caprice palace

ilk açıldığında eve güzeldi
yemekleri, oda temizliği ve bakımı kesinlikle süperdi ama son zamanlarda gidenlerden epey bozduğunu duydum
onun yerine 2 yıldır gözdemiz olan alanya bera oteli tavsiye ederim

2 kez gittim caprice otele herşeyi ile memnun kaldım özellikle yemekleri mükemmel gitmeyi düşünenlere tavsiye ederim

herkesin beklent,isi farklı olabilir ama otel devremülk şeklinde odaları satılomış ve bu sebeple otelde kalanlar artık orayı evi gibi benimsemişler. düzenden uzaklaşmış . ben gittiğime bin pişman oldum 2 günde erken çıktım otelde.

Merhaba,
biz balayında gitmiş idik.. arabası olan için güzel diyebilirim.. çünkü merkeze uzak olduğu için gezmek istediğinizde araba şart.. yemekleri harika çok çeşit ve damak zevkimize uygun idi.. her saat yemek var.. temizlik düzen güzeldi. bayan havuzunu aşırı klorlu ve ilaçlı buldum giremedim.. bunlar haricinde tekne turuna çıkmıştık güzeldi.. haftanın belirli günleri antik efes, pamukkale vs. gibi turları da oluyor katılmıştık bazılarına..

öyle işte..
tavsiye ederim..

Kesinlikle çok hoş bir otel.Animasyonlar,açık büfe,temizlik,çalışanlar her şeyiyle 5 yıldızını hakeden bir yer..

saçma sapan,
içi dışı pis,
denizi kokan,
asansörleri dolan taşan,saatlerce asansör beklenen,
muhafazakar otel akranlarına göre çok kötü durumda bir yer,
acilen kendini yenilemesi şart..

Allah nasip ederse yakinda gidecegiz caprice otele, kimi memnun kimi degil ?! geldikten sonra yazarim in$aallah otel hakkindaki du$uncelerimi

canım sen ne zaman gidiyorsun ve fiyatları hakkında bilgin var mı bende düşünüyorumda..
Allah nasip ederse yakinda gidecegiz caprice otele, kimi memnun kimi degil ?! geldikten sonra yazarim in$aallah otel hakkindaki du$uncelerimi

gecen sene 2011 de didimdeki Caprice Otele gittik. bu ikinci gidisimdi. yine cok guzeldi temizligi insan sicakligi yemekleri harikaydi. Dini gün de Nihat haitp oglunun live sohbeti cok guzeldi.
insallah yine gitmek isterim ailecek... herkese tavsiye ederim

Yedi senedir gidiyoruz
Su iki sene al bes yil muhabbetinden sonra cok bozuldu otel
Asagilamak icin soylemiyorum ama koylu insanlar dolasiyor otelde halilarda ayakkabilarini cikariyorlar gorgusuzce falan yiyorlar
Gerci bu yil biraz daha duzelmisti daha bostu otel en azindan asansorde sira beklemiyorduk
Sanirim bitiyor artik bes yillik ucuza alanlar
Ilk seneler animasyon cok iyiydi kel bir adam vardi sanirim adi alper cok iyiydi animasyonlari
Gecen yil animasyon berbatti kibariye ve hazal vardi
Bu yil animasyon tamamen fiyaskoydu
Erkekler sabah sporunu izledim sailde resmen dalga geciyorlar olur olmaz seyler yaptiriyorlar
Havuzdan yemege sortla indigimde bu kadar kisa sortla gezilmez diye uyardilar
Yemekleri iyi o acidan problem yok
Oda temizlikleri cok iyiydi hergun temizleniyor yataklar susleniordu ama son gun banyoda dev karafatma gormemle benim icin otel bitti
Babama soyledim gece uzerimde dolasiyordu yere attim dedi
Yataklara kadar cikmis yani duvarlardan. Son gun olmasaydi bu hayatta kalmazdim
Sonra kapali havuzu ikiye ayirmislar bir tarafi cocuklar icin
Diger tarafi yuzme bilmeyen sisman yasli teyzeler dolduruyor surekli
Ben durmadan git gel yapan biriyim yuzerken ve surekli onume cikiyorlar
Kulac atinca cok su cikiyormus kafam suyun icinde yuzmeyecekmisim dalip gittigimdede suyun icinden hic cikmiyormusum birsey olacak diye korkuyormus hatuun biri. Genelde o olmadi zamanlar girmeye calistim :-D
Of cok konustum

