Capilex mi Karınca Yumurtasının Yağı mı ?

pancake

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2007
74
0
40
arkadaşlar foruma yeni üye oldum ve çok faydalı bilgiler öğrendim şimdiden ama o kadar çok ve çabuk yeni şeyler söyleniyor ki arada kalmamak imkansız.benim gibi kıllar konusunda muzdarip olanlar anlayacaklardır.en büyük derdimiz kıl olsun ama bıktırıyolar.kurtulmak için ne gerekiyosa yapmak istiyorum.yardımcı olun lütfen capilex ile karınca yumurtasının arasında kaldım.karınca yumurtası henüz deneme sürecinde ve 7-8ay kullanan arkadaş duymadım.kullananların çoğu 1ya da 2aylık ama etkili gibi yazılıyor.capilex i kullanan arkadaşlar daha uzun süre kullanmışlar ve onlar da memnun gibi görünüyorlar.bu iki ürün de sadece geciktirmiyor di mi kökünden hallediyor şu kılları?eğer öyle bir durum varsa ömür boyu mu kullanmak gerekir.off yani offf.yardımcı olursanız sevinirim.
a)capilex
b)karınca yumurtasının yağı
c)her ikisi de(farklı yerlere farklı ürünü kullanmak örn:bacak capilex,koltukaltı karınca yumurtasının yağı)
d)hiçbiri (kıllarınla barış artık! ki bu seçeneği hiç istemem)

Şık olayın çok cici olmuş. Ben ikisini de kullanmadım ama karınca yumurtası yağı kapış kapış gidiyor sanırım. Millet Konya' dan falan özel kargoyla getirtiyor. Yakında karaborsaya düşer gibi:)))))))))

bende her ikisini kullanmayanlardanım fakat karınca yumurtasını kullandım ve sonuç aldım diyeerek net konuşan kimse yok yanılmıyorsam...ben capılex kullanıcam bu ay hiç değilse 2 ay sonunda %56 azalma garantisi var tercih senin arkadaşım

arkadaşlar capilex kullandık diyelim azaldıda bidaha krem alıp sürmedik kaybolanlar tekrar çıkıyomu?

bence capilex ve karınca yumurtası yağı al. bir koltuk altında birini,diğerinde birini dene. bu arada diğer bölgeleri de bekletmek istemiyorum diyorsan capilex al(hem daha ucuz hem de daha uzun süre kullanım tecrübeleri var insanların.) bu ürünler hem geciktirip hem de inceltecektir umarım azaltır da. ben bioder kullanıyorum ama gerektiği gibi sık sık süremiyorum. yine de faydasını gördüm. yakında capilexe geçeceğim hem daha ucuz hem de daha iyi sonuç veriyormuş.

%100 kılları yok eden yöntem sadece iğneli epilasyon(yok etmek istediğin kılı eninde sonunda iz ve acı riskine katlanırsan yok eder kanımca). kremlerin bitireceğini zannetmiyorum. lazer bile kılların %80'ini yok ediyor.

karınca yumurtası yağı geç ve az çıkarıyo ve düzenli kullanımda tamamen yok edeceğini düşünüyorum tecrübesi olanlar öyle diyo ben 1 şişe kullandım bıraktım uzasın tamamen tüyleri alıp tekrar kullanacağım benim umudum var

valla bende k. yumurtasının yağından umutluyum. lazere gittim 5 seans. giç de azalma olmadı acı çektiğimle kaldım. ikisini kullanmak gereksiz bence k.yumurtasını al ve onu kullan. ben kullanıyorum işe yarıyor. buda uucuz. hem hergün 2 kere kullanmak gerekmiyoor. 1 2 kere kullanırsın olmassa beğenmessen cepi yi kullanırsın

limonla tuzu da deneyebilirsin sihirliiksir.com da bir bayan limon ve tuzla tüylerinin yok olduğunu yazmış

karınca yumurtası yağının güvenilirliliği ve hijyeni konusnda endişelerim var sonuçta deriye sürülen birşey kana karışır.Capilex alıcam bende.

