Börekler Çarşaf Böreği (Resimli)

ben bunu denemedim ama tariflerinden çok denediğim oldu hepside harika oluyor.ellerine sağlık. çok arkadaşımıda senin tariflerini denesinler diye buraya üye yaptım.hiçte acaba olmadı aklımda tariflerini verirken.teşekkürler canım.
başka bir yemek bloğu oluşturmayı düşünmelisin bence
en kısa zamanda bu tarifinide deneyeceğim.

Son düzenleme:
ben bunu denemedim ama tariflerinden çok denediğim oldu hepside harika oluyor.ellerine sağlık. çok arkadaşımıda senin tariflerini denesinler diye buraya üye yaptım.hiçte acaba olmadı aklımda tariflerini verirken.teşekkürler canım.
başka bir yemek bloğu oluşturmayı düşünmelisin bence
en kısa zamanda bu tarifinide deneyeceğim.

Canim benim cok cok tesekkür ederim,gururum oksandi vallah.Inanmiyorum yaa,demek arkadaslarini benim tariflerimi yapsinlar diye üye yaptin buraya.Hepinize afiyetler olsun tatlim.Arkadaslarina da selam söyle:KK54:

Canim benim cok cok tesekkür ederim,gururum oksandi vallah.Inanmiyorum yaa,demek arkadaslarini benim tariflerimi yapsinlar diye üye yaptin buraya.Hepinize afiyetler olsun tatlim.Arkadaslarina da selam söyle:KK54:

canım hiç abartmıyorum dediklerimin hepsi doğru hiç bir abartı yok gerçekten yaptıklarının hepsi güzel vallahi

Ben de yaptım böreği. Güzel oldu :KK8:
Yağını bol bol koymak gerekmiş bir dahaki denemede bol yağ kullanacam.
Bir de benim fırın biraz sorunlu.Börekler içini pek çekmedi. Ama güzel oldu.

Bu da fotosu :KK9:

$Fotoğraf-0093.jpg

Kenardakiler ıspanaklı, ortadakiler ısırgan otlu :KK9:

Tarifi paylaşan Azeri kızına teşekkürü bir borç bilirim. :))

Son düzenleme:

Eki Görüntüle 145931

Oyyy canim yaa,daha iki aylik evlisin hemde.Valla bravo.Bende sana ellerine saglik demeyi bir borc bilirm.:KK64:

ayyy 2tane yollasana kardeş.....

miss gibi kokusu geldi bee...ellerine sağlık..

Eki Görüntüle 145931

Ayy ben evli değilim 2 ay sonra evlenecem. :KK69:
Şuanda master yapan ev kızıyım :KK9:

Evde can sıkıntısından kendimi hamur işleri ve tatlıya verdim. Allahtan kiloda bir sorun yok :KK8:

Ooooo e bu daha iyi.Henüz bekarken carsag böregi acabiliyorsan evlendiginde neler yapmazsin sen. esin yasadi valla.:KK64:

afiyet bal şeker olsun:)

bidahakine isterim ama:))

ya aslında yapımıda kolay ve hazır yufka kullanılmaması da süper...böyle hamur açarken eşim çok takılıyo bana ..çok sexymi oluyoruz acaba:))

h.sonu kısmet olursa denicem..

afiyet bal şeker olsun:)

bidahakine isterim ama:))

ya aslında yapımıda kolay ve hazır yufka kullanılmaması da süper...böyle hamur açarken eşim çok takılıyo bana ..çok sexymi oluyoruz acaba:))

h.sonu kısmet olursa denicem..

Ben de haftasonu yaptım. Açarken mutfak tezgahının üstünde ayakta açtım. Belim koptu 3 gün belim ağrıdı :KK25:

Senin tariflerine gerçekden çok güveniyorum canım mutlaka denicem
Ellerine sağlık şuan resim göremiyorum ama sorun çözülünce resminide bakarım
Lezzetinden ve görüntüsünden hiç şüphem yok:KK34::KK56:

ellerine sağlık
çok güzel görünüyor
ayrıca paylaştığın için teşekkürler

ben birşey soracaktım.
bu böreği misafirlerime yapmayı düşünüyorum.
misafirlerim öğleden sonra gelecek.
bir gün önce gece hazırlayıp sabah pişirsem nasıl olur acaba
hiç denedin mi canım

ellerine sağlık
çok güzel görünüyor
ayrıca paylaştığın için teşekkürler

ben birşey soracaktım.
bu böreği misafirlerime yapmayı düşünüyorum.
misafirlerim öğleden sonra gelecek.
bir gün önce gece hazırlayıp sabah pişirsem nasıl olur acaba
hiç denedin mi canım

Merhaba canim.Daha yeni eve geldigim icin yeni gördüm.
Tabiiki canim,olur niye olmasin.Bu börekte hic denemedim acikcasi.Ama yufka böreklerinde hep öyle yaparim.Bunu da yap hazirla,buzdolabina koy ve misafirler gelmeden pisir.Cok güzel yapacagindan eminim.Simdiden ellerine saglik tatlim.

Merhaba canim.Daha yeni eve geldigim icin yeni gördüm.
Tabiiki canim,olur niye olmasin.Bu börekte hic denemedim acikcasi.Ama yufka böreklerinde hep öyle yaparim.Bunu da yap hazirla,buzdolabina koy ve misafirler gelmeden pisir.Cok güzel yapacagindan eminim.Simdiden ellerine saglik tatlim.

canım çok teşekkür ederim ilgilendiğin için
inşallah seninki gibi güzel olur

yihuuuuuu canım süpper inanılmaz lezzetli duruyorrr ellerine sağlık hayatımm :KK34::81: ama.. ama..açım ben bu saatte canımı çektirdinnn :KK43:

oyyyy keşke bakmasaydım gecenin bu saatinde canım nasıl çekti:KK43: ellerine sağlık tatlım nefis görünüyor

azeri kızı
böreğini denedim ama benim hamurum sanki poğaça hamuruymuş gibi oldu.yağını mı az oydum bilmiyorum.manyak kabardı ve tadı manyak güzeldi ama senin fotolardaki gibi açamadım.tabak kadar acıp yağ sürdüm sonra anca bi tabak kadar daha acabildim .sen maşalah sini kadar acmışsın:)...tadı güzeldi ama..tşkkrlr....
:KK71:

azeri kızı
böreğini denedim ama benim hamurum sanki poğaça hamuruymuş gibi oldu.yağını mı az oydum bilmiyorum.manyak kabardı ve tadı manyak güzeldi ama senin fotolardaki gibi açamadım.tabak kadar acıp yağ sürdüm sonra anca bi tabak kadar daha acabildim .sen maşalah sini kadar acmışsın:)...tadı güzeldi ama..tşkkrlr....
:KK71:

ellerine saglik canim benim.bu böregi merdane falan kullanmadan ellerinle cekistirerek aciyorsun carsaf kadar.ama olsun bir dahakine öyle yaparsin.dedigin gibi yagini da az koymus olabilirsin canim.ama tadi güzeldiyse ne ala.aslinda esimde istiyip duruyor bu böregimi son zamanlar.bende bir ara yapiyim yine.

X