Çarpıntı

hatzone

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2007
123
1
Kızlar son bi kaç haftadır yemeklerden sonra çok fazla çarpıntım oluyo. Çarpıntı olunca tansiyonumu ölçüyorum genelde büyük 11 küçük 5 nabzım 105 oluyor. Sizdede bu proble varmı?fisfisfis

kızlar son bi kaç haftadır yemeklerden sonra çok fazla çarpıntım oluyo. çarpıntı olunca tansiyonumu ölçüyorum genelde büyük 11 küçük 5 nabzım 105 oluyor. Sizdede bu proble varmı?fisfisfis

bende 22 haftalik hamileyim benimde cok oluyor 135 çarpiyor normalmiş ama

Merhaba bende 23 haftalik hamileyim bendede çok çarpinti oluyor
sabah kahvaltisindan ve akşam yemeğinden sonra..
Ama akşam yemeğinden sonra oturmuyorum evin içinde dolaniyorum hemde evi toplamiş oluyorum :) yarim saat sonra geçiyor.

canım bende geçen hafta çok fena olmuştum.hatta diğer konuda yazmıştım.nabız 112-106 tansiyon 10/6-10/5 çok kötü olmuştum.yemeği fazla kaçırınca vede sıcaktan bunalıncada çok oluyo.ama hamilelikte normalmiş..kalkıp biraz temiz hava almak,elini yüzünü yıkamak iyi geliyo..

Kızlar az bişey yesemde oluyo bu çarpıntı ama farkettim midemi tam doldurunca daha çok oluyo. Ben de böle olunca uzanıp ayaklarımı yüksek bi yere koyuyorum. 10dk sonra geçiyo. Doktorum eğer nabız 120 yi geçerse ilaç başlayalım dedi. Ama ilaç kullanmak ta istemiyorum. Böyle idare edicez ve yemekleri az yiycem...

X