bence sadece depi cure hem eski usul hemde hem zararsız kozmetikle ilgili değil ben ürünü bir arkadaşımda gördüm ama bende bulamdım henüz belki sen bulabilirsin sanırım piyasada sınırlı sayıda var bu bir tüy azaltıcı sir ağda ama tam bir set içind ağdadan önce kullanmak üzere acı azaltıcı bir serum koymuşlar arakadaşımın deneyimine göre sürünce hiç bir şey hissetmiyormuşsun sonra yapıştır çek ağdadan sonrada 2 adet tüy azaltıcı ve inceltici serum var setin iiçinde ve sıkı dur arakadaşım 3 ay dan kısa bir zamanda kıllarından kurtulmuş vaziyette...

ayyy şimdi aklım bunda da kalırkafamçokkarıştı ne görsem denemek istiyorumsırnaşık şey kafam karıştı

bence sadece depi cure hem eski usul hemde hem zararsız kozmetikle ilgili değil ben ürünü bir arkadaşımda gördüm ama bende bulamdım henüz belki sen bulabilirsin sanırım piyasada sınırlı sayıda var bu bir tüy azaltıcı sir ağda ama tam bir set içind ağdadan önce kullanmak üzere acı azaltıcı bir serum koymuşlar arakadaşımın deneyimine göre sürünce hiç bir şey hissetmiyormuşsun sonra yapıştır çek ağdadan sonrada 2 adet tüy azaltıcı ve inceltici serum var setin iiçinde ve sıkı dur arakadaşım 3 ay dan kısa bir zamanda kıllarından kurtulmuş vaziyette...

arkadaşının nerden aldığını neden sormadın???yerimseniben

arkadaşlar benim gibi bu kıl mevzusundan ötürü zor durumda olan ve kurtulmak amacıyla mücadele eden çoğu arkadaşımı kek yerine koyan kişileri kınıyorum.ayıp denen bir şey var.satışını yaptıkları ürünü çok iyiymiş gibi göstererek belki de sağlık açısından zararlı olabilecek şeyleri ballandıra ballandıra anlatıyorlar.burası gerçek bilgileri paylaşma alanı.satış sitesi değil.istersek almayı bu tür sitelerden takip ederiz.sözüm meclisten dışarı üstüne alınacak olan kendini iyi bilir.saygılar...

arkadaşlar benim gibi bu kıl mevzusundan ötürü zor durumda olan ve kurtulmak amacıyla mücadele eden çoğu arkadaşımı kek yerine koyan kişileri kınıyorum.ayıp denen bir şey var.satışını yaptıkları ürünü çok iyiymiş gibi göstererek belki de sağlık açısından zararlı olabilecek şeyleri ballandıra ballandıra anlatıyorlar.burası gerçek bilgileri paylaşma alanı.satış sitesi değil.istersek almayı bu tür sitelerden takip ederiz.sözüm meclisten dışarı üstüne alınacak olan kendini iyi bilir.saygılar...

canım sonuna kadar katılıyorum biz burda görüş ve tecrübe paylaşıyoruz alışveriş yapmıyoruz bunu yapsak o sitelere gideriz kımseyı kek yerine koymanın bir alemı yok :eek:klava: :eek:klava:
bu arada bende capilex kullananlardanım karınca yumurtasını pek sağlıklı bulmuyorum cilde bır zararı olurmu olmazmı ne kadar güvenılır bunlar benı düşündürüyor ama bır araştırma yapıp sizlere geri dönerim genede baya bir soru işareti var kafamda :uhm: :uhm:

Arkadaşlar!!..
zırnık bitkisel değildir... (geçici bir çözüm ayrıca..)
1 dk dan fazla cildinide bekletirseniz cildi yakarsınız..ayrıca kanserojen etkisi varmış..tüyleri jilet gibi çıkartır.

ben ilk kullandığım zaman tırnak ve parmak uçlarım yandı..2-3gün hiç birşeye dokunamadım..ama illaki kullanacaksanız elinizi sürmeyin..spatula kullanın

Ayrıca....
piyasadaki tüy dökücü kremlerin aslı zırnık..o tüy dökücü kremleri almak yerine zırnık kullanmanız daha ekonomik olur

ben de capilex veya bioder i düşünüyorum.10 yıl kadar önce bıyıklar için epilasyon (iğneli) denemiştim. acayip acıdı ve şişti,kaç gün sokağa çıkamadım,o yüzden bidaha denemem! bu kremler de %100 bitirmese de razıyım,zaten öyle anormal bişi yok,hatta 15 senedir ağda yapa yapa dizaltımın yarısı bitti:) kolaltı için istiyorum ençok(bi de malum bölgeler) %80 azaltsa kalanı ben hallederim:))

canım sonuna kadar katılıyorum biz burda görüş ve tecrübe paylaşıyoruz alışveriş yapmıyoruz bunu yapsak o sitelere gideriz kımseyı kek yerine koymanın bir alemı yok :eek:klava: :eek:klava:
bu arada bende capilex kullananlardanım karınca yumurtasını pek sağlıklı bulmuyorum cilde bır zararı olurmu olmazmı ne kadar güvenılır bunlar benı düşündürüyor ama bır araştırma yapıp sizlere geri dönerim genede baya bir soru işareti var kafamda :uhm: :uhm:

canım ya sen capilexi ne zaman kullanmaya başladın?nasıl memnun musun?aydınlat bizi lütfen...

canım ya sen capilexi ne zaman kullanmaya başladın?nasıl memnun musun?aydınlat bizi lütfen...
canım ben üç dört ay oldu başlıyalı gerçekten işe yarıyor tüylerimde baya azalma var ayrıca cok gec cıkıyor böylece her ay agda yapmak zorunda kalmıyorum tanıdığım herkeze tavsiye ediyorum onlarda basladılar ama işin sırrı ne bılıyomusun bıkmadan usanmadan sabah akşam düzenlı bır şekilde kullanmam umarım yardımcı olabilmişimdir :1rolleyes:

kizlar meraba,

bu hafta sonu kismetse 5 günlügüne istanbula eve gidicem, daha fazla kalamiyorum malesef :çok üzgünüm: cok özledim annemi. neyse konuyu degistir miyim;

ben de bu capilex ten almayi düsünüyorum. acaba nerde bulabilirim bunu bana biyer söyleyebilir misiniz istanbulda? bir de kac kutu almam lazim sizce? türkiyeye pek sik gelemedigim icin alma sansim olmiycak. burda da bulabilcegimi sanmiyorum, aramaya da üseniyorum zaten. koltuk alti bikini bölgesi ve bacaklarima kullanmayi düsünüyorum. bir de kac paraydi?

kisaca yazabilirseniz sevinirim..

ay yoksa ben de o karinca yumurtasi seysinden mi alsam? hic burda agda yapamiyorum zaten yurtta kaliyorum ben erkeklerle beraber yasiyoruz dairede, ne tuvalete gidebiliyorum rahat hicbisey yapamiyorum. sarisinim zaten tüylerim cok azdi, ben bu almanyaad jilet kullana kullana mahvettim benneyaptımki

canım ben üç dört ay oldu başlıyalı gerçekten işe yarıyor tüylerimde baya azalma var ayrıca cok gec cıkıyor böylece her ay agda yapmak zorunda kalmıyorum tanıdığım herkeze tavsiye ediyorum onlarda basladılar ama işin sırrı ne bılıyomusun bıkmadan usanmadan sabah akşam düzenlı bır şekilde kullanmam umarım yardımcı olabilmişimdir :1rolleyes:

yardımcı olmaz mısın canım çok sağol:çiçek:.denicem ben de capilexi iyice methini duymaya başladım.

X