çarkıfelek maceramız

EKXIXNOKS

»-(¯`v´¯)-»»-(¯`v´¯)-»
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2007
565
0
arkadaşlar geçen hafta eşimin adına formu doldurup gönderdim eşimin heberi olmadan akşam eşime söyledim aslında böyle işleri pek sevmez söylediğimde sanki bizemi çıkar gibisinde öylesine iyi dedi neyse sonra geçen hafta cumartesi aramışlar akşama geldiğinde bir tuhaflık sezdim onda sen başıma ne işler açtın diyor hayırdır dedim sende bu gün bir tuhaflık var dedim sonra söyledi bana medyapımdan aramışlar bir bayanla görüşmüş pazartesi 3.5 görüşmeye bekliyoruz belkide ertesi gün yarışırsınız demiş bende böyle bir fırsat kaçarmı git dedim o hiç gitmeye niyetli değildi ya dedi karşı taraf sefaköy nasıl gidilir çok uzak dedi ya olsun sen git dedim neyse dün gitti görüştükten sonra aradı beni orada izleyici olarak kalmak zorunluymuş iyi dedim seni izleriz akşama yarışmada dedim neyse başladı bakıyorum göremiyorum eşimi çocuklarda bakıyor babalarına göremiyoruz neyse 15 dakika onu görecem diye dikkatli bir şekilde bakıyorum sonunda gördüm arkalara atılmış arka kameranın yanındaydı arada bir olsa görüyoruz neyse yarışma bitti 23.30 eve geldi birde erken gelmesi sağolsun başka bir yarışmacının arabası varmış bize yakın yerde oturuyormıuş onun sayesinde geldi yoksa çok geç gelebilirdi neyse sordum nasıldı dedim ya hiç sorma dedi hiç göründüğü gibi değilmiş dedi görüşme yaptıktan sonra fotoğraf çekinmiş başka form doldurmuş ama bu ayrıntılı bir formmuş bir de o gün izleyici olması gerekiyormuş yoksa adaylığı yanarmış benim gibi 40 kişi geldi dedi bize 15 gün içinde yarışmacı olacağımızı bildireceklermiş eğer aranmassak bilki yarışmacı olamıyoruz dedi sonra aşansdan gelenler olmuş 30 kişi kadar tabi onlar paralı neyse diyor yarışma başladı he bide başlamadan önce orada çalışan birisi bunlara işte burası eğlence proğramı kameralar sizi gösterecek izleyenler sizlerin ne kadar eğlendiğinizi görecek asık suratlı olursanız yarışmacıda olamassınız demiş çok küçükmüş sdütyo benim bile büyük gibi gelmişti gözüme peki dedim reklam aralarında ne oluyor dedim biz zaten oturduğumuz yerden kalkamıyoruz dedi mehmet ali de orada bir koltuğu varmış belki sizde fark etmişsinizdir orada oturuyormuş bacak bacak üstüne atıp sigara içiyormuş telefon kulağından hiç düşmüyormuş ekranda göründüğü gibi değilmiş çok ciddiymiş hiç kimseyle muhattap olmuyormuş bir ara yarışmacı kızlardan biri yanına gitmiş hiç bakmamış yüzüne zaten yarışmacılar sürekli ayakta bekliyorlarmış ve sürekli alkışlayıp durduk ellerim kızardı diyor alkışlamassan uyarıyorlarmış yani kimse eğlenmemiş gidenlerin hepsi ya keşke hiç gelmeseydik niye geldik diyorlarmış dün akşam kadın kalkıp oynadı ya o aşanstanmış bende diyordum bu mehmet ali babasının hayrınamı dağıtoyor bu hediyeleri diyordun bende izlediğimde oynayan kadına plazma tv veriyorum demiştim ya yani malesefki göstermelik arkadaşlar o çarşıda yarıştığınızda masaya koyulan tv, loptop gibi şeyleri alıyorlarmış reklam arasında tekrar yerine koyuyorlarmış arkadaşlar yani izlediklerimizin hiç biri göründüğü gibi değilmiş eşim gittiğine çok pişman oldu

:çok üzgünüm:demekki kimse bu konu hakında yorum yapmıyacak

carkıfelegi bayılarak izleyenlerdenim
mehmet aliyi de cok severim
kimine gore lackadır, basittir falandır filandır ya
alakası yok...
çok sağlam bi adamdır mehmet ali

orası elbette bir yarışma ve herşeyden evvel bir show programı
somurtacak olanın işi ne ki öyle bir platformda?

plazmayı falanı filanı da veriyorlar
alıp tekrar yerine koymaları vermedikleri anlamına gelmez cunku carsıdan alınan herşey not ediliyor
bazı prosedurler vardır yerine getirilmesi gereken
ardından oduller yarısmacılara verilir
bunu biliyorum cunku o yarışmanın sponsorlarından biri ile şirket ortaklıgımız var idi bir zamanlar...

mehmet alinin ekran karşısında çok sulu biri olması reklam arasında da aynı olacagi anlamına gelmiyor ki
o adam showman, soytarı değil...
reklam arasında yarışmacı kızlarla hosteslerle ne işi olur?

ayrıca unuttugunuz birşey var ki neredeyse tüm yarışma programları aynı mantık cercevesinde yürür
önce konuk olursunuz sonra yarışmacı....

hoş bir paylaşım olmuşş..teşekkürler hep merak ederdim bazen çok saçma
yapmacık yerlerde bile eğleniyor gibi gözüken insanları görünce sebebini anladım şimdi :)))

eeeeeeee taş atıp kolun ağrımadan kazanmakta kolay değil herkese cazip geliyo laylaylom ohh hediyeleri al gel herşey dışardan göründüğü gibi olmuyo benim lafımdır dışardan göründüğü gibi olmuyo hayat yaşamak görmek lazım anca anlarsın ahnya neresi konya neresi kolay kaznç sağlamak istiyosanız bazı şeylerede katlanacaksınız bence okadarda olsun dimi

hoş bir paylaşım olmuşş..teşekkürler hep merak ederdim bazen çok saçma
yapmacık yerlerde bile eğleniyor gibi gözüken insanları görünce sebebini anladım şimdi :)))

canım işte benimde sizlerle paylaşmak ve sizleri bilgilendirmek için bunları yazdım çünkü uzaktan davulun sesi hoş geliyor
yoksa artık bizlerde farkındayız neyin ne olduğunu ama insan bunu yaşamıyınca bilmiyor

ben carkifelegi izlerken cok egleniyorum
ama reklam arasindaki bahsettikleriniz durumlar cok anormal gelmedi bana hepsi olmasi gereken seyler
m.ali erbil in tv nin disinda cok ciddi bir insan oldugunu duymustum
zaten 50 yasindaki bir adam disardada ayni enerjiyi harcasa yasayamazdi heralde hangi bunye kaldirirki :)

Fırsat buldukça izliyorum Çarkıfeleği....
Daha ziyade 50 sarışın yarışması benim favorim,hiç kaçırmam.
Mehmet Ali yi severim, lafını esirgemez.
Bam teline dokunur.
Aman o yanlış anlar,bu yanlış anlar demez lafı gediğine oturtur..:1closedeyes:
İlla ekranda gülüyor,söylüyor diye ekran arkasında herkesle can ciğer kuzu sarması olacak diye bir kural kaide yok.:1closedeyes:
Ödüllere gelince adı üstünde şov için herşey,Mehmet Ali ne yapsın ki...
şakkıdı

arkadaşlar siz benim yazımı farklı anladınız ben mehmet ali ve show hakkında değil yani bilmeyenleri sadece aydınlatmak ve ekranda göründüğü gibi olmadığını yazmak istemiştim
sadece bu proğram için değil diğer proğramlarda aynı olduğunu belirtmeye çalışmıştım yorumlarınıza teşekkürler

4-5 sene önce gülben ergen'in,aydının programına izleyici olarak gitmiştim.gülben ergende aydın da kamera arkasında çok ciddiler hiç kimsenin suratına bile bakmıyorlardı ama kamera açılınca değişiyorlardı...birde şahane pazara gitmiştik birkaç arkadaşla hatta hediyeler kazanmıştık biz sizi arıcaz hediyeleri vermek için dediler ama hala aramadılar:roflol::roflol:
yani dediğin gibi hiçbirşey ekranda göründüğü gibi değil.:1no2:

arkadaşlar geçen hafta eşimin adına formu doldurup gönderdim eşimin heberi olmadan akşam eşime söyledim aslında böyle işleri pek sevmez söylediğimde sanki bizemi çıkar gibisinde öylesine iyi dedi neyse sonra geçen hafta cumartesi aramışlar akşama geldiğinde bir tuhaflık sezdim onda sen başıma ne işler açtın diyor hayırdır dedim sende bu gün bir tuhaflık var dedim sonra söyledi bana medyapımdan aramışlar bir bayanla görüşmüş pazartesi 3.5 görüşmeye bekliyoruz belkide ertesi gün yarışırsınız demiş bende böyle bir fırsat kaçarmı git dedim o hiç gitmeye niyetli değildi ya dedi karşı taraf sefaköy nasıl gidilir çok uzak dedi ya olsun sen git dedim neyse dün gitti görüştükten sonra aradı beni orada izleyici olarak kalmak zorunluymuş iyi dedim seni izleriz akşama yarışmada dedim neyse başladı bakıyorum göremiyorum eşimi çocuklarda bakıyor babalarına göremiyoruz neyse 15 dakika onu görecem diye dikkatli bir şekilde bakıyorum sonunda gördüm arkalara atılmış arka kameranın yanındaydı arada bir olsa görüyoruz neyse yarışma bitti 23.30 eve geldi birde erken gelmesi sağolsun başka bir yarışmacının arabası varmış bize yakın yerde oturuyormıuş onun sayesinde geldi yoksa çok geç gelebilirdi neyse sordum nasıldı dedim ya hiç sorma dedi hiç göründüğü gibi değilmiş dedi görüşme yaptıktan sonra fotoğraf çekinmiş başka form doldurmuş ama bu ayrıntılı bir formmuş bir de o gün izleyici olması gerekiyormuş yoksa adaylığı yanarmış benim gibi 40 kişi geldi dedi bize 15 gün içinde yarışmacı olacağımızı bildireceklermiş eğer aranmassak bilki yarışmacı olamıyoruz dedi sonra aşansdan gelenler olmuş 30 kişi kadar tabi onlar paralı neyse diyor yarışma başladı he bide başlamadan önce orada çalışan birisi bunlara işte burası eğlence proğramı kameralar sizi gösterecek izleyenler sizlerin ne kadar eğlendiğinizi görecek asık suratlı olursanız yarışmacıda olamassınız demiş çok küçükmüş sdütyo benim bile büyük gibi gelmişti gözüme peki dedim reklam aralarında ne oluyor dedim biz zaten oturduğumuz yerden kalkamıyoruz dedi mehmet ali de orada bir koltuğu varmış belki sizde fark etmişsinizdir orada oturuyormuş bacak bacak üstüne atıp sigara içiyormuş telefon kulağından hiç düşmüyormuş ekranda göründüğü gibi değilmiş çok ciddiymiş hiç kimseyle muhattap olmuyormuş bir ara yarışmacı kızlardan biri yanına gitmiş hiç bakmamış yüzüne zaten yarışmacılar sürekli ayakta bekliyorlarmış ve sürekli alkışlayıp durduk ellerim kızardı diyor alkışlamassan uyarıyorlarmış yani kimse eğlenmemiş gidenlerin hepsi ya keşke hiç gelmeseydik niye geldik diyorlarmış dün akşam kadın kalkıp oynadı ya o aşanstanmış bende diyordum bu mehmet ali babasının hayrınamı dağıtoyor bu hediyeleri diyordun bende izlediğimde oynayan kadına plazma tv veriyorum demiştim ya yani malesefki göstermelik arkadaşlar o çarşıda yarıştığınızda masaya koyulan tv, loptop gibi şeyleri alıyorlarmış reklam arasında tekrar yerine koyuyorlarmış arkadaşlar yani izlediklerimizin hiç biri göründüğü gibi değilmiş eşim gittiğine çok pişman oldu

canım 1 ay evvel aynısı başıma geldi,çok soğuk ve itici bir adammış ya yazdıklarının hepsi doğru canım

X