Makyaj Ürünleri Carmina, Pastel, Flormar, Golden Rose Gibi Yerli Markalar

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Bende taa lise yıllarımdan beri flormar kullanırım hastasıyım hem ucuz hem de kalitelipudrası,akmayan rimeli farları ve ojeleri muhteşem. şuanda da bronz renkli allığını kullanıyorum erkek ark. bile farkedip yakıştığını sölüo:)

Arkadaşlar makyaj malzemeleri tavsiyelerine baktığımda hep yabancı markaları görüyorum. Oysaki yerli markalarında çok güzel ürünleri var. Beğendiğimiz ürünleri burada paylaşalım mı?

Golden rose 3D fantastic lash kesinlikle çok güzel bir rimel şuan bu ürünü kullanıyorum.Tavsiye ederim.

flormar'ın pemde allığını aldım ve çok beğeniyorum.renk tonu çok hoş..nerdeyse bütün markalara baktım o tonu bulamadım..genelde çok pembe oluyo.bu çok güzel.şimdi no hatrlamıyorum ama merak eden olursa yazabilirim daha sonra.
bir ürün almaya gittiğinizde bütün markalara bakın arkadaşlar..

bazı yerlerde bi markanın satıcısı oluyo.hemen o markayı tanıtmaya başlıyo anlatıyo anlatıyo başka şeye bakamıyosun.
çok kızıyorum öyle olunca.

ben o yüzden bişey alıcağım zaman internetten araştırma yapıyorum.yorum falan okuyorum..ama yine de gittiğimde hepsine bakıyorum.
ama son zamanlarda tercihim hep yerli markalar..

Beyu diye bir alman markası var organik olduğu söyleniyo.bu aralar onunla da ilgileniyorum ama hiç indirime girmiyo baya pahalı ürünleri..

Pastelın long lastıng goz kalemı cok ıyı carmınanın mıneral serısındekı kapatıcısı ıyı sarımsı bı rengı var goz altındakı morlukları kapatıyo flormarın mat touch Fondotenı ıyı terracota pudrasıda ıyı bronz renkte ben allık gıbı kullanıyorum ayrıca flormarın sabıtleyıcı pudrasıda ıyı seffaf renktekı pastelın magıc glossuda ıyı guzel bı pembe oluyo

arkadaşlar bende bi envey temsilcisi ve kullanıcısıyım sağlıklı ürünler kullanmak size yararlı ürünler kullanmak isterseniz kullanmayan varsa birdefa kullansın ve farkı görsün neyimi artıstrey cilt bakım ürününden tutun ev temizliyi mükemmel neden insanlarımız iyi olan ürün hakkında bukadar karamsar keşke aynı ürünler türkiyedede imalatı yapılıp satılsaydıda bizde burdan alsaydık insanları inandırmak okadar zorki hele almamak için bahanelerini bi duysanız rezillik ben bu ürünleri satmaktan ziyade tavsiye ediyorum istemessen tabiki alma inanın satışı kullanması tavsiye ederkenki güven herşeye bedel tavsiye ederim

Carmina mağazalardaki ürünlerini toplatıp, internet sitesi üzerinden satıp,bitirmeyi planlıyormuş.Böyle bir duyum aldım.Ne kadar doğru kendilerine sormak lazım tabi:)

ben flormarın ürünlerini kullanıyorum ve memnunum diyebilirim...golden roseun rujları dudağımda aşırı kuruma yapıyor...carmina hiç kullanmadım açıkcası hiçbir fikrim yok..
flormara gelince pretty compact pudrasını almıştım fakat benim cildim lekeli ve akneye meyilli aşırı yağlı olduğu için daha çok sivilcelenme yaptı kullanamadan bıraktım onu öyle duruyor...bunun dışında favorim ise flormarın allıkları..gerçekten allık renkleri çok çeşitli ve fazla...91numara allığını bitirdim ve tekrardan almaya gittiğimde kalmamış çok rağbet görüyormuş...tabi bir de 41numara terracota allığı varki anlatılamaz bişi süper bi allık..onu da özellikle yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde çok sık kullanıyorum..bunların dışında flormarın 5li farlarından 3paletim var.rujlarda ise özellikle supershine ve longwearing rujlarını beğenerek kullanıyorum..
pastele gelince pastelin all over diye bi ürünü var şeftali tonlarında olanı kullanıyorum çok güzel tavsiye ederimm.
bu arada unutmuşum golden roseun diplineri sürekli kullandığım bi ürün o biter ben alırım o biter ben alırımeyeliner çekmeyi pek beceremediğimden bu ürün daha rahat kullanımı o yüzden seviyorum.

flormarın kalem eye liner ı mükemmel çok güzel bir eyeliner,artı 5li far paletlerini aldım çok memnunum
pastelin makyaj altı bazı hem çok sağlıklı hemde kalıcılık sağlıyor..
Golden rose için malesef pek iyi dileklerde bulunamayacağım pek hoşuma gitmiyor ürünleri ama dipliner ını kullanan arkadaşlarım çok var ve memnunlar..
Carmina zaten toplatıldı piyasadan sadece internet üzerinden satışı yapılıyor mineral ürüleri iyi diye duydum ama hala araştırmadayım

Acil far ihtyacım vardı ve bulabildiğim de flormar idi, yakın bir yerde vardı, almıştım, far paleti güzeldi açıkcası özellikle sarı far çok hoş, eyeliner ile birlikte müthiş bir kombinasyon oluşturuyor. Bir de tabi ojeleri, bu yıl daha da renk kategorisi gelişti, en iyisi bence flormar, benlki kalıcılığı çok değil, bir de çabuk sarartıyor ama fırçası vs her bakımdan iyi, gerçi sarartmayı hangi marka yapmıyor, hepsinde var, sally hansen kullanıyordum ama renk sayısı çok kısıtlı olunca flormara dönüş yaptım, memnunum Pastelin ojelerini çok sevmiyorum, başka ürünlerini de denemedim zaten, diğer markalarda öyle.

carmina mineral serisinin kapatıcısı :) kesinlikle çok iyi herkese öneriyorum çok iyi kapatıyor :)

far denince ilk aklıma flormar gelir ve almak istedigim bir renk olunca ilk flormara bakarım cok degişik ve diger markalarda olmayan renkler var. eski serilerinde mineral kaplarda toz farları vardı yanar döner renklerde en sevdigim farlardan biriydi pembeden altınsarısına dönen güzel bir renkti döküldü çok aradm bulamadım böyle bir rengide bulmak zor

evet istanbuldayım nasıl olacak peki?
Birde belirttiğim allıktan istiyorum?

Flormar benim vazgeçilmez markamdır diyebilirimpudrasını,göz kalemini,farını,allığını,rujunu kullanmışımdır gayet de memnunum

türk markaları ithal markalardan daha iyi olabiliyor bence...
pastel farları ve 5 li paletleri kalıcı ve sürümü ipek gibi.115 ve 125 no allıklarını aldım hafif ışıltılı çok güzel...
flormar far serisi yine çok güzel...likit gözaltı kapatıcı aldım hiç çizgi yapmıyor göz altlarımda.gayetde kapatıyor...ruj ve likit rujları hem kalıcı dudağı kurutmuyor...
golden rose rujları çok güzel ..en son 203 no pembe rujunu aldım yine yedeğini alcam.inş.üretimden kalkmaz..köpük föndösü çok başarılı, pudrası kurutmuyor cildimi.rimeli güzel kirpiklerimi dökmedi. 5li palet farını almıştım süper ötesi..

alix avien eyeliner simsiyah ve pahalı markalara fark atar...göz kalemlerini tek geçerim...
catrenarley dynamic serisi..7 tl ye iki renkli pudrası süper hiç bi pudraya değişmem...7 li far paletini almıştım yeşil ve kahve tonlu harika..bi milyoncularda en çok satılıyor...5tl-6-7tl ye ama fiyatına göre gayet iyi..ama far paletlerinden üçgen şekilli olanı var ben onu beğeniyorum...
rapsodi ve gabriniyi çok hesaplı satılıyor.bende rapsodinin 5 tane ikili farı var gayet iyi...
yani türk markaları yazacak çok şey var hepside olumlu...çok parayı markaya harcamaya gerek yok bence...sonuçta renklerin çoğu birbirine benziyor....

tamam özellikle takip edicem:) başka bir isteğin olursa söyleyebilirsinD

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…