Göz Makyajı çarpıcı ve uzun görünen kirpikler için....

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

reybey

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2007
9
20
Arkadaşlar kirpik kıvırma makası kullanan varmı bilmiyorum ama bunu kullandıktan yarım saat sonra kirpikler eski haline dönüyor.
Size mütiş bir önerim var. Kıvırma makasını saç kurutma makinasının ağzında biraz tutun ısınınca ( elinizi yakmasın kontrol edin) sonra kirpiğinizi kıvırın inanılmaz kirpikleriniz olacak rimel kullanmasanız bile harika kirpikleriniz olacak rimelle daha da güzel oluyor deneyin göreceksiniz (aman makası elinizle kontrol ettikten sonra kıvırın) . Ben hergün yaparım herkez ne uzun kirpiklerin var derler.

kirpik kıvırma makası bi süre sonra kirpikleri döküo diye bişey duydum doğru mu acaba korktum öle diyince biri

dökmez dökmez. ninelerimizden beri var galiba bu kirpik kıvırma aletleri. benim de var, metal olanlar daha iyi kıvırıyor; ben metal olanından kullanıyorum. ama kıvırıyorum rimel sürene kadar hemen iniyor. tavsiyen için teşekkür ederim canım, sağol.

Önce kirpiklerinizi kıvırıp sonra rimel sürerseniz rimelin ağırlığından kirpik düzelir,Fakat önce rimel sürüp az bekleyip çok kurumadan kıvırırsanız kıvrık kalır. Ama dikkat edin makasınızın süngeri sertleşirse yandınız bikeresinde benim kirpiklerim olduğu gibi kıvırma makasında kalmıştı.Kısacık olmuştu allahtan sonra uzadı :dance:

benim kirpikleirm zaten uzun rimeli sürüp bekleyip makası kullanırsanız güzel oluyor ama dikkatli kullanın derim çok sıkıştırırsanız kirpikleriniz kırılıyo metal makaslar daha iyi

ya arkadaslar ayni dert bendede var bende kullaniyorum ama sanki hic kivirmamisim gibi duruyor:uhm:benimde kirpiklerim kirildi ve dökülüyor bazi yerlerinde kirpikte kalmadi:çok üzgünüm:ne yapmaliyim???

peki bu makasi kullanmadan hani su kiviran rimeller varya onla hic bir fikriniz varmi???

Ben yaklaşık 10 senedir makyaj yapıyorum ve kirpik kıvırma makinesinide kullanırım.Kirpiklerim yerinde maaşallah.Bu arada ben mutlaka plastik olanı kullanıyorum.Çünkü metal olanların süngeri kıpranınca yada kıvırma işlemisırasında kayarsa makas etkisi yapıyor ve kirpiklerinizi bir güzel kesiyor.Ben önce kirpiklerimi kıvırıyorum hatta kirpik makinesi kirpiğimdeyken standart 30 'a kadar sayarım ve bırakır bırakmaz rimelle boyarım.Sonra diğer göze aynı şeyi yaparım. Her gitiğim ortamda gözlerimin güzel olduğunu söylerler.

arkadaşlar ben onu da denedim ama olmuyo senağlama kısa zamanda eski haline geliyo.başka bi fikriniz var mı

Ben de makas kullanıyorum ama çok nadir,çok üşeniyorum yaa kızlar makasla 2 saat kıvırmaya,bi de fön makinesine tut...hayatta uğraşamam sanırım en güzeli kirpik perması,müthiş oluyo ama o da masraflı biraz :1no2:

bence olay maskarada bitiyor kızlar kirpik kıvırma makası bile kullansanız sonrasında maskara sürdüğünğzde kalıcı olur yoksa mutlaka iner söner kirpikler...Maskara seçimi çok önemli kirpikleri ayıran,uzatan ve kıvıran maskara olayı bitiriryerimseniben

arkadaşlar; kirpiklerinizi rimel sürdükten sonra kıvırırsanız kopuyor,tecrübeyle sabit;benim kirpiklerim koptu 2 ay kadar kısacık ve sivri kirpiklerle gezdim,kurutma makinesi tuttum kıvırma makinesine ama çok sıcak geldi başarılı olamadım sabah yine deneyeceğim

çok dik ve kalın kirpiklerim var benimde
herşeyi denedim ama kıvrılmadı
kiprik makasını da denedim o da fayda etmedi
birde bunu deneyeceğim
teşekkürler tatlımm

kızlar meraba akşam yatmadan kirpiklerinize hint yağı sürün hem uzatıyo hemde dökülmüşse yeniden çıkıyo

ben badem yagı sürüodum amasabah kalkınca müthiş baş agrısı yaptı ve sürmeyi bıraktım.bide hint yagını denicem

ben hint ve bağdem yağını karıştırdım eşit ölçüde 3 gecedir sürüyorum bakalım etkisi olcak mı

kirpik makası kullananlar dikkat; asla kullanmanızı önermiyorum! kirpiklerim çok gürdü kıvrık olsun diye kirpik makası kullanmaya başladım fakat 5-6 ay snr kirpiklerim aşırı derecede seyreldi bu durumda çok mutsuzum oyzdende kullanmayı düşünenleri şiddetle durdurmaya çalışyorum. arkadaşlar kullanmayı düşünenler warsa uzak dursun benimkiler gibi olmasın snr.Çok üzgünüm çoook

ben de uzun senelerdir kirpik kıvırma makası kullanıyorum.. metal olanlarından şimdiye kadar bi olumsuzluk yaşamadım.. kıvırıp rimeli sürüyorum aynen kalıyor .ama durmayanlar için sıcak yolla denemek iyi fikir olabilir gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…