çaresizliğimin çaresi sensin ALLAHIM

rim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2007
16
0
bana dilimle değil halimle vaaz etmeyi nasib eyle YARAB bir insanın elinden tutmadan önce kalbinden tutmanın sırlarını öğret YARAB okuma öğrenme öğrendiklerimizi uygulama aşkımızı yaygın ve saygın bir hastalığa dönüştür YARAB bizleri dünlerde kaybolmaktan muhafaza eyle YARAB dinimizi dünyanın mehri yapmaktan acıkıncada inanclarımızı yemekten cümlemizi muhafaza et YARAB beni benim önüme engel olmaktan beni benim hayatımın kemirgeni olmaktan beni bana yalan söylemekten koru YARAB bakışımızı ibret sukutumuzu hikmet konuşmamızı sanat ve marifete dönüştür YARAB boşa bakanlardan boşa susanlardan boşa konuşanlardan eyleme YARAB ÖNCE HAKTAN sonra haksızlıkktan korunmayı nasib eyle YARAB Beynimizi malumat ishali olmaktan sen koru YARAB aklımızı öfkenin esiri olmaktan bedenimizi şehvetin kölesi olmaktan midemizi depo haline gelmekten sen koru YARAB Kendi icimizde nefsimizle hapis kalmaktan sen koru YARAB bizlere senin sevgini seni sevenlerin sevgisini seni sevinderecek amellerin sevgisini sevdir YARAB NAMAZIMIN ORUCUMUN VE BÜTÜN İBADETLERİMİN PUT HALİNE GELMESİNDEN SANA SIĞINIRIM YARAB sevap bezirganlığından din tücarlığından hepimizi muhafaza eyle YARAB bizleri cehenneme kara odun yığınlarında deyil cennete ak adam yetiştirenlerden eyle YARAB beni gözyaşı akıtan değil gözyaşı dindirenlerden eyle yYARAB ALLAHIM sadelikle bayalığı tevazuyla zilleti vakarla gururu başarısızlıkla mağlubiyet arasındaki farkı idrak ederek hayata gecirmeyi nasib eyle YARAB baktklarımı görmeyi gördüklerimi anlamayı anladıklarımı hayata gecirmeyi duyduklarımıda gercegin süzgecinden gecirmeyi nasib eyle YARAB TERCİHLERİMİ YAPTIĞIMDA AKLIMIN OLMAMASINDAN AKLIMI BULDUĞUMDA TERCİHLERİMİ YAPMIŞ OLMAKTAN SANA SIĞINDIM yarab İKİ günü eşit yaşamaktan beni koru YARAB Caresizliğimin caresi sebnsin ALLAHIM carelerinden caresiz kılma ALLAHIM ameli olmayan hesab günü icin hesabı olmayan bu amel gününde rızana uygun bir hayat yaşamayı nasib eyle YARAB azdıran zenginlikten isyan ettiren fakirlikten haysiyet ve kişilik fukaralığından sana sığındım YARAB CÜMLEMİZİ RIZANA UYGUN BİR HAYAT YAŞAMAYI VE SON NEFESTE İMANLA ÖLMEYİ NASİB EYLE YARAB AMİN AMİN AMİN

amin ecmain...

gördüğüm en güzel dualardan biri yüreğine sağlık arkadaşım...

X