymiş ki , cahil kalmışım :KK48:

merhaba,

kolay gelsin.
Daha neler ogrenecegim. Esin anlamadi mi peki telinde bi seyler oldugunu

Firmaya falan kesinlikle verme bence. Tamam arkadasınki gibi bi pisliği varsa ayrı ama ya yoksa. Esinin özelini niye herhangi bir firmaya takip ettiresin ki. Plat store da vardır uygulama heralde bi araştır bakalım

250 tl bence de cok pahalı. Sadece arama kayıtları mesajlasma kayitlari numaralar konusmalari dinlemeler vs bunu herkes yapabilir.play store dan uygulamalar var konusmalari dinlemek icin.telefondan gizleyebiliyorsun da ayni zamanda.yine dokümanları kullanilan operatorun sayfasindan takip edebilirsin.bu casus programlari tam olarak neleri gosteriyor? Ortam dinleme özelliği var mi acaba? ?hep merak etmisimdir kaynanamla eşimin neler konuştuğunu benim hakkimda :KK70: kaynanam hic sevmez beni sagolsun.ama isterdim hakkimda neler konuştuğunu bilmeyi :)))))

Evli olduğum insanın ne gibi bir özel hayatı olabilir işte bunu anlamıyorum. Benim telefonum ortada hiç de saklamadım. Eşime karşı da son derece dürüst davranıyorum. Fakat eşim gizler kendini. Birşey olsa da olmasa da o kendini gizlerse ben de merak ederim doğal olarak. Sorunca ve cevap alamayınca başka ne yapabilirim yani? Kv ve kb beni sevmez, kuzenleri de. Onlara bir ziyaretten sonra 180 derece değişen ve benden uzaklaşan birine dönüştü ki kendisi de kabul ediyor. Ben de bilmek istiyorum ne konuştuklarını. Ya da aldatılıyor muyum ondan mı bu soğukluk ve uzaklık bilmek istiyorum ve başka bir yol da bulamadım. Pek bilmediğimden yardım istedim sizlerden.

Evli olduğum insanın ne gibi bir özel hayatı olabilir işte bunu anlamıyorum. Benim telefonum ortada hiç de saklamadım. Eşime karşı da son derece dürüst davranıyorum. Fakat eşim gizler kendini. Birşey olsa da olmasa da o kendini gizlerse ben de merak ederim doğal olarak. Sorunca ve cevap alamayınca başka ne yapabilirim yani? Kv ve kb beni sevmez, kuzenleri de. Onlara bir ziyaretten sonra 180 derece değişen ve benden uzaklaşan birine dönüştü ki kendisi de kabul ediyor. Ben de bilmek istiyorum ne konuştuklarını. Ya da aldatılıyor muyum ondan mı bu soğukluk ve uzaklık bilmek istiyorum ve başka bir yol da bulamadım. Pek bilmediğimden yardım istedim sizlerden.
Ya konuyu hortlatmış gibi olacağım da dünkü konunuz kapanmış, nasıl anladınız , birde o kadın bu forumda demişsiniz, valla çok merak ettim :skandal:
gerçekten mi. Az buz şeyler de değil eşinizin yaptığı

X