buyuk goguslu ve hafif kilolu olmak

Bimde takma popo vardı bi ara görünce çok şaşırmıştım
Eee yani ben voleybol oynuyordum ne giysem saklayamıyordum hiçbir eşofman düz göstermiyordu ergenlik zamanımda çok kötü hissediyordum kendimi. sonra baktım ki insanlar böyle olsun diye squat yapıyorlar meğer iyi bir şeymiş 😄 vücudumda en beğendiğim yerim şimdi

Eee yani ben voleybol oynuyordum ne giysem saklayamıyordum hiçbir eşofman düz göstermiyordu ergenlik zamanımda çok kötü hissediyordum kendimi. sonra baktım ki insanlar böyle olsun diye squat yapıyorlar meğer iyi bir şeymiş 😄 vücudumda en beğendiğim yerim şimdi
Güzel gözükmesi ve toparlanmış sıkı kalça için spor şart yahu 😄

Sağlık probleminiz yoksa,ağrı sızı yapmıyorsa bosverin gitsin.Büyük memeli olmak iyidir.Benim için büyük meme eşittir dişilik.Bu benim şahsi düşüncem elbette.Ben de küçük olmalarından şikayetçiyim ve bu konuda ozguvensizim.

aynı şeyleri yaşamış biri olarak söylüyorum çare meme küçültme ameliyatı. Ben yaptıralı 9 yıl olmuş, hayatımda verdiğim en doğru kararlardan biri olduğunu düşünüyorum. Kaliteli minimizer sütyen falan çözüm olmuyor maalesef. Kilo vermek de çözüm değil, verdiğin kilo asla görünmüyor, çok verirsen karnına kadar sarkıyorlar. Ne v yaka giyebilirsin ne gömlek, abiyeler zaten dert. Yaka dekoltesi de sırt dekoltesi de veremezsin. Hatırlayınca bile içim daraldı.

Evet 75/c kullanıyorum. Penti küçültücü kullanıyorum ama daha iyisi olabilir mi diye de bakınıyorum yani
75c büyük sayılmaz ki, biraz gösterişli durur sadece. Ben 80d kullanıyorum. Attığım modelle büyüklüğü belli bile olmuyor, kimse inanmıyor d cup kullandığıma

milletin de işi gücü yok senin memelerine takıyor kafayı değil mi?
hoş geldin troll mahmut abi.

75c büyük sayılmaz ki, biraz gösterişli durur sadece. Ben 80d kullanıyorum. Attığım modelle büyüklüğü belli bile olmuyor, kimse inanmıyor d cup kullandığıma
Ama senin muhtemelen boyun ve kilon da benden fazladır. Ben ufak sayılırım, 1.60 boyunda 55 kiloyum. Vücudumda evet gösterişli duruyor, üst bedenimi olduğundan kalın gösteriyor.

Kucultme ameliyati ya da toplayaci sutyenler başka cozum bilemiyirum ama hakaret edenleri hayatinizdan cikarsaniz iyi olur bu vesileyle.

cok fazla kilom yok ama zayif degilim balik etli diyebiliriz bunun yanında goguslerim fazla buyuk oldugu icin diger kizlar gibi normal giyinsemde cok dikkat cekiyorum ozellikle kizlardan cok fazla hakaret aliyorum biyerlerini gostermeye calisiyosun gibisinden yani sirf bu yuzden crop bile giyemiyorum tisort ve esofmanla geziyorum ve bu sekilde kendimi hic iyi hissetmiyorum istedigim gibi giyinmek istiyorum ama oyle giyindigimdede kotu hissettiriliyorum benim gibi bu durumu yasayanlar eminim vardir siz ne yapıyorsunuz😕
Benim abimin kizinin da gogusleri buyuktu. Ileride sirt sorunu yasamasin diye kucultturduler. Galiba kendisi de ayni sizin yasadiginiz sorunlari yasiyordu. Simdi cok mutlu. Belki siz de kucultturmeyi dusunebilirsiniz. Annemin de gogusleri buyuk, cok zorluk yasiyor o da. Sirt, omuz agrisi yapiyor.

cok fazla kilom yok ama zayif degilim balik etli diyebiliriz bunun yanında goguslerim fazla buyuk oldugu icin diger kizlar gibi normal giyinsemde cok dikkat cekiyorum ozellikle kizlardan cok fazla hakaret aliyorum biyerlerini gostermeye calisiyosun gibisinden yani sirf bu yuzden crop bile giyemiyorum tisort ve esofmanla geziyorum ve bu sekilde kendimi hic iyi hissetmiyorum istedigim gibi giyinmek istiyorum ama oyle giyindigimdede kotu hissettiriliyorum benim gibi bu durumu yasayanlar eminim vardir siz ne yapıyorsunuz😕
Bugün de memeler için yakalım:KK14:

Ya kilo vereceksin ya milleti takmayacaksın ya da vücuduna uyan giyim tarzını bulacaksın

Büyük de olsa laf derler küçük de. Zayıf da olsan laf derler kilolu da. Kısaca insanların hep konuşacak boş konuları olur. Sizi rahatsız etmiyorsa istediğiniz gibi giyinin. Kendi tarzınızı oluşturun ve herkesin dediğini de takmayın.

Büyük göğüs gençlikte üzüntü verir ama sonra güzelliğini fark edersin.
Kom'un Nelly , Rosanna ve özellikle de Martina modellerini tavsiye ederim, 20 yıldan fazladır kullanıyorum kumaş askılı ve minimizer oldukları için çok düzgün bir görüntü sağlıyor. Milleti de takma zenginin malı züğürdün çenesini yorar :))

nası istiyorsan öyle giyin ne hakareti ya tövbe tövbe sana öyle diyenleri dinliyor musun bir de? engelle geç ne arkadaşı ne dostu hepsi düşmanın belli ki

X