buyuk goguslu ve hafif kilolu olmak

Şu c,d,e cupları falan bulabiliyor musunuz? Her yerde hepsi b oluyor.sadece 75,80,85 kısmı değişiyor.
Büyük iç giyim mağazalarında bazıları bulunuyor ama hepsi değil. Mesela 80d garson beden gibi az rastlanır bir bedenmiş o yüzden getirmiyorlarmış. 85d almak zorunda kaldığım çok oldu. O yüzden mümkün olduğu kadar internetten alıyorum. Belirli tipler var, iyi toparlıyor. O modelleri arıyorum sürekli. Buraya attığım linkteki model çok iyi topluyor, bazıları önden bastırıp yanlardan çıkartıyor, sözde minimizer ama ezik balon gibi duruyor göğüslerin. O yüzden doğru minimizeri bulmak da mesele.

Canım senden böyle birşey beklemiyordum sıradan marketlere bakarsan sadece dediğin gibi ama mağza ve internelerde istediğin cup lari bulabilirsin
Yaşadığım şehirde penti mağazasında bile cup sıkıntısı var, minimizer diye ten rengi nine sutyeni satıyorlar. Büyük göğüslüyüz diye dantel ya da renkli giymeye hakkımız yok mu? Marketten almaya çalıştığını nereden biliyorsunuz. Haklı kız, mağazalar yelpazelerinde olsa bile c d e cupları çoğu zaman getirmiyor, getirdikleri de fazlasıyla zevksiz.

Ama senin muhtemelen boyun ve kilon da benden fazladır. Ben ufak sayılırım, 1.60 boyunda 55 kiloyum. Vücudumda evet gösterişli duruyor, üst bedenimi olduğundan kalın gösteriyor.
1.60 64 kilo. 59a da düştüm bir ara ama cup değişmedi hep d. Senin etrafındakiler fazla küçük göğüslü belkide, ya da sen ergenken edindiğin utanma duygusunu aşamıyorsun. Dolgusuz ama süngerli modeller tercih ediyorum ben, ya da resimdeki gibi kol altı ve ön kısmı yüksek modeller seçiyorum. Büyük evet ama dolgulu sutyenle de insanlar benim göğüslerime ulaşmaya çalışıyor. Cnin göze batacak kadar büyük görünmemesi lazım.

Yaşadığım şehirde penti mağazasında bile cup sıkıntısı var, minimizer diye ten rengi nine sutyeni satıyorlar. Büyük göğüslüyüz diye dantel ya da renkli giymeye hakkımız yok mu? Marketten almaya çalıştığını nereden biliyorsunuz. Haklı kız, mağazalar yelpazelerinde olsa bile c d e cupları çoğu zaman getirmiyor, getirdikleri de fazlasıyla zevksiz.
Hakkınız yok diye birşey demedim sadece mağza larda vardır dedim ayrıca hepsi b oluyor sadece 75.80.85 kısmı değişiyor dediği için ben mağza ve internetten istediğin cup karı bulursun dedim
Yargılamak veya başka amaçla demedim

75 E cup sütyen kullanyorum..ortaokuldan beri de cuplu sütyen kullanırım..suwende E cupa kadar sütyen bulabilirsiniz çok da güzel..sitesinden bakabilirsiniz..hayatım boyunca sütyenlere verdiğim paranın haddi hesabı yok ama iyiki de vermişim diyorum çünkü sütyen güzel durmadığı sürece kıyafetin anlamı yok..siz de kendi bedeniznize göre sütyeni biraz fazla para ödeyerek bulabilirsiniz..çok fazla marka seçeneği yok maalesef..

75 E cup sütyen kullanyorum..ortaokuldan beri de cuplu sütyen kullanırım..suwende E cupa kadar sütyen bulabilirsiniz çok da güzel..sitesinden bakabilirsiniz..hayatım boyunca sütyenlere verdiğim paranın haddi hesabı yok ama iyiki de vermişim diyorum çünkü sütyen güzel durmadığı sürece kıyafetin anlamı yok..siz de kendi bedeniznize göre sütyeni biraz fazla para ödeyerek bulabilirsiniz..çok fazla marka seçeneği yok maalesef..

1.60 64 kilo. 59a da düştüm bir ara ama cup değişmedi hep d. Senin etrafındakiler fazla küçük göğüslü belkide, ya da sen ergenken edindiğin utanma duygusunu aşamıyorsun. Dolgusuz ama süngerli modeller tercih ediyorum ben, ya da resimdeki gibi kol altı ve ön kısmı yüksek modeller seçiyorum. Büyük evet ama dolgulu sutyenle de insanlar benim göğüslerime ulaşmaya çalışıyor. Cnin göze batacak kadar büyük görünmemesi lazım.
Benimkiler yanlara doğru yayılan türde olduğu için güzel toparlaması lazım çamaşırın. Koltuk altıma doğru taşması rahatsız ediyor dar giyindiğimde. Dediğin gibi kol altı yüksek bir şey seçmeliyim. Penti fena değil o bakımdan. Yoksa göğüslerimden neden utanayım millet silikon taktırıyor😂

Kendime dürüst olurum .İnsanların sözleri dikkat çekmez kendi bakış açım dikkat çeker .Herkesin mekanizmasi bu.Siz o kilolardan memnun degisiniz.Saglik sorunundan bahsetmediginize göre harcadığınız dan fazla enerji yüklüyorsunuz bedeninize.Ve bu aslında öylesine tek cümle ile değinseniz bile çok net söylüyorum sorun.Benim için değil sizin için kilonuz sorun.Asil mesele bu iken etrafında dolastiginiz diğer cümleler önemsiz.Bence bunun köküne inin kilo verin yada veremiyorsaniz kendinizi olduğunuz gibi sevmek için girişimlerde bulunun.Diger konuda ise kilo verdikten sonra gerçekten bel ağrıs aşırı deri sarkması ı vs çekilen durumlarda küçültme ameliyatı yapılıyor.Tabiki bunu araştırıp iyi bir doktor önerisi gereklimi degilmi bunlar önemli.

Canım senden böyle birşey beklemiyordum sıradan marketlere bakarsan sadece dediğin gibi ama mağza ve internelerde istediğin cup lari bulabilirsin

Hakkınız yok diye birşey demedim sadece mağza larda vardır dedim ayrıca hepsi b oluyor sadece 75.80.85 kısmı değişiyor dediği için ben mağza ve internetten istediğin cup karı bulursun dedim
Yargılamak veya başka amaçla demedim
Pek öyle anlaşılmıyor.

Doğru söylüyor, herkes metropolde yaşamadığından bu tip ürünlere talebin az olduğu yerlerde mağazalar gerçekten beden getirmiyorlar, markete gitmemiştir arkadaş. Zira c d e cup kullananlar markette sutyen bulamayacağını zaten bilir.

Ferhana kızdığımız çok nokta var ama bu küçümsenmesi aptal yerine konması gerektiği anlamına gelmiyor.

Pek öyle anlaşılmıyor.

Doğru söylüyor, herkes metropolde yaşamadığından bu tip ürünlere talebin az olduğu yerlerde mağazalar gerçekten beden getirmiyorlar, markete gitmemiştir arkadaş. Zira c d e cup kullananlar markette sutyen bulamayacağını zaten bilir.

Ferhana kızdığımız çok nokta var ama bu küçümsenmesi aptal yerine konması gerektiği anlamına gelmiyor.
Bu küçümsemek değil bizde metropolde yaşamıyoruz ama en azından mağza yoksa ki yokmuş ozaman internet den sipariş verebilir o kapasiteye sahip biri sonuçta

X