çapa ,cerrahpaşa zeynep kamildeki bayan kadın doğum doktorlarının özeline giden var m

moonprincess

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2009
10
0
:Saruboceq: bu hastanelerdeki doktorların özeline gidince gerekli araştırmaları hstanede takip ediyorlarmış lütfen ben 3 kez bebek kaybettim araştırılmak istiyorum eğer bilen varsa tavsiye etsin çok rica ediyorum...

Son düzenleme:
merhaba benim duyduğuma göre doktorun özeline gidince hastanedeki takibini yapıyormuş..lütfen bilgisi olan yazsın çok memnun olurum ...iyi geceler

canım benımde aynı sorunum var
yarın cerrahpasada bı drun ozelıne gıdecegım ıns yapılırsa gereklı tahlıllerı cerrahpasada yaptırmak ıstıyorum.ınternetten bı bılgıye ulasamadım
capayı defalarca aradım ozel muayene edıyomu proflar dıye bır sonuca ulasamadım zaten 1 yada 2 kadın prof varmıs bırı hastaymıs bu hafta yok dıyorlar
cerrahpasayıda aradım ınfertılıteye gıtmek lazımmı ordada bayan dr secemıyormussun ozel olsa dahı
zeynepkamılı hıc bılmıyorum
ama bızım durumumuzda olanlara bazı tahlıller verecekler ve onlarda fakultelerde yapılyor sadece dıye bılıyorum. ben hala arastırmadayım ıyı bır bayan dr bulsan bırakmayacagım zaten daha
gecmıs olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…