Çarpık bacaklı mıyım?

rainstarlol

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2011
170
3
Merhaba. Sorun şu ki ben bacaklarımdan memnun değilim. Aslında memnundum ta ki bir arkadaşım bana 'sen çarpık bacaklsın' diyene kadar.Ben zayıf bir kızım bacaklarım da ince ve ne üst tarafı ne de alt tarafı kapanıyor.İki yer de kapanmıyor. Bacaklarımın fotoğrafını çekmedim ama bacaklarımın şekli şemali aynen şöyle:

(Bu resmi gerçi internetten aldım ama benim bacaklarım da aynen böyle)

Başka kişilere sordum bana sen çarpık bacaklı değilsin sadece zayıf olduğun için bacakların kapanmıyor keşke biz de senin gibi ince bacaklı olsaydık da bacaklarımız kapanmasaydı dediler. Ama bazı ince bacaklı kızlara bakıyorum onların bacakları kapanıyor neden acaba?

bacaklarinin sekli boyleyse emin olabilirsin ki carpik falan degil.cunku yan taraflara tasma,parantez goruntusu yok.sadece zayıf oldugun icin ortası kapanmıyor.bu sekilde bacaklarin varsa ve arkadasin sana carpik bacakli diyosa ben o kisinin hasetliginden suphe ederim.

kendine güven biraz.arkadaşın söylemeseydi beyeniyodun bacaklarını.ne gerek var başkasının söylediklerine inanmak?bacakların çarpık falan diil.biraz ince olduğu için sana öyle gelmiştir.aynı benim iki yıl önceki bacaklarım.sonra birden değiştiler...

Bunu sana diyen arkadaşın eminim sürekli pantolon giyiyordur :)))) Kendi ayıbınıda sana laf sokuşturarak kapatmaya çalışmış...Ehh ego tatmini aahh

bence baakların gayet güzel sadece biraz dolgun değil alt taraf ama üst baldırların gayet hoş
hatta ben üst baldırları hafif açık olan bayanları çok beğenirim yani
benimkiler tamamen kapanıyor mesela kiminin bacağı ince kiminin kalın olabilir canım
normalsin
hem ben böyle insanlaarın eksikliklerini falan löpppp diye yüzüne söyleyen insanlardan nefret ederim cıkcık yaaa komplexlerini mi kapatmaya çalışıyorlar nalamadım

Zaten bunu bana diyen arkadaşım da şişkonun teki.Sürekli pantalon giyiyor tabi haliyle.Ben de okulda bazen etek giyiniyorum bir keresinde etek giymiştim o zaman söylemişti galiba beni kıskanıyor.Yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…