O kadar laf ettim babam ayarlamis yine gidiyoruz birkac ghn icinde. Bakalimneler olacak

1 temmuzda dondum
Daha once gittigimizde oda bir saat icinde hazir oluyordu
Bu sefer otele girdigimizdenitibaren 5 saat bekledik
Sozlesmeye gore 3de teslim edilmesi gerekiyordu dorde geliyordu teslim edildi oda
Artik sikildim gittim baktim odalara kadinlar temizlemiyorlar oylaniyorlar soylendim indim asagi tekrar
Soylemsek carsaflarim degistigi yok 3. Gun kaldirdim carsaflari oyle degistirdiler tuvalet kagidi bitiyor gelmiyor havlular gelmiyor
Temizlikciyi gorunce soylendim ozur diledi son gundu zaten herseyi degistirmis aptal kaldin
Yemekler falan iyiydi mayista dondurma olmuyordu o falan vardi
Coskun sabah ve ozdeir erdogan konseri vardi iyiydi
Ama animasyon ekibi tam bir fiyasko
Toplamda ben 6 annemler 9 senedir gidiyor oldu
Oyle birseyler iste..

Ben bu sene gittim nasıl oluyor bilmiyorum ama inanılmaz derecede bir kalabalık var dediklerine göre 7-24 açık büfe yemek mevcut evet ama o kalabalıktan yiyecek pek kayda değer birşey kalmıyor. Ayrıca yemekhanelerde kan ter içinde yemek yedik klimalar yetersizdi. her çeşit insan var köyden gelmiş yaşlı yaşlı kadınlar da mayoyla havuza giriyor. 3 yıl önce günlüğünü 80 liradan insanlar oda kiralamış 5 yada 10 yıllıgına 80 liralık odalarda çoluk çocuk kalıyorlar yani boşuna geceliğine 200 tl verip gitmeyin o saygıyı göremiyorsunuz çünkü yazık olur paranıza. Sabah kahvaltıda içerde otursan sıcak dışarda otursan yer yok baya bi sıkıntı sonra havuza girerken telefonları 1 güvenliğin çalıştıgı küçücük bir kulubeye bırakıyorsunuz sabahları havlu ve telefon kuyrugundan güne kötü başlıyorsunuz zaten çantadan ipod çıkarana öküz gibi bakıyolar. Akşamları eglenceleri güzel fakat açık havada bile sigara içeni uyarıyorlar. kardeşim ben tatile gitmişim size ne sigaramdan dimi? Eger basınız kapalıysa bu dedigim sorunları yaşama ihtimaliniz yüksek ama bir de başınız açıksa sakın ola askılı elbiseydi mini etek di şort du alıp gelmeyin giyemeden geri dönersiniz. He bide kadınlar plajı diye bişey yok ona da inanmayın giderseniz görürsünüz zaten kadınlar plajı dedikleri yer adam kaynıyor hemen yanında erkekler plajı var cunku arada hiçbir şey yok:)
Tatilim mahvoldu :2:

O kadar laf ettim babam ayarlamis yine gidiyoruz birkac ghn icinde. Bakalimneler olacak

hem babanız karafatmayı gece üstünden atıyor son gece olduğu için çıkmıyorsunuz otelden hemde babanız bire dahaki seneye rezerv yaptırıyor ve sizde gidiyorsnuz
ne kadar çelişkidesiniz farkında mısınız?
ben 10 senedir gidiyorum ve hiç bir otelde kendimi bu kadar rahat ve huzurlu hissetmedim...
yemekleri,temizliği,personeli herşeyi güzel bence
beğenmiyorsanız bir dahaki seneye neden gidiyoırsnuz anlamadım
sizde mi o günlüğü uzuz devremülklerden mi aldınız yoksa
tabi,ki sizde biliyorsunuz bu fiyata bu kadar hizmeti başka yerde bulamayacağıunızı ve yine gidiyırsuznu
sebeyede gidersiniz merak etmeyin hiç memnun kalmadığınız otele

bakın kapris tesettür oteli diye geöen bir otel
telefonları almaları gayet normal çünkü havuzda resim çekmenin önüne geçmek için
sahil konusuna bende katılıyorum bayan/erkek resmen aynı ve bayan yerinde erkek daha çok
köyden gelmiş yaşlı teyzeler kelimesi ne kadar doğru insan ayrı mı yapmanız hoş değil
siz uzaydan mı gittiniz acